Kuaförun yaptığı (resimli)

Renk de tutmamış ki canım.Turunculuk var hep.Kullu bir sarılık senin istediğin resimdeki saç.Onu da soyle.Yarın öbürgün akinca tupturuncu bişey olur o

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu
Benim de geçen ay öle bişi oldu.aaç diplerim kapanmadı.kaoanır demişti.o kadar nazik gittim oraya ama maşallah kuaför kadın çok çirkefleşti.yalanlar söylwdi.ne mi yaptım çektim geldim.haram olsun

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu
Ya kuaför magdurluğu çok kötü oluyor insanın morali bozuluyor.
Bundan sonra iyi araştırıp ona göre gidersiniz fönü kesimi herkes yapabiliyor ama boya ombre işini herkes yapamıyor.

Bir de mesele kas degil evet kasima uzuldum o an ama tavrim kasi o sekilde almasindan degil kufur yedim kizimi atti disari beni gozune kestirdi ben onu kolundan tutup ustumden itince hemen iceri gecti kapiyi kapadi
Suan pismanligim keske bende ona saldirsaydim o sinirle doverdim hem etrafta kameralar da vardi kizimi kolundan tutup firlatti hemen polisi aradim
Esim kizimi gorunce keske kadini dovseydin dedi bana bu tepkiyi ondan hayatta beklemezdim
Asiri cirkef kadindi agzi bozuk bi ogretmenin sacini boyamis artik ne gecti bilmiyorum aralarinda ogretmen bu kuoforu dovmus dukkaninda

çok iyi anlıyorum mesela kaş değil. peki polis geldi mi bir işlem yaptı mı ? gerçekten çirkef karaktersiz kadınlardan nefret ediyorum

Geçmiş olsun ve kuaförünüzü sorun çıkarmadığı hatasını anladığı için tebrik ettim valla herkes bunu yapmıyor çünkü
Bende çok istiyorum saçlarımı boyatmak ama tırsıyorum başına bişey gelirse diye çok uzadı saçlarım birde gür
Yaşadığım ilçede fiyat aldım geçen gün 400 dedi:oha: (kendi kuaförüm şehir merkezinde) tabii orda bişey yaptırmadım riske giremedim valla
Ateş pahasi olmuş gerçekten her sey

X