Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçücük göğüslerim var yaaaa

SIRDAS

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
82
0
Arkaşlr 24 yaşında evli 1 çocukl annesi bi kadınım göğüslerim 75 i bile doldurmuo eşimden cook utanıyorum kaçkere randevu aldım silkon içn ama gitmedim cesaret edemdim kiloda aldım büyümedi yardm edin yokmu hç çözüüm

Ardşm ya ne kötü bi durum çaresi yok galiba ya bir ömür bölemi geçecek

valla doğum da yaptım banamısın demedi silikon bende istiyorum ama bizimki izin vermiyor.ben kendimde rahatsızım bu durumdan destekli sutyen kullanıyorum oda kazık gibi bıktım onlardanda

75 destekli, güzel duruyor ama çıkardımmı sutyeni fıs yani:))) düz resmen

keşke benimkiler 75 olsalar ben 85 kullanıyorum çok aşırı büyük değil ama eşim beğenmiyo küçük göğüs seviyor onunda böyle bi fantazisi var:)

valla kızlar bende de vardı aynı dert, iğneden bile hatta kan görmekten bile korkan ben gittim silikon taktırdım. çok da memnunum. hiç ağrı falan olmadı. 1 hafta oturarak uyudum sadece :)) o da gerilmesin dikiş yerleri diye. 17 gün sonra koca valizle evime döndüm, kendim taşıdım 4 kat yukarı, yüz üstü yatmaya başladım yine 17. gün. hiç korkulacak bir şey yokmuş. bozulursa falan yine gider yaptırırım hiç korkmadan.

benim arkadaşım apexbreastguava kullandı 2 beden büyüdü göğüsleri ben de bu ay maaşımı alınca alıp kullanmaya başlıcam.O 2 kutu kullandı 2 beden büyümüş bakalım benim nasıl olacak :) arkadaşlar siz de bi araştırın bu konuyu internetten bence

ne kadara taktırdınız ????

ben de göğüs büyütücü bi ilaç kullandım 4 ay. 400tl verdim ona. 1cm bile büyümedi.
ne kadara taktırdınız ????

6000tl ödedim ama 2 yıl önce.

Kızlar bide görseniz güzel kendine bakan bi bayanım çekici bi yanım olduğunu hep seksi olduğumu hatırlatır kocam ama işte ben kendimi yetrsiz hissediyorum göğüslerim dik ama ufak ellmesine değmez yani okşancak bi tarafı yok gibi düşünüyorum.slikona cesarteim yok galiba taktıramıcam of kız<lar göğüs tabiki çok önemli teslli arıyorum işte illa büyük göğüsşü kadınlarmı seksi oluyor

kızlar dert etmeyin derim. ben de aynı dertten muzdarıbım ama eşim ile göğüslerimi de sevmeye başladım. ne kadar taze diyor. iri ve kocaman göbeğe düşen sarkık olmasından bin kat iyidir bence. sadece yazın denizde sıkıntı oluyor, bikini içinde napalım bizi alan almış zaten. orta ölçü ideal belki ama onlarda yaşlandıkça sarkıyor veya doğudman sonra büyüyor. paranızı sokağa atmayın silikona falan para vermeyin derim.

Bu ürünü tavsiye ederim . İnternette bilimsel açıklamalı sayfalarda okudum ve aldım . İki hafta içinde gerçekten gelişme oluyor .
Ürünü bu sitede almış arkadaşların tavsitesi ile gittigidiyor da buldum . Gittigidiyor arama motoruna PUERARİA yazınca ürün karşınıza çıkıyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…