Kuaförun yaptığı (resimli)

anladım , polisi karşısında görmesi bile yeter zaten adam olması için . o korku yeter ona. siz onu bastırdınız şu an. yine annesi falan insanmış. özür dilemiş. sizin adınıza sevindim. Allah bildiği gibi yapsın onu da

Konuyu takip ediyorum kuaförlerden yana çok dertliyim, belime kadar upuzun saçlarımı uçlarından alıyorum deyip enseme çıkaranlar, küllü kumral olmasını istediğim rengi hardal sarısı yapanlar, elimde fotoğrafla gidip istediğim kesimi göstermeme rağmen koyun kırpar gibi kırpıp bahane olarak da abla sen o resimdeki kadına benzemiyon ki diyen zekasından şüphe ettiğim kuaförler... Yahu ben zaten o kadına benzeyeyim demiyorum ki o kadının saçındaki katlar, katlardaki açılar, benim saça uygulanacak bu kadar mı zor ha madem öyle baştan niye olur olur deyip beni koltuğa oturtuyorsun!!! En çok da gelin saçımı ünlü ve kaliteli olduğu düşünülen bir yerde yaptırmana rağmen upuzun her modelin yapılabileceği saçlarımı krepe atıp kafamın üstüne 2. bir kafa inşa edip koca uzun kafalı birşeye dönüştüren rahibe tarzı duvağımı da ensemin köküne yapıştıran kuaför bozuntusuna yıllardır beddua ediyorum. Ayrıca çok merak ettim bu konuyu okuyan hiç KUAFÖR!!!! yok mu acaba???

Bu fotoğraflarla mahkemeye gitseniz kazanırsınız, inanın üzmek istemiyorum ama bu saçı bir çırak hiç eline boya almamış biri yapmış gibi.
Arkada o kalınlıkta tek bir balyaj nedir, renk zaten ayrı bir problem.

Bence koyu bir boya alın evde kendiniz boyayın.

Kusturma,cila,paket dip boyası,ombre? Bunların hiç birini yapmamışlar yapıyormuş gibi yapmışlar üzgünüm.Rezalet puani 10
Gidip dünyanın lafını söyleyin abes,ayıp kaçmaz hic bir sekilde.Şımarık veya çirkef olmazsınız.Aksine kuaför olduklarını hatırlamış olurlar belki sizin sayenizde.
Ayıp cidden bu saçı yapıp bir de güzel olmuş demişler.Bimer,cimer önünüze ne geliyorsa basın şikayeti.Parayi alırken iyi.Onlardan bu saatten sonra düzgün saç çıkmaz.Paranızı iade isteyip arastirma yapip düzgün bir kuaför bulun lütfen..

Cennet Mahallesi'nde oturmuyosanız tazminat davası açın bu ne?
Dalga mı geçiyolar?
Saçıma üzülürdüm evet ama daha çok çocuk avutur gibi davranılmasına deli olurdum. Karşısında aptal mı var? Gerizekalılar.

Bu nasıl kuaförmüş ya ben kendim bile daha güzelini yaptım . Merak ettim tekrar gittiniz görüştünüz mü acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…