Ksa dnem Askerlik...

CAnım ben aılemın yanına geldım... yalnız basına cok daha zor olurdu emınım..
hem bızde cocukda var.. yalnız kalmayı ben dusunsem bıle esım bırakmazdı zaten, benı yalnız bırakıp gıdemezdı kesınlıkle...
bence aıle yanı daha ıyı.. kendı aılen yanı..

Allah kavustursun ınsallah... sanslısınız.. konya da cok guzel yerdır.. kolayca yapar gelır ınsallah...

ay evlılıgı tatmadan gonderdın demek esını..
Allah hepımızı kavustursun.. cok zorlanmıssındır emınım.. calısıyorsan yıne bı sekılde vakıt gecer.. senın esın nereye dustu pekı canım ?

çalışmaya devam ediyor olursam heralde kendi evimde kalabilirim ama çalışmıyor olursam yalnız çok zordur vakit de geçmezz Allah cümle asker yakınına sabır versin..

bende dünden beri ağlıyorum.günlük tutmaya başladım,ona olan özlemimi,içimden geçen ona anlatamadığım duygularımı yazıyorum.baba ocağına döndüm.ama hiç bu kadar ağlamamıştım,kendimi çok çaresiz hissediyorum
eşimle konuşamıyorum,sabah aramadı beni,onu çok özlüyorum,terminaldeki son hali aklıma geliyor deli oluyorum.dün kıyafetleri almak için eve gittik annemlerle
yatak odasına geçip deli gibi ağladım.herşey bana onu hatırlatıyor
dün sabah 6 da kendi elleriyle kurduğu alarm bugünde çaldı
deli oldum,
bir mektup yazıp cüzdanıma koymuş,okudukça her defasında ağlıyorum
resimlerine bakıp ağlıyorum.evet hiç kendimi bu kadar zayıf hissetmemiştim
annem dün börek yaptı,dedim aşkım olsaydı oda yerdi,severdi böreği,
boğazımdan geçmiyor zaten,yutkunamıyorum ağlıyorum sürekli,
sanki bir işi çıkmış,annemgile bırakmış ve bugün yarın geri dönecek gibi geliyor

Kıyamam canım ya... bu kadar uzme kendını.. evet alısmak zor..
Gondermek zor, yolunu gozlemek zor.. ama Allahın ıznııyle gelecekler elbet..
sankı senı bırakmısta almaya gelecekmıs gıbı.. bıraz dagıt kafanı... yoksa cok daha zor olur..
Bak benım bırde oglum var, herseyı bırak ona her bakısta esımı hatırlıyorum..
Ilk gecemde cok zorlandım.. yalnız yatınca yataga.. bu kadar zaman oldu hıc bı gece de ayrı yatmamıstık..
ama alısacagız elımız mahkum.. guclu olmak zorundayız.. yeterkı sık sık seslerını duyabılelım o zaman herseyın daha kolay olacagına ınanıyorum..
Ben kı ısten yarım saat gecıkse uzulen sınırlenen bırıyım.. dun sabahtan berı hıc konusmadık.. kocaman bır bosluk sankı..
ama alısmak boyle... alısacagız.. ve tam alısmısızkı bı bakmısız gelmısler.. ınsallah..

bencede qüclü olmalıyız allahtan qittiqinden beri sıksık aradı sesini duydum sesini duymam bana daha qüc verdi

Allah sabır versin ayrılık yaman bişey.. çabucak geçsin inş..

evet canım hakkarı / cukurcaya dustu malesef..
bızdekı sans.. bendekı ozlemden öte korku hep ıcımde...
neysekı su sıralar kurt acılımı fılan var bununla oyalanıyor gundem ınsallah kotu bırsey olmadan sag salım kavusuruz...

senın esının neresı ?

ben de şimdi konuştum çok rahatmış dediğine göre inşallah öyledir... sabah 5.30 da kalkmışlar.. çok kalabalık diyor daha kayıt işlemleri sürüyormuş... yemekte patlıcan, pilav varmışş mafoldumben gerçekten Betuly dediğin gibi koca bir boşluk...

Ya demek yavas yavas herkes aramaya basladı.. benım esımden hala haber yok.. hala elazıgda mı yoksa hakkarıye gıttılermı ogrenemedım..

Dirim ınankı uzak olsun ama guvenlı olsun.. bende yakın dusmesı derdındeydım ınsan basına gelmeyınce anlamıyo ıste.. sukur etmek lazım nere olursa olsun yeterkı guvenlı olsun..
herseyde bır hayır vardır ne dıyelım.. dualardan baska yapabılecegımız bırsey yok ne yazıkkı..
bızım ıcın yepyenı bır seruven basladı artık...

calsıyorum canım. evet cokk zor daha 1 gün oldu (( küllügündeki sigarasını bile cöpe atamadım
herkes 5 ay cabuk gecer ne olacak diyor ama benim 1 gün bile her an aglayarak gecti hep aklımdasenağlama

ne güzel sizinkiler aramıs ben esimin sesini dünden beri duymadım. ne yaptı ne yedi cok merak ediyorum. ((((((((gitme:

dirim seninde mi dün teslim oldu. herkesin aynı zamanda mı yemin töreni olur acaba?

ne güzel sizinkiler aramıs ben esimin sesini dünden beri duymadım. ne yaptı ne yedi cok merak ediyorum. ((((((((gitme:
Bende aynı sekıldeyım... dunden berı haber yok..

Bende cok ozluyorum dirim... bende... bunlar alısma sancıları..
emınım gececek ınanıyorum.. Allah buyuk...

dirim seninde mi dün teslim oldu. herkesin aynı zamanda mı yemin töreni olur acaba?

Canım buradakı yenı asker gonderenlerın hepsı agustos donemı askerı oldugu ıcın yemın torenı de, terhısı de aynı tarıhler..

canım dün teslim oldu akşam 5'e doğru.aynı zamanda olmuyor kimisi 14 gün sonra bile oluyormuş
genel olarak 28 gün sonra oluyorlar.biz 4 ünde olur demiştik,br hafta sonra olacakmış.

:sinifsinif: şafak 155 tekirdağ /merkez
canım kaçtan başladın sen?158 den mi?

şafakkkkkkkkk 35 :lepi:turkbayragi 30 larda bitiyor inşallah sizlerde bugünleri göreceksiniz kızlar sıkmayın canınızı turkbayragi
canım az kalmış ne güzel hatırlıyorum bir ara130-140 lardaydın
inşallah bizimde geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…