Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçücük göğüslerim var yaaaa

bu marka verip göğüs büyütücü ilaç tavsiye edenleri bi türlü samimi bulamıyorum. satış temsilcileri araya kaynamış gibi hissediyorum :/

benimde gögüslerm acayip küçük ama eşimden çok ben dert ediyorum küçük diye ya krem sürmek ve silikon da taktrmak istemıyorum ve eşim de istemıyor. bence sizde dert etmeyin bunu sağlık olsun :)

valla kızlar bende de vardı aynı dert, iğneden bile hatta kan görmekten bile korkan ben gittim silikon taktırdım. çok da memnunum. hiç ağrı falan olmadı. 1 hafta oturarak uyudum sadece :)) o da gerilmesin dikiş yerleri diye. 17 gün sonra koca valizle evime döndüm, kendim taşıdım 4 kat yukarı, yüz üstü yatmaya başladım yine 17. gün. hiç korkulacak bir şey yokmuş. bozulursa falan yine gider yaptırırım hiç korkmadan.

ne kadar fiyatı?

Arkaşlr 24 yaşında evli 1 çocukl annesi bi kadınım göğüslerim 75 i bile doldurmuo eşimden cook utanıyorum kaçkere randevu aldım silkon içn ama gitmedim cesaret edemdim kiloda aldım büyümedi yardm edin yokmu hç çözüüm

ben de 27 yaşındayım aynı dertten müzdaribim.75 i bile dolduramıyorum :KK43: bekarım fakat bu durum epey sıkıntı oluyor bende ileride ne olucak die düşünmekten :KK19:

tavsiye için söylemiyorum ama,

zamanında bi tedavi için doğum kontrol hapı kullanmıştım. acayip büyütüyor.

bunu gidin doğum kontrol hapı alın diye söylemiyorum. yanlış anlaşılmasın!

saçmalamayın silikon günah sakın!

günah diyoruz evt ama sıfıra yakın olan ve ergenlik döneminde kadınlık hormonlarının az salgılanması neticesinde memelerde yağ oranının az olması bi tıbbı vaka değil mi dir sizce :44: kendimce fetva uygulamış oluyorum belki ama ,, bizler 75 -80 iken büyümüyoruz böyle olduğunda silikon yaptırmak günah olmalı die düşünüyorum

günah diyoruz evt ama sıfıra yakın olan ve ergenlik döneminde kadınlık hormonlarının az salgılanması neticesinde memelerde yağ oranının az olması bi tıbbı vaka değil mi dir sizce :44: kendimce fetva uygulamış oluyorum belki ama ,, bizler 75 -80 iken büyümüyoruz böyle olduğunda silikon yaptırmak günah olmalı die düşünüyorum

Kesinlikle bende öyle düşünüyorum.Günah olan aşırıya kaçmaktır.Sizi bilmiyorum ama benim göğüs üstünden 78 cm..yani yok gibi..bu durumda evlilik olunca kötü değilmi? Bu bizler için estetikten çok Sağlığımız için olmalı.İlk etapta silikon düşünmüyorum ama bitkisel yollardan çözüm alamazsam...başka çaresi yok.

Kesinlikle bende öyle düşünüyorum.Günah olan aşırıya kaçmaktır.Sizi bilmiyorum ama benim göğüs üstünden 78 cm..yani yok gibi..bu durumda evlilik olunca kötü değilmi? Bu bizler için estetikten çok Sağlığımız için olmalı.İlk etapta silikon düşünmüyorum ama bitkisel yollardan çözüm alamazsam...başka çaresi yok.

Canım bende krem bitkisel yağlar son çare saraçoğluyudu onada tahlilleri faksladım ama yanıt gelmedi aradım faksınız ulaşmadı dendi,, aradan 6 ay geçmişti o yüzden tahlilleri tekrar yaptırıp yollarsanız iyi olur denildi bende üşendim kaldı öyle ama hala aklımda saraçoğlunun kürü 30 yaşa kadar 1 bedeb büyütüyormuş kızlar sitesinden okudunuz mu hiç

Canım bende krem bitkisel yağlar son çare saraçoğluyudu onada tahlilleri faksladım ama yanıt gelmedi aradım faksınız ulaşmadı dendi,, aradan 6 ay geçmişti o yüzden tahlilleri tekrar yaptırıp yollarsanız iyi olur denildi bende üşendim kaldı öyle ama hala aklımda saraçoğlunun kürü 30 yaşa kadar 1 bedeb büyütüyormuş kızlar sitesinden okudunuz mu hiç

Ben yaptim canim o kuru bence icerigi degmez o kadar paraya.

yaptın mı canım saraçoğlunun kürünü bende bu sitede yapan var mı diye sorup duruyodum sonunda buldum hadi ya işe yaramadı mı yani :KK43:

Ya canim aslinda hersey cok basit. 1 kur 3 ay suruyo ve 3 kur kullanmamiz gerekiyo bu da 9 ay yapar. Sadece bi tane ot veriyo yemekten sonra icilen. Yiyecegin seyler ve yemeyecegin seylerin listesini veriyo polen ve pekmez veriyo bu kadar :)
Ise yaramaz diye bisey yok ama ona para vermeyede gerek tok. Biz zaten bi programa 9 ay uyabilsek kafamiz kadar memeniz olur sorun burda :KK70:

benimde göğüslerim küçük arkadaşlar bu sistemin kurbanı olmayın çocuğunuzu emzirebiliyorsanız gerisi teferruat :KK70:

Ya canim aslinda hersey cok basit. 1 kur 3 ay suruyo ve 3 kur kullanmamiz gerekiyo bu da 9 ay yapar. Sadece bi tane ot veriyo yemekten sonra icilen. Yiyecegin seyler ve yemeyecegin seylerin listesini veriyo polen ve pekmez veriyo bu kadar :)
Ise yaramaz diye bisey yok ama ona para vermeyede gerek tok. Biz zaten bi programa 9 ay uyabilsek kafamiz kadar memeniz olur sorun burda :KK70:

ayyyy yemin ederim koptum yaaa harikasın :KK70::KK70: :KK9: :KK9:

X