Ksa dnem Askerlik...

canım bide yeni evlisiniz çok daha zor olur ama kötü olduğunu belli etme sesin iyi gitsin eşine hemen soruyor nişanlım neyin var diye onunda morali bozulmasın biz iyi olunca onlarda iyi oluyorlar inan.biz ayrılıklara alıştık biri bitmeden biri başladı hep umarım sonumuz iyi olur :a015: mülteci aşklardan yoruldum

amin kizlar allah hepinizi sevdiklerinize kavustursun

benim netten okduugum kadarıyla kısa dönem askerlik izin kullanılmazsa tam 5 ay 5 gün yani 157 gün imiş

ben de dün gönderdim nişanlımı kızlar 155günden 1 gün gitti kaldı 154 gün
dün teslim olmadan önce aradı. çok buruktu sesi.
bugün de 2defa aradı. yemin töreni 4 eylüldeymiş. hemen uçaçağım yanına.
buarada iskenderun hatayda,denizci. çok dua etmiştim ii bir yer çıksın enazından az da olsa içim rahat etsin die.
sizinkiler nerede kızlar?

canım bende moralim bozuk bile olsa,ağlasm bile belli etmemeye çalışıyorum
canım inşallah sizde kavuşursunuz.

Son düzenleme:

canım, benim de İskenderun da denizci... herkes şafağı farklı hesaplamış ben 156 dan başladım ... Allah tez zamanda kavuştursun...

canım ne güzel iyi yere düşmüş

Son düzenleme:
canım bana nişanlım öle dedi. izinsiz 155gün dedi. 3.taburda benim nişanlım seninki hangisinde.

o zaman ben de 155 den başlayım bi gün bi gündür moralim biraz düzelsin bari... taburunu bilmiyorum canım bu internetteki sayfada bir yazıyor ama o tabur mu başka bir şey mi bilmiyorum aradığında sorarım

o zaman ben de 155 den başlayım bi gün bi gündür moralim biraz düzelsin bari... taburunu bilmiyorum canım bu internetteki sayfada bir yazıyor ama o tabur mu başka bir şey mi bilmiyorum aradığında sorarım

bizde de 1 yazıyordu canım. oraya gidince tabur ve bölüğü belli oluyormuş canım.
evet ya biz 155ten başlayalım 1gün 1gündür değilmi ama zemuszemus

alışılıyor canım :gitme: zamanla göreceksin insanoğlu alışmak zorunda güçlü durmak zorundayız çaresi yok
öyle canım ya
şuan eşimle konuşmak okadar çok istiyorum ki
ondan destek almak mafoldumben
ama onu üzmemek için kendimden hiç bahsetmiyorum zaten kısıtlı konuşabiliyoruz
akşam arayabilecekmi bakalım mafoldumben
kendimi çok güçsüz hissediyorum

Benımde moralım gıt gel oluyor.. ooof oof...
canım benim inşallah bugünler gelip geçecek
kısa dönemin kalkması olayı bile vardı bir ara biliyosun
bir aksilik olmassa 5 ay 5 gün yapıp gelecekler mafoldumben

alışılıyor canım :gitme: zamanla göreceksin insanoğlu alışmak zorunda güçlü durmak zorundayız çaresi yok

canım ne güzel senin çok az kalmış. darısı bizlerin başına inşallah.
ilk günlerimiz olduğundan mıdır bilmiyorum ama çook zor geliyor. sanki her an arayacakmış gibi geliyor,uzun uzun konuşacakmışız gibi geliyor.offff :gitme:

ınsallahhh...
daha hala haber alamadım.. ne zaman arıyabılecek cok merak edıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…