Kpss lisans başvuru

mazi65

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
12
1
21
Kızlar acill yardım edebilir misiniz?? Kpss lisans başvurusu yaptım. Mezun olduğunuz üniversitenin bulunduğu ülke ve kodu vardı. Yabancı ülkelerin ismi vardı ama Türkiye de seçeneklerde vardı. O kısmı işaretlemem gerekiyor muydu??? Ben zaten Türkiye'de okudum diye o kısmı işaretlemedim yanlış mı yaptım acaba?

Kızlar acill yardım edebilir misiniz?? Kpss lisans başvurusu yaptım. Mezun olduğunuz üniversitenin bulunduğu ülke ve kodu vardı. Yabancı ülkelerin ismi vardı ama Türkiye de seçeneklerde vardı. O kısmı işaretlemem gerekiyor muydu??? Ben zaten Türkiye'de okudum diye o kısmı işaretlemedim yanlış mı yaptım acaba?
o kısmı işaretlemenize gerek yok. hata olsaydı sistem kabul etmezdi zaten

O ülke kodu kısmı denklik oluyor zaten sizin bilginiz direkt yöksisten gelir, yukarıda da yazı olur, başvurafa da size bildirir burayı Türk öğrenciler işaretlemeyecek diye. Başvurabildiyseniz yani ödeme yaptıysanız doğru yapmışsınızdır

O ülke kodu kısmı denklik oluyor zaten sizin bilginiz direkt yöksisten gelir, yukarıda da yazı olur, başvurafa da size bildirir burayı Türk öğrenciler işaretlemeyecek diye. Başvurabildiyseniz yani ödeme yaptıysanız doğru yapmışsınıtes
Ay teşekkür ederim. Bir an hata mı yaptım diye düşündüm.

X