Kuaförun yaptığı (resimli)

Saygısız ya çok geçmiş olsun size

Kusura bakmayin ama ortadaki sert gibi seye cok güldüm bence kadin kuaforler asssla bisey beceremiyolar.gecen gün kuaförum kapanmis mecbur bilmediğim biyere gittim kat istedim asla profesyonel kesmedi bide ince telli sacima ara makas atiyo gerzek.asla kapisindan iceri girmem bidaha.

Şöyle 30liralık bir mucize varken kuaförlere 250 tl falan vermek nedir? Gratiste var. Eki Görüntüle 2206414 Siyah saçlarımı doğal kumrala çevirdi özelden saçlarımın fotosunu isteyenlere de atarım
Bana da atar mısınız ve saçlarınıza zarar verdimi nasıl ve ne kadar süre kullandınız ?

Mesleği bıraksalar yeridir! Hayaller ve gerçekler kadar net! Bence kesinlikle alttan almayın sinirden küplere binmiş vaziyette adeta dükkanı birbirine katmaya gitmişsiniz gibi yapın sonra göreceksiniz onlar açıklamalar yapmaya çalışacak ama siz bu nedir arkadan görmüyorum diye siz beni eve nasıl böyle yollarsınız falan deyin. Düzeltmek zorunda kalacaklar siz beş kuruş daha vermeden. Verdiğiniz parayı iade isteseniz hakkınızdır. Düzeltmeleri basıl olur onu da bilmiyorum bu arada ama pek umudum yok fotoğrafa bakınca :/

Oraya tekrar gitmeyin bence. Daha fena yaparlar falan boşverin. Başka bi kuaföre düzelttirin.

ne kadar ödediniz bu saça ona göre yorumlayacağım

Bu çok hoşmuş ama bunuda herkes yapamaz bence mahalle arasındaki kuaförden bunu istemen
istediği saçı anca çok profosyonel ünlü kuaförler belki yapabilir ana renk özellıkle tutturması çok zor bir renk.kuaför dırekt bunu yapamam diyıp başka renk tonlarına ıkna etmelıydi.kullu kumral üzerine bebek sarısı ombre ya da balyaj en rısksiz saçtır hem de çoğu kişiye yakışır

Nezaman kuaföre gitsem moralim bozulup cikiyorum.enson sırtıma kadar dökülen saçlarımı uçlarından aldırmaya diye gittim kulak memesi hizasında çıktım geldi.bilmiyorum bendemi terslik var anlatamiyomuyum diye düşündüm.elime resim alipta gittiğimde çok oldu .resmen kuaföre gitmeye korkuyorum

Eğer saçınız yanmayacaksa 2.bir işlem yapıp düzeltebilirler bence biraz daha sık atsalar boyayı düzelir gibi ..Sizin çekinmenize gerek yok bu saç olmamış çünkü .Hakkınızı arayın.

Bencede cok kotu olmus resmen boyasi akmis sac gibi sizin gosterdiginiz sac nerde onlarin yaptigi nerdee daglar kadar fark var yarin gidin soyleyin resmen yapamiycaklari biseyi denemisler denemisler ama olmamis

Geçmiş olsun. Paçoz birine denk gelmişsiniz. Ne oldu sonra mahkeme falan açıldı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…