Kuaförun yaptığı (resimli)

Bana da atar mısınız ve saçlarınıza zarar verdimi nasıl ve ne kadar süre kullandınız ?
2 ay kullandım hayir kırmadı bile:) hiçbir zararını görmedim ama alirken arka kismini okumakta fayda var belki uyarı vs vardır dikkatlice okuyup alalim bu tarz şeyleri:))

Yemin ederim resmi görür görmez hiii demisim sesli bi şekilde bu ne yaa nebiçim kuaformus o ay lütfen gidin yapmak düzeltmek zorunda ve bence ombre diye zrolamayin bunlar beceremiyor belli ki yakarlar saci düz bi renge boyatip dinlendirin. Çok geçmiş olsun benzeri benim de başıma gelmişti 4 yıl bekledim kendi sac rengim geldi sıfırdan doğal bir ombre olsun dip falan yapılmasın kendi saçıma ışık atılmış gibi olsun dedim civciv gibi çıktım. Şuan saçım öyle dipli mipli geziyorum bisey de yaptirasim yok bazen al boya diyo aklım of çok üzücü şeyler ya

Teşekkür ederim ❤️
Mantıklı düşünemiyorum su an bana çok iyi geldi bu fikir
Bu arada şikayet ederseniz haklısınız öyle bi haber okumuştum kuaförün yaptığı saçtan memnun kalmamıştı kadın şikayet etmişti mahkeme falan tazminat almıştı 10 bin kadar biseydi o neyse de kuaförün itibari 5 paralık olmustu

Düzeltti kızlar böyle yaptı son durum bu
Çok daha iyi olmuş. Yalnız saçların tel tel çıkıyor. Bu kadın fönu de iyi çekemiyor bence bir daha gitme buraya.

Güzel bir kuaföre saçlarını kestir bence. Bir de herbatint marka boya var. Boynerlerde satılıyor. Pahalı ama kaliteli ve diger markalara gore bitkisel kalıyor. Tek renk veya 2 rengi karıştırıp sen kendin boya. (Her renk karışmıyor galiba onların önerileri var şu 2 rengi karistirabilirsin gibi ) tek renk ama parlak ve güçlü güzel gözüküyor saçlar.

çok iyi anlıyorum mesela kaş değil. peki polis geldi mi bir işlem yaptı mı ? gerçekten çirkef karaktersiz kadınlardan nefret ediyorum

Saygısız ya çok geçmiş olsun size

Geçmiş olsun. Paçoz birine denk gelmişsiniz. Ne oldu sonra mahkeme falan açıldı mı?
sagolun sikayetciyim diye polislere soyledim
Esim geldi suan sinirlisin anliyorum ama sikayetci olsanda eline bise gecmez bi yaptirimi olmaz bosuna simdi karakola ifade vermeye gidicez mahkemelik olacaz vs. Dedi esimde polis az cok biliyor bu isleri
Ben yine sikayetten vazgecmeyecektim kadinin yasli annesi geldi kuaofor esinide cagirmis cocuk oda isten izin alip gelmis onlar geldiler kendilerinin sucu olmadigi halde ozurler dileyince ikna oldum
Bu boyuta gelmesini ben istemezdim kendi yapti
Birde o cirkef kadin polis gelince oyle bi nazik ve kibar oldu ki
Allah a havale ediyorum biyerlerden cikiyo zaten yaptiklari

Bu arada şikayet ederseniz haklısınız öyle bi haber okumuştum kuaförün yaptığı saçtan memnun kalmamıştı kadın şikayet etmişti mahkeme falan tazminat almıştı 10 bin kadar biseydi o neyse de kuaförün itibari 5 paralık olmustu
Hakettikleri o aslinda

Çok daha iyi olmuş. Yalnız saçların tel tel çıkıyor. Bu kadın fönu de iyi çekemiyor bence bir daha gitme buraya.

Güzel bir kuaföre saçlarını kestir bence. Bir de herbatint marka boya var. Boynerlerde satılıyor. Pahalı ama kaliteli ve diger markalara gore bitkisel kalıyor. Tek renk veya 2 rengi karıştırıp sen kendin boya. (Her renk karışmıyor galiba onların önerileri var şu 2 rengi karistirabilirsin gibi ) tek renk ama parlak ve güçlü güzel gözüküyor saçlar.
Evde keratin set aldım onu yapacagim toplar o saçımi

aa sen valla benden de çok veriyomuşsun canım çok mu açık renk saçın? Bu arada benim kuaförüm öyle lüks biyer falan değil yani sıradan ufak biyer.. Memnunsan değer bence.. ben de eski kuaförlerimden çok çektim 5 yıldır saçım gürleşti resmen ipek gibi saçım var :nazar::nazar:
Eski halimi bir görseydin.. O kuaförün saçımın üstündeki vahim deneyi ve benim sokak ortasında resmen ağlama krizim. :olamaz:

Hatta ünlü hamburger zincirinin bir paket elemanı durup bana götürdüğü paketin içindeki peçetelerden vermişti. :)))

Uçlar çok açık evet ama dipler küllü gibi değişik bir sarı tonu adını bilmediğim. Gri gibi. :)) Değiyor ya gerçekten, en azından mutluyum.

20180423_200132.jpg
Eki Görüntüle 2206811 Eki Görüntüle 2206811 Eki Görüntüle 2206811 Istanbulda ole heryere gidipte sac boyatilmazki cok cok iyi arastirmak lazim saci bildiginiz yakmis o nasil bi renk yha biraz kesim yaptirin tek renge cevirin duzelsin bari yazik verdigimiz paralara ben kartalda bi isiltiya 300 tl odedim ama cok dogal ve guzel olmustu Eki Görüntüle 2206811

ortada laps diye bırakmışlar o sarı saçı ya sırf istediğiniz gibi olmadı diye arıza çıkarsanız orada haksız olurdunuz yine bir nebze de şuan bunu düzeltene kadar durmayın hakkınızı arayın.

X