Kronik vajinal mantar çözümü bulanlar, lütfen yardımcı olun

Bnmde uzun suredir devam eden gecmeyen mantar var fitil krem kullandim ise yaramiyo galiba ne duzeyde mantar onuda bilmiyorum ama cok rahatsz edici iliski sonrasinda bazen icinde yanma hissi oluyo kasinti eskisi kdr olmasada sislik ve akintim var yaniço

Ne ürünleri kullandınız acaba ? 1 yıldır geçmek bilmeyen vajinal enfeksiyon ve mantarım var kullanmadığım ürün gitmediğim doktor kalmadı
Ben de çok çektim şuan bitti.Kullanmadığım ilaç, fitil kalmamıştı çok muzdariptim kaşıntı bitmiyordu. Bir eczacı bu ilaçları verdi ki hiç inanmayarak aldım çözüm oldu. Buraya da inanın sırf bunları yazmak için üye oldum. Bağışıklık güçlenmeden bu iş çözülmüyor o yüzden Velavit V-Firstect With Colostrum günde bir ve zade vital feminen probiyotik sabah akşam içiyorum bunu. İnşallah sizlerde şifa olur 🙏

Ben yardımcı olabilirim 50 doktora gittim denek olarak kullanıldım ... bi sürü operasyondan geçti. ... asla geçmeyen mantar olmaz ... kadın doğumcular o kadar bilgisiz ki gerçekten şoktayım 🤦‍♀️ Kesinlikle mikrop var sizde ,mesaj atabilirsiniz yardımcı olurum
Merhaba bende de kronik mantar var yardımcı olabilir misiniz

Merhaba, ben borik asit kullanırken probiyotik olarak ilkini kullandım daha sonrasında başka bir probiyotik kullandım nbl biraz pahalı diye(30 kapsül vardi ama adını hatırlamıyorum). Hala kullanmaya devam ediyorum ve yanında her gün kefir içmeye çalışıyorum. Borik asit kapsüllerini ger gece kullandım. Akıntım geçti ama batma hissi ve biraz da akıntım gelmeye devam etti. Daha sonra vagi flora diye bi flora düzenleyici kullandım(reglden hemen sonra borik asite başladım. Regl bitince de vagifloraya başladım) vagi flora gerçekten müthiş iyi geldi. Sıfır akıntı ve batma hissi inanılmaz derecede azaldı.
Daha sonra tekrardan kültür testi yaptırdım ve hiç bi şey üremedi yani floram düzelmiş. Kocamla ağrısız bi şekilde cinsel ilişkiye de girdim 6 ay sonra. Batma Hala devam ediyor ama çok azalıyor gün be gün. Umarım siz de iyileşirsiniz. Bana istediğiniz zaman yazabilirsiniz aktif olarak kullanıyorum bu platformu.
Merhaba bende de kronik mantar var .Nasıl iyileştiniz yardımcı olur musunuz

Merhaba bendede senelerdir neredeyse 15 senedir surekli tekrarlayan geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu vardı ve bunu candida mantarı tetikliyomuş bilmiyodum ama çok sukur suan kullandigim urunler sayesinde artik duzeldim
Hangi ürünler i kullandınız acaba

Tabiki özelden mesaj yazıp şikayetlerinizi söylerseniz yardımcı olcam inşallah 🙏
Merhaba bende yıllardan beri geçmiyor devamlı mantarim vajina boyaması bile yaptı doktorum bu kültür devlet hastanelerinde alınıyor mu? Yoksa özele mi gitmek gerekiyor?

Merhaba, hala geçmedi maalesef. 16 sına Zeynep kamilden randevu aldım. Orada detaylı bir vajinal kültür testi yaptırıcam ve mikrop var ise ona göre bir ilaç tedavisine başlıycam. Borik asit ile mantarım geçti ancak batma hissi devam ediyor. Ona bir çare aramaya koyuldum şimdide. Gelişme olursa yazacağım buraya tekrardan. Lusii adlı kullanıcı benim gibi bir deneyimi olmuş ve bana bu yolda çok yardım etti. İnşallah iyileşeceğim ben de onun gibi.
Merhaba durumunuz nasıl oldu acaba bende aynı dertten muzdaribim? Kültür verdiniz mi?

Merhaba arkadaşlar bende de kronik mantar vardı yıllardır.Eşimden kaynaklıydı.Eşim de tedavi oldu ama yıllarca sonuç alamadık.Açık yeşil renkli,kokusuz ve çok yoğundu.O kadar çok doktora gittim ki.Şimdi yurt dışındayım.Burda tesadüfen BORİK ASİT bazlı bir fitil denedim.Allah’a şükür şimdilik iyiyim.İlk başta üzerinde yazdığı gibi 14 gün düzenli kullandım.Şu an ara ara ilişkili sonrası ya da adetim bittikten sonra kullanıyorum.Ara ara bu şekilde temizlik için kullanılabileceği yine prospektüsünde yazıyor.Türkiye’de var mı bilmiyorum.Çünkü gittiğim onca doktor hiç reçete etmedi bunu bana.Araştırıp kullanmanızı öneririm.Nasıl bir sıkıntı olduğunu çok iyi biliyorum.Hepimize geçmiş olsun.

Lütfen bana da yardım edin sürekli vajinal enfeksiyon oluyorum, alt karın ağrısı, kasıklarda batma oluyor. Ağrıdan deliriyorum. Nası ulaşabilirim size.

Ben lazer yaptirdim, liv hospital ulus'ta dr sibel malkoç var, uzmanligi vajinal lazer uygulamalari. Gecen sene yaptirmistim 3 seans 5000 tl dediginiz gibi. Mantara pek faydasi olmadi ama kokulu akinti icin faydasini gordum bir sureligine, antibiyotik kullanmadan gardnerelladan kurtuldum, kokulu akintim gecti. Ama simdi ikisi de var yine. %100 bir cozum olmadi yani ama lazer yaptirdigim donemde cinsel iliski sirasinda daha rahat etmistim. Kayganlik artmisti ve aci hissi azalmisti bayagi. Bir de sibel hoca beni sirkeli suyla tanistirdi. Sirf bu yuzden bile duacisiyim onun. Gunluk yasamimda en azindan aktim mi koktum mu kasindi mi dertlerim kalmadi. Her gun vajina icini sirkeli suyla siliyorum, gunluk yasam kalitem artti. Cinsel iliskiye de girebiliyorum bu sayede.
vajina içi sirkeli su nasıl kullanılıyor acaba anlamadım. sirkeyi seyreltip bi şeyle vajina içine mi enjekte ediyorsunuz her gün

Ben yardımcı olabilirim 50 doktora gittim denek olarak kullanıldım ... bi sürü operasyondan geçti. ... asla geçmeyen mantar olmaz ... kadın doğumcular o kadar bilgisiz ki gerçekten şoktayım 🤦‍♀️ Kesinlikle mikrop var sizde ,mesaj atabilirsiniz yardımcı olurum
Lütfen buradaya yazar mısınız deneyiminizi

Belkide bişey satmaya çalışan birisiydi. Neden buraya yazmadı ki ilginç geldi
Yok, mesajlastigi yardimci old kisiler olmus. Forumda yazmislar yine dikkat ederseniz. Enfeksiyon hastaliklarina gidilmesi onermis. Ben de şimdi sirf o mesajdan dolayi geldim enfeksiyona, bakalim ne dicekler

Yok, mesajlastigi yardimci old kisiler olmus. Forumda yazmislar yine dikkat ederseniz. Enfeksiyon hastaliklarina gidilmesi onermis. Ben de şimdi sirf o mesajdan dolayi geldim enfeksiyona, bakalim ne dicekler

Burayada yazar mısın muayeneden sonra

Burayada yazar mısın muayeneden sonra
Valla yoruldum yaa allah sifa versin hepimize sıkıntılı bi surec.. bayagi detayli anlattim dinledi ama idrar kültürü ve kan tahlili istedi. Ki onlari yakın zamanda yaptirmistim zaten. Vajinal sürüntü bile istemedi. Sesimi cikarmadim ciktim, tahlilleri de yaptırmam muhtemelen. En iyisi ozele gitmek sanırım

Canım banada gittiğim bir doktor demişti devamlı oluyorsan bı enfeksiyon hast.gorsun diye.Enfeksiyon hastalıkları bölümüne gittim ne alakası varda buraya yolladı diye kızdı kan tahlillerime baktı hayır dedi kanında herhangibir enfeksiyon yok mantar iyi tedavi edilmediğinde tekrrlar yada geçmez iyi bir kadın doğum doktoru bul dedi canım bagisikligima bile baktırdım gitmedigim bölüm kalmadı zaten mantar için doktor kültür alıyor ve mantar olduğumuzun türü ve teşhisi konuyor devamlı gittiğim doktorumda demişti bazı hastalarımda yapışıp kalıyor çok lanet bir şey bu mantar diye.Ben farklı birşey olduğunu sanmıyorum benim gitmedigim bölümler kalmadı hematoloji ye bile gittim sonu loji olan tüm bölümlerden geçtim🙁

Canım banada gittiğim bir doktor demişti devamlı oluyorsan bı enfeksiyon hast.gorsun diye.Enfeksiyon hastalıkları bölümüne gittim ne alakası varda buraya yolladı diye kızdı kan tahlillerime baktı hayır dedi kanında herhangibir enfeksiyon yok mantar iyi tedavi edilmediğinde tekrrlar yada geçmez iyi bir kadın doğum doktoru bul dedi canım bagisikligima bile baktırdım gitmedigim bölüm kalmadı zaten mantar için doktor kültür alıyor ve mantar olduğumuzun türü ve teşhisi konuyor devamlı gittiğim doktorumda demişti bazı hastalarımda yapışıp kalıyor çok lanet bir şey bu mantar diye.Ben farklı birşey olduğunu sanmıyorum benim gitmedigim bölümler kalmadı hematoloji ye bile gittim sonu loji olan tüm bölümlerden geçtim🙁
Ilk başlarda bu kadar sorun yapmıyordum da 8 9 aydır cok agri yapıyor. Hele iliskiye girmek, imkansiz ağrıdan. Bunla yasamak cok yorucu

Ilk başlarda bu kadar sorun yapmıyordum da 8 9 aydır cok agri yapıyor. Hele iliskiye girmek, imkansiz ağrıdan. Bunla yasamak cok yorucu
Bilmezmiyim 10 seneyi aşkındır aşamadım bitkisel yollara başvuracağım artık bende araştırmadayım rabbim hepimize yardım etsin🤲 çekmeyen bilemez şu mübarek gece hürmetine safi ismiyle şifa versin.

X