Ksa dnem Askerlik...

kızlar sürekli internetten askerlikle ilgili şeyler okuyorum. ilk gün neler yaşıyorlarmış, ilk haftası filan nasıl geçecek diye... iğne yapıyorlarmış gariplerime, gece kaçta yatarsa yatsın 5 buçukta kaldırıyorlarmış. kıyafetleri üzerine olmuyormuş.. kim bilir ne zorluklar çekicekler, evinden ocağından ayrı...
en son teslim olmadan önce konuştuk bizde, 5te teslim olucaktı, arayamaz biliyorum ama gene de içim içimi yiyor..biz 4 yıldır beraberiz, hiç böyle habersiz kalmamıştık. askerlik çok zormuş meğer...

inci inci, ben az önce konuştum gayet rahattı, resmen paşalar gibi ağırlandık dedi.. ığneyi de ilk defa senden duyuyorum.. Bu kadar olumsuz düşünmeyin lütfen, her şey iyi olacak, alışacaklar elbet..

iğne, menenjit ve tetanos'a karşı koruyucu olsun diyeymiş.. belki de yapılmıyordur, internette doğru olmayan bilgilerde oluyor malum... aslında kötü bir şey değil tabii ama insan kıyamıyor :asigim:
seninki nereye gitti Arora?

Malatya'ya gitti canım, belki başka yerlerde oluyordur.. Benimki söylemedi öyle bir şey.. Ki çok korkar iğneden kaydirigubbakcemile3
Seninki nerede?

Benimkinin de tansiyonu düşüyor iğne olurken :eek: O yüzden panikledim biraz.. Malum ilk gecesi bugün oralarda..
Tokat'a gitti, jandarma olarak..

inci inci, ben az önce konuştum gayet rahattı, resmen paşalar gibi ağırlandık dedi.. İğneyi de ilk defa senden duyuyorum.. Bu kadar olumsuz düşünmeyin lütfen, her şey iyi olacak, alışacaklar elbet..

Vay ne kadar guzel cok sevındım adına..
Ben haber alamadım henuz... meraktayım.. nasıl orası merak edıyorum 1 dk sesını duysam bıle yeter vallahı..

kızlar sürekli internetten askerlikle ilgili şeyler okuyorum. ilk gün neler yaşıyorlarmış, ilk haftası filan nasıl geçecek diye... iğne yapıyorlarmış gariplerime, gece kaçta yatarsa yatsın 5 buçukta kaldırıyorlarmış. kıyafetleri üzerine olmuyormuş.. kim bilir ne zorluklar çekicekler, evinden ocağından ayrı...
en son teslim olmadan önce konuştuk bizde, 5te teslim olucaktı, arayamaz biliyorum ama gene de içim içimi yiyor..biz 4 yıldır beraberiz, hiç böyle habersiz kalmamıştık. askerlik çok zormuş meğer...

Nettekı seyler herseyde oldugu gıbı bu konuda da yalan yanlıs yada cok abartı olabılıyor..
en ıyısı ya hıc okumamak yada bu ısı basından gecırmıs bırınden dınlemek sanırım.. ama dedıgım gıbı bazıları abartmayı cok sevebılıyor..

iğne, menenjit ve tetanos'a karşı koruyucu olsun diyeymiş.. belki de yapılmıyordur, internette doğru olmayan bilgilerde oluyor malum... aslında kötü bir şey değil tabii ama insan kıyamıyor :asigim:
seninki nereye gitti Arora?
oyle bır ıgne olmaları bızım lehımıze degılmı.. sıkma canını hasta olup canının daha cok yanmasındansa ıgne olsun daha ıyı degılmı..

keske benım sorunumda bunlar olsaydı :KK43:... gıdecegı bolge hakkında o kadar tedırgınım kı...

Hepimizi Allah kavuştursun canım turkbayragi

Amıın..

oo masallah yenı evlısınız yanı seyma... Allah bır omur nasıp etsın ınsallah...
ne zaman gonderdın sende yenı mı ?

Amin amin... daha dun teslım ettık.. esım her ne kadra ben yanlız gıtcem dedıyse de yanlız bırakmadık kapıya kadar ugurladık... Allahtan alayda kı astsubay başçaus ananemlerın komsusuymus konyada cok yardımcı oldu sagolsun..

evli arkadaşlar çalışanlar/çalışmayanlar bişey sorcam eşiniz askerdeyken nerde kalıyosunuz ? ya benimki henuz gitmedi seneye gidecek belki.ama şimdiden başladım kara kara düşünmeye. yalnız mı anne yanı mı iyi bilmiyorummafoldumben

amin amin canım.. 1.5 aylık evlıyız Rabbım yuzumuze baktı... ama ılk defa ayrılıyoruz cok koydu bana ya :çok üzgünüm:

cnm daha yenisin cnm ayrılmak qercekten cok zor elden birsey qelmiyor ne yapalım mecburuz cnm sen yine sanslısın bebeiş yok benim büyük kızım 4 yasında babsının qönderirken beni öldürdü ya resmen kzıım babasına aqlayarak baqırarak baba bizi bırakma demesi varya bittim işte o anda daha yolun basındayız allah sabır versin hemencik qecer insalllh qünlerimiiz

evli arkadaşlar çalışanlar/çalışmayanlar bişey sorcam eşiniz askerdeyken nerde kalıyosunuz ? ya benimki henuz gitmedi seneye gidecek belki.ama şimdiden başladım kara kara düşünmeye. yalnız mı anne yanı mı iyi bilmiyorummafoldumben

ben evimde kalıyorum zaten evlenirken annemi yanıma aldım benle yasıyor o konuda zorluk yasamadım

amin amin canım.. 1.5 aylık evlıyız Rabbım yuzumuze baktı... ama ılk defa ayrılıyoruz cok koydu bana ya :çok üzgünüm:

benim daha 1 hafta olalı evleneli bende esimi dün teslim ettim. istanbulda kısa dönem yapacak. aklıma geldikce aglıyorum. işteyim ama calısasım gelmiyor. hiç bisey yapasım gelmiyor. kurban bayramında izin kulllanacak. o yüzden benim 158 günden daha fazla galiba

ben ilk günü kendi evimde kaldım annanem yanımda kaldı. bugün kayınvalidemgile gidecem

X