Kuaförun yaptığı (resimli)

Hayaller ve hayatlar geldi aklima. Sacinizi gercekten kotu yapmislar malesef (((

Sacinizin yeni hali eskisinden iyi bence

Ya resmen saciniza ortadan sınır çizmiş.Bence direk duz renge boyasin cunlu böyle bir sac yapan tekrar paket atmasin beceremez.Gidince deyin bu hatanin telafinisi istiyorum diye.

Geçmiş olsun ve kuaförünüzü sorun çıkarmadığı hatasını anladığı için tebrik ettim valla herkes bunu yapmıyor çünkü
Bende çok istiyorum saçlarımı boyatmak ama tırsıyorum başına bişey gelirse diye çok uzadı saçlarım birde gür
Yaşadığım ilçede fiyat aldım geçen gün 400 dedi (kendi kuaförüm şehir merkezinde) tabii orda bişey yaptırmadım riske giremedim valla

Ben şunu anlamıyorum.. Bu insanlar bu işi hergün yapıyorlar. Renk istenen gibi olmaz anlarım, ama teknik? Yani hergün saç yapan insan nasıl olur da benim gibi amatör saç boyuyan kişi kadar yapamaz. Bu fönlü hali demeyin bir de.
Şunu da ekliyeyim; saçlarınız berbat değil, yani sokakta görsem ayy bu nasıl saç demem. Sadece kuaföre gitmiş gibi değil. Kendinizi kötü hissetmeyin.
Ben gidin düzeltsinler derdim ama, güvenmeseniz daha iyi olacak..

Kotu olmus gercekten benimde gecenlerde kuaforde biolay basima geldi
Kasimi aldiriyordum sag kasi aldi sikinti yok guzel almis sol kasi aldi aynaya bi baktip ip gibi incecik birde kasin boyle demezmi daha oncede aldirdim yani
Biraz tartistik sesler yukseldi ama kesinlikle ben ona birak kufuru hakaret bile atmedim bana kufurler etti ustime yurudu kizimi tutup kapinin onune atti 4 yasinda kizimda ben bunu itince kapiyi kapatti dukkaninin camlarina vurup bagirmaya basladim polisi cagirdim olayi anlattim sahitler de var onlarda bana abarttin ne var kas bu cikar diyorlar mesele kas degil kimse bana kufur edip kizimi kapidan atamaz kuaforun kocasi geldi annesi geldi benden ozur dilediler

Yanlis anlamayin ama kapiya koyana kadar neden büyüttünüz ki? Cocugunuzun yaninizda oldugunu bile bile ... kas bu tekrar cikar ... ben olsam asla cocugumun yaninda kimseyle tartismam cikarim bidahada aldirmam orda o kadar ... ciktiktan sonra bide camlara vurmak falan cocugunuza cok fazla gelmisdir nasil korkmusdur kuzum ya

Olayin ayrintisina girmedim iyice uzun olmasin diye mahvettitiniz kaşimi bu ne boyle bi su kaşa bakin bu buna vs. Derken bana s.. ol git oru... dedi kizimi kolundan tutup dukkandan atti kapidaydik ben onu ustumuzden itince kapiyi kapatti dukkanin bende bagirarak camlarina vrdum olayin akisi bu sekilde kizima oyle davranamaz
Polisi cagirdim kamera kaydi varsa inceleyin bakin dedim ben tek kelime kufur etmedim kimsenin ustune yurumedim
Napim susup oturayimmi

Mantıklı deneyeyim bunu peki para isterlerse yani olayı onlar büyütürse bu konuda kuaför odalarina müracaat etsem yardımcı olurlar mi[/QUO

yaa ne kadar yüzsüz ve utanmaz insanlar var, suçluyken çirkeflik yapıp üste çıkmayı başaracaklarını zannediyorlar. Allah sizin intikamınızı onlardan alsın inşallah. alır da zaten. değil sizin çcuğunuzu kapıya atmak kılına bile dokunamaz. Allahtan bulsun yaa çok sinirlendim gerçekten... terbiyesiz çirkef çingeneler yaaa

Bir de mesele kas degil evet kasima uzuldum o an ama tavrim kasi o sekilde almasindan degil kufur yedim kizimi atti disari beni gozune kestirdi ben onu kolundan tutup ustumden itince hemen iceri gecti kapiyi kapadi
Suan pismanligim keske bende ona saldirsaydim o sinirle doverdim hem etrafta kameralar da vardi kizimi kolundan tutup firlatti hemen polisi aradim
Esim kizimi gorunce keske kadini dovseydin dedi bana bu tepkiyi ondan hayatta beklemezdim
Asiri cirkef kadindi agzi bozuk bi ogretmenin sacini boyamis artik ne gecti bilmiyorum aralarinda ogretmen bu kuoforu dovmus dukkaninda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…