Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçücük göğüslerim var yaaaa

aahahah aman yok okadar meme istemem ,,çok güldüm bu arada sağol ,, her neyse ee tmm ozman denemekte fayda var ücreti nasıl peki

Saraçoğlunun kürünün çayının içeriği nedir acaba? Polen ve bal nangileridir ve sizce en etkili yöntem hangisi??

selam kızlar ben hep maddi imkansızlıklardan dolayı silikon taktıramamıştım ama ankara sincanda fatih devet hastanesinde dr esabil beyi önerdiler 3000 tlye 4 gün önce ameliyat oldum imkansızlık diye bişey yok ve ağrım olmasına rağmen gerçektn değerdi tavsiye ediyorum =)

Valla kizlar zor ya gercekten bende biktim bilmiyorum. En azindan evlenene kadar biraz buyuteyim diyorum. Eskiye nazaran artik ele gelcek kivamdalar suan ama yetmiyo ya. Eger bebegim emdikten sonra iyice ufalir cirkin olurlarsa malesef silikon yaptiricam tek care. Suan
Dogal yontemlere devam kizlar. Ama masaj masaj masaj en onemli sey. Buz sertlik dirilik veriyor
Masajda gercekten kan dolasimi oldugu icin dolgunlastiriyor.

aahahah aman yok okadar meme istemem ,,çok güldüm bu arada sağol ,, her neyse ee tmm ozman denemekte fayda var ücreti nasıl peki

http://img163.imageshack.us/img163/2628/m6se.jpg

Insallah gonderebilmisimdir

Canim bak simdi program bu. bu kagidin yaninda polen ve pekmez veriyor birde bitki yolluyo. Annemin dedigine gore karabas otuna benziyomus ama ne alaka ben hic duymadim gogus buyuttugunu. Onun yerine adacayi kullanabilirsin. Polen ve pekmezide saracoglunun sitesinden siparis ver 250 tl cebinde kalsin. Simdi kis oldugu icin kuru uzum yicekmissin. Aklina takilan bisi olursa yaz mutlaka

Son düzenleme:
bıktım artık buyumuyo lanet olası sey buyumuyo neden ya yeter artık

Tatlimm skypee de denk gelemiyoruz en son konusmustuk basladin mi dedigim seylere ? Sinirlerine hakim ol lutfen az az da olsa elde edecegiz bisiler. Dunyanin sonu degil olum yok ya ucunda. En kotu gider silikon yaptirirz. Allah korusun bak sagligimiz yerinde cok sukur. Sen gerilmez kizmazsan onlarda sana olumlu cevap verirler

canım çok sağol walla bi aklımda olan bu kürdü deniycem ama yolladığı ot ne otu işte onu kesin öğrenmem gerek :44:yanlış bişe olmasın peki sen neden istikrarlı şekilde kullanmadın

Evet denk gelemedik bayramdan dolayı istanbulda değilim ben konuştuğumuz programa başlamıştım ama etkisini görmedim devam edicem ya artık göriyim bir etki 1cm bile büyüse büyüyo dicem moral olcak hiç yok ya hiç kendime tam 1senelik çizelge hazırladım hergün artı eksi koycam ve programa eklemeler yapıcam istanbula dönünce çemenotu sipariş vericem onun yanında maydonoz ve bitki çaylarıda içicem baya dolu bir program olcak bakalım nolcak artık büyüsün ama ya işte o bir sene sonunda programa bakıcam ne kadar neler uygulamışım aksatmadan yapıcam ve yine bişey olmazsa artık estetik derim ama bir senenin sonunda en az 4cm büyüme olmuşsa devam ederim bikaç sene daha inşallah 4değil 10cm büyür o kadar şeye büyümezse artık ne diyim yani soya sütüne devam,şerbetçiotu kremine oğulotuda eklicem,keten tohumu suyu sürcem,çemenotu kullancam,hergün bir demet maydonoz yicem,doğadanın bitki çaylarndan adaçayı rezene kızılyonca civanpercemi ısırgan vsde var içinde az mıktarda doğadanın çayında günde 2bardak ondan içicem,birde işte göğüs kası egzersizi yapıcam kiloda alıyorum bunlara rağmennn halaaa büyümezse PES diyorum ben dha ne diyim ((( ben östrojeni arttırmışım baya ama göğsümü büyütmedi,yazın 4kilo aldım göğsüme etkisi SIFIR bu yuzden arada çok moralim bozuluyor ama bakalım 1senelik bir program yaptım hiç aksatmadan uygulamaya çalışcam inşallah etkisini görürüm senin kaç cm şuan aradaki fark?

Bayram yuzunden allak bullak oldum. Eski dolgunluk yok ne yazikki. Kuculme var ama eskisinden hala daha buyuklerz. Bayramdan sonra bende cok saglam bi program yapcam. Evlenene kadar durmak yok ugrascam valla herseyi denicem. Hurma yemeyi unutma

Canim bence hic bunlari kafana takma herkesin begenmedigi birsey vardir,
esindende utanma bence cunku seni sevdikten sonra ona hersey guzel gelir
sen kendinle barisik oldukca daha mutlu olacaksin ve herseyden once Allaha
sukretmeyi sakin unutma.

Bayram yuzunden allak bullak oldum. Eski dolgunluk yok ne yazikki. Kuculme var ama eskisinden hala daha buyuklerz. Bayramdan sonra bende cok saglam bi program yapcam. Evlenene kadar durmak yok ugrascam valla herseyi denicem. Hurma yemeyi unutma

Hurmayla uğraşmıcam canım ben her ramazan hurma yerim 1ay boyunca ama bana hiç göğüs büyütmedi,şimdi bunların hepsini uygulicam ama çemenotu saçları gürleştirir deniyor şimdi benim göğsümde minik tüyler var onları kıl haline getirmesinden korkuyorum birde hala büyümemelerinin sebebi sanırım bu fitoöstrojenlerin etkisi vücudun kendi ürettiği östrojenin etkisinden daha az ya ondan sanırım başka neden olmasınki tek sebep bu gibi geliyo...senin kaç cm küçüldü? Ya bu küçülme işi hiç hoş değil ya bizim ergenlikte vücut nasıl kocaman göğüs oluşturuyo o sisteme uygun hale getirip o şekilde büyütmemiz lazım yoksa anladığım kadarıyla diğerleri su toplamaktan(adet öncesi gibi) şişiyor geri sönüyo,bizim onu yapmamız lazım baya uğraşcaz ama olcak inşallah

gerçekten uzun süredir herhangi bi yöntemi yapıyormusunuz acaba..yada hangisi iyi gelir insan bilemiyor..umarım sonuca ulaşırız..

Ben soya sütü içiyorum baya oluyo ama devam edicez biraz daha büyüse artık ya çok kötü bir durum moralim bozuluyo

sistemden kastım bu güzellik anlayışının kurbanı olmamak. şimdi bilmediğiniz sonucundan emin olmadığınız şeyleri deneyip hayal kırıklığı yaşamaktansa beni beğenen böyle beğensin diyorum ben bir eksiklik veya bir sorun değilse tabii bu benim görüşüm her şeyden öncee =)

Bu tamamen kisinin begenisine kalmis. Yani ben eger bi yerimden memnun degilsem begenilmek istedigim kisininde begenmeyecegini dusunurum. Bu da kiside takinti denen seyi olusturur. Bende ki gibi mesela. O yuzden bunun bi sistem falan olduguni dusunmuyorum. Kurban da degilim. Burda sorunumuza ortak cozum arayan insanlariz

Kızlar uyguladığınızda faydası olursa yazın mutlaka ben bir umut sizin cevaplarınızı beklicem.
YGS-LYS ye hazırlanıyorum pek fazla fırsatım olmuyor bilgisayarı açmak için ama arada bir de olsa açmaya çalışıcam eğer işe yarar bir yöntem bulursanız bende sınavdan sonra başlamayı düşünüyorum:) Kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…