Kuafor bana kazik mi atti ?

bence pazarlık yapın
hem hallederiz diyorsunuz hem de 600 hesap çıkartıyorsunuz ben 300 konuşmuştum de.
Ne saçma iş yaa hep bunu yapıyor kuaförler ama 600 de fazla yani hadi olsun olsun 450dir bunun ederi.
Ben zaten artık oraya gitmem adam pazarlık konusuna hiç girmedi normalde 750 dedi Siz e 600 dedi ben gene şok

Ama senin dibini sarı yapıyordur o yüzden pahalı olabilir
evet ama 25 gun veya tam 1 ay olunca gidiyorum dibim minnacik cikmis oluyor. hatta cok az cikmis az beklesen mi diyor parayi almaya bakmak yerine, ben yap diye israr ediyorum. kendi sacimda sari yarim saat surmuyor islem. harcadigi oriyel bi tutam.
ve 12 yillik musterisiyim. ama xden ne aliyosa benden de onu aliyor.

Fazla.
Saçlarını sürekli ombre olarak kullanan bir insan olarak en fazla 250 vermişimdir. Öyle kıytırık bir yerde değil, İstanbulun bir ilçesinin çarşısında boyatıyorum.

sen 300 tlsini vermişsin 300 tlsini borcunu ödeyecek misin?

Nerde yeri

Ya bu kuaförler in işi de tuhaf... Diyelim saç bitti kuaför 400 dedi kadın yanımda para yok veya bu saça o kadar vermem dedi, 200 verdi... Şimdi kuaför bu parayı nasıl alıcak polis çağırma hakkı varmı.. Keşke ücreti önce alsalar iki taraf içinde.

Neden soba bırakıyorlar onu anlamıyorum ya onlar için de zarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…