Kredi kartından para çekilebilir mi?

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
arkadaşlar bi sorum olacaktı ben kredi kartı aldım taksitlerde kulanabiliyorum acaba nakitte çekebilirmiyim kartan bilmiyorum hiç çekmedim yardımcı olursanız sevinirim yoksa limit düşük çekilmezmi

çekebilirsin ama faizleri yüksek oluyor, dikkatli davran derim ben..kredikartından para çekme tuşuyla halledebilirsin

limit ne kadar düşük olursa olsun çekilebiliyor tabi limitle orantılı
ama bulaşma derim..
ben faizi çok yüksek

limitin düşükse kalan limitin kadar çekebilirsin yalnız kredi kartından nakit çekmenin faizi çok yüksektir tek kötü tarafı bu ben tavsiye etmem

Kesinlikle tavsiye etmem canım sonra başın çok ağarır.:1no2:
Bankalar tefecilerden beter.
Alışverişini taksitle yap, ama nakit çekimde pişman olursun.

cnm kartta limitin olduğu sürece nakit para çekme içinde kullanabiliyorsun fakat onun faizi hem yüksek hem de günlük işliyor.

çok teşekür ederim cevaplarınız için 20 milyon çekecegim sadece o zamandamı yüksek faiz olur ögrenciyim bir yere para yatırmam lazım

çok teşekür ederim cevaplarınız için 20 milyon çekecegim sadece o zamandamı yüksek faiz olur ögrenciyim bir yere para yatırmam lazım

Canım az bir miktarmış zamanında ödediğinde herhalde 25i geçmez. ama ne diye faiz ödeyesin.
Bir arkadaşından istesen bi süreliğine.
Eminim idare edicek biri vardır.
Hepimiz öğrenciyiz canımm 20 ytl'lik kredin vardır arkadaşlarının gözünde.yerimseniben

arkadaşlar ben kredi kartının limitinden para çekmiştim, 80 ytl kadar..
bu ekstreye yansıyor mu nasıl takipe diliyor faiz ya da nasıl ödeniyor?
bana da yardımcı olursanız sevinirim..

arkadaşlar gerçekten zorda kalmadıkça k kartından sakın para çekmeyin lütfen.zamanla alışkanlık oluyor sıkışınca işimi görüyorum diyorsunuz ve sonra ipin ucu kaçıyor.ödeyemediğiniz gün yandınız.faiz faiz faiz...Allah mecbur bırakmasın

ben tamamen yanlışlıkla çekmiştim, babamın kartından.. :çok üzgünüm:
şimdi nasl geri ödenecek? ödenmiş midir?
babam ekstreden öğrenmiş midir? yoksa hala faiz işliyor mudur? :sm_confused:
merak ediyorum. ona göre hareket edeceğim de..

ödediğiniz güne kadar faiz işler. kart ekstresinde görünür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…