Ksa dnem Askerlik...

:gitme: kızlar eşim bugün bindi allah sağsalim gidip gelmek nasip etsin bütün askerlerimize :gitme:
şafak 156 :sinifsinif: :gitme:

amin canm inşş Allah kavuştursun.üzme kendini gelicekleri gün çok özel olacak:teselli:156 danmı başladın canm ayh hangisi doğru acabaCADIARZUben walla başladım teslim olduğu gün 158 diye, bugünde 157 dedim doğrudur heralde:bbo:başladım artık

ne qüzel esin sanslymıs esimde sınavına qirdi kazanmadı ondanda hayr varmıs AMİN senide kavustursun cnm kısa dönemlik cıktı bunada sükür

amin amin canım.. 1.5 aylık evlıyız Rabbım yuzumuze baktı... ama ılk defa ayrılıyoruz cok koydu bana ya :çok üzgünüm:

oo masallah yenı evlısınız yanı seyma... Allah bır omur nasıp etsın ınsallah...
ne zaman gonderdın sende yenı mı ?

şafak 157 miymiş ben de hesaplayım diyordum hepimizi Allah kavuştursun göz yaşlarıma hakim olamıyorum bu akşam ilk kez sesini duyamadan uyayacağım mafoldumben

Evet bende son kez sabah konustum 10-11 gıbı...
Ondan sonra daha arayamadı toplama bırlıgıne teslım oldu cunku...
Orada herkes kendı derdındedır heralde sımdı fırsat bulamıyordur.. ama ılk defa sesını duymadan uyuyacagım bende..
Koskoca bır bosluk ıcındeyım sankı.. of Allahım hepımıze yardım et..

amiiinnn inşallaahh Rabbim yardım etsin yaaa çoook zoor çooooookk hem deee :gitme: bu arada isminiz Betül se eğer adaşmışızz :1rolleyes:

amiiinnn inşallaahh Rabbim yardım etsin yaaa çoook zoor çooooookk hem deee :gitme: bu arada isminiz Betül se eğer adaşmışızz :1rolleyes:

Oylemı sevındım.. evet betul adım... memnun oldum..
Nısanlımısınız ? nereye cıktı askerlıgı ?

Oylemı sevındım.. evet betul adım... memnun oldum..
Nısanlımısınız ? nereye cıktı askerlıgı ?

çook memnun oldum ben dee. henüz nişanlı değiliz aileler tanıştı ama işte askerliği bekliyoruz bitsin inşallah o da olacak... askerliği şimdilik İskenderun çıktı herhalde 20 gün sonra belli olacakmış asıl yer hayırlısı inşallah...

Amın hepımız ıcın hayırlısı...

benım esımın de hakkarı cukurca cıktı ama bırsey anlamadık once acemı bırlıgını yapması gerekmezmıydı bı yerde dıye..
bazıları da acemı bırlıgınıde orada yapar sonra baska yere dagıtılabılır dıyor ama bılmyorum sanmıyorum.. keske olsa..
genelde kısa donemlerı aynı yerde bırakıyorlarmıs dıye duydum.. keske tecrubelı bırı olsada acıklasa...

Evet kısa donemler genelde gittigi yerde kaliyor. Benim sevgilim kaldi gittigi yerde ama arkadasimin ki ayni ilde baska bir yere gonderildi. Çogunlukla gittigi yerde kaliyorlar kısa donem oldugu için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…