Makyaj Ürünleri Kozmetik çalışanları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aynen katılıyorum kızlar, bide sattıkları ürünleri bilmiyolar genelde, şu golden rose plumperın ilk çıktığı zamanlardı, soruyodum gidip diğer glossları gösteriyolardı, hayır o deil şurdaki filan diye ben gösteriyodum hangisi olduğunu. bide bunların zorla innova satmaya çalışanları var nedense, neutrogena istiyorum zorla innova vermeye çalışıyolar :KK19:

bugün kozmetikçiye gittim kızlar ve ilk defa bir kozmetikçideki kız benimle ilgilenmedi ve buna sinir oldum çünkü ilk defa gitmiştim oraya ve hiçbirşeyin yerini bilmiyorum kimsede ilgilenmiyor :KK19:bu kızlar dengesiz galiba ya çok sıkıyorlar ya da hiç ilgilenmiyorlar:KK57:

Bazıları da hiç ilgilenmiyor.Gittim standın başında bakınıyorum onu alıyorum bunu alıyorum bakıyorum işte ya yanda duruyo ama baktığı bile yok başka müşteride yok yanında.Birilerine laf yetiştiriyo.Benimde inadım tuttu ses çıkarmadım sonra da çektim gittim başka standa.

Geçen sene de birisi bana olay kremi verdi sana uyar vesaire dedi.Benimde cahilliğime geldi aldım ama pek kullanmadım.Sonra gittiğim bir yerde de olay kremle ilgili konuşma geçmişti.Kadın dedi ki sen niye olay aldın senin yaşına olmaz ki o..(25 yaşında değilim :) )

Ama son gittiğim yerde iyisine denk geldim.Naptılar burayı mı okudular bilmiyorum ki

aynen ya bugün benim de başıma geldi dengesiz valla bunlar:KK57:

bi de bunların ben işime hakimim ama tırtım bi halden anlamam pozları var:63:
olan ürünü aa hayır öyle bi ürün yok bu markada diye tutturur
hanımefendi var diyorum dersin ikna olmaz makyaj çantanı açıp
gözüne sokarsın ürünü
bunu ben mi ürettim aha da var işte diye
şapşal şebelek kalır böyle hık mık diye:KK66:
ben böyle durumlarda şikayet ediyorum konuya ve ürünlere hakim elemanlar tercih edin diye
hayır iddalaşmasa şikayet falan etmicem
ama resmen beni yalancı çıkarmaya çalışması sinirimi bozan
sanki fikir sormuş gibi fikir vermeler falan
anacım kelin ilacı olsa başına sürer
bi tanesi gözenekleriniz çok geniş çok kötü şu tonik çok iyi demişti
baktım sıfatına etna yanardağı gibi patlamış artık gözenekler:KK53:
dedim siz bu ürünü kullandınız öyle mi
evet öyle yok spa etkisi yok kil bık bık?!!!
hmm size pek fayda etmemiş anlaşılan siz şifanızı bulursanız :KK9:
belki almayı düşünürüm deyip çıkmışlığım bile vardır.

velhasıl kılım işini iyi yapmayan ve araştırıp son yenilikleri takip etmeyen çalışanlara...:KK19:

Son düzenleme:
gözüne sokarsın ürünü
ben böyle durumlarda şikayet ediyorum konuya ve ürünlere hakim elemanlar tercih edin diye

velhasıl kılım işini iyi yapmayan ve araştırıp son yenilikleri takip etmeyen çalışanlara...:KK19:

amonra abla zaten senin şu intikam ve laf sokmalarına hayranım :)

eğer gene öyle bir şey olursa bende laf sokacam :) başka çaresi yok

gözüne sokarsın ürünü

:KK19::KK19::KK19::KK19:doğru söze ne denr

amonra abla zaten senin şu intikam ve laf sokmalarına hayranım :)

eğer gene öyle bir şey olursa bende laf sokacam :) başka çaresi yok

:KK34: teşekkür ederim kuşum
isteyene vercen cevabını
zorla kaşınıyo bazısı
bildiğimin emin olduğumun aksini idda etsin
diye para almıyo ki sonuçta orda:KK47:

bugün kozmetikçiye gittim kızlar ve ilk defa bir kozmetikçideki kız benimle ilgilenmedi ve buna sinir oldum çünkü ilk defa gitmiştim oraya ve hiçbirşeyin yerini bilmiyorum kimsede ilgilenmiyor :KK19:bu kızlar dengesiz galiba ya çok sıkıyorlar ya da hiç ilgilenmiyorlar:KK57:

lütfedip yardım edecek misiniz yoksa ben daha fazla rahatsız etmeden gideyim mi? diye sorsak ne derler acaba :)

birde şöyle bir durum var biz onlara mecbur değiliz bir sürü mağaza var onu beğenmeyiz diğerine gideriz ama onlar bize mecbur o yüzden adam gibi davranmalılar :)

aynen katılıyorum kızlar, bide sattıkları ürünleri bilmiyolar genelde, şu golden rose plumperın ilk çıktığı zamanlardı, soruyodum gidip diğer glossları gösteriyolardı, hayır o deil şurdaki filan diye ben gösteriyodum hangisi olduğunu. bide bunların zorla innova satmaya çalışanları var nedense, neutrogena istiyorum zorla innova vermeye çalışıyolar :KK19:

Ya evet bu innova satma çabası nedendir bende merak ediyorum. Birkaç ay önce arkadaşım golden rose un aydınlatıcısını tavsiye etmişti. Bende almak için bir kozmetikçiye girdim. Kadın o yok ama innovanın kapatıcısını verelim %50 indirimde dedi. %50 yi duyunca benim kafa gitti tabi :KK9: ben aydınlatıcı istiorum kadın bana kapatıcı diyo. %50 yi duyunca tabi aldım direk. Eve gelince düştü jetonum. Üründede %50 indirim falan yokmuş. İnternette araştırınca asıl fiyatınında o olduğunu öğrenmiştim. Ha ürün güzel memnunum ama ben aydınlatıcı diye girmiştim o dükkana :KK15:

Son düzenleme:
gözüne sokarsın ürünü

bak ben bunu unutmuşum bir ürün sorarsın yok böyle bir ürün derler bazen sırf bu kızlarla uğraşmamak için kozmetik alışverişimi bazen internetten yapıyorum:KK4:bir de bu kızların neden bu kadar çok boyandıklarını anlamıyorum güzel de olmuyorlar ki kozmetik mağazası diye illa böyle boyanacaksa o zaman bikini mağazasında çalışanda bikini giysin öyle çalışsın:92::92:eek: kızların suratlarına bakmak istemiyorum ya kat kat fondoten sürmüşler maske gibi duruyor kat kat rimel sürmüşler kirpikler kazık gibi olmuş onları görünce makyaj malzemesi almaktan vazgeçiyorum resmen $sevdaseli_net259.gif

Son düzenleme:
bende sırf bu satıcılar yüzünden kozmetik dükkanlarına girmek istemiyorum ya. sadece bir şey alıp çıkacağım 10tane şey satmaya çalışıyorlar ondan indirim var bunda indirim var diye. En sonunda dayanamayıp tamam hiç bişe istemiyorum diye bağırıp çıktım rahatladım :KK70: daha da gitmiyorum öle dükkanlara kendim bakıp alıyorum.

çok güzel bi konu açmışssın arkadaşım lüx mağaza olsun olmasın hep aynı muamele ben başka marka soruyorum kadın başka ürün satmaya çalışıyor öyle olunca hiç bişey almadan çıkıp gidesim geliyor.. ayrıca yerli malı olan bi çok marka çok kazık hemde kalitesiz çoğu ..ona vereceğim parayı gider mac ',nars'a veririm en azından aldığım ürünü aylarca severek kullanırım... önceleri böyle gaza gelip çok şey almışımdır:KK57: hepsi elimdee kullanmıyorum bile öyle köşede duruyorlar en iyisi internetten araştırıp direk gidip almak neyse istediğin onu alıp çıkmak:KK23:

benim de sınır oldugum birşey...magazada bulunan numunelık kozmetık urunlerı sankı orda çalısanlar ıcın getıırlmiş gıbı sabah heralde ilk işlerı gıdıp suratlarına 3-5 kat badana cekmek oluyor...sonra müşterı geldımı numuneler bıtmıs oluyor....bu kadar görgusuzluk olmaz bence...umarım burayı okuyanlar vardır da vazgecerler bunları yapmaktan!!!!!!

benim de sınır oldugum birşey...magazada bulunan numunelık kozmetık urunlerı sankı orda çalısanlar ıcın getıırlmiş gıbı sabah heralde ilk işlerı gıdıp suratlarına 3-5 kat badana cekmek oluyor...sonra müşterı geldımı numuneler bıtmıs oluyor....bu kadar görgusuzluk olmaz bence...umarım burayı okuyanlar vardır da vazgecerler bunları yapmaktan!!!!!!

aynen canım ya çok haklısın ben çok fazla makyaj malzemesi kullanmam kalem rimel yeni çıkan her rimeli de denemek isterim ama ne zaman
gitsem hep kurumuş oluyor o rimeller halbuki daha yeni çıkmış geleli daha birkaç hafta olmuş ama ne hikmetse rimelin içi geçmiş :26:

kızlar geçenlerde şöyle bi olay yaşadım, saçlarımı palette 1-1 gecemavisine boyuyorum, boyayı arıyorum hiç bi yerde yok, neyse girdim bi mağazaya işte palette deluxe 1-1 var mı gece mavisi dedim, bana palettenin öyle bi boyası yok diyo, var biliyorum diyorum siz yanlış görmüşsünüz diyo Allah allah ne gördüğümü bilmiyo muyum dedim olsa ben bilirdim dedi kafayı yicektim, saçımı boyadığım rengi benden daha iyi biliyo sanki, sonra başka bi mağazada buldum gidip gözüne sokucaktım al var mıymış yok muymuş dicektim

kızlar geçenlerde şöyle bi olay yaşadım, saçlarımı palette 1-1 gecemavisine boyuyorum, boyayı arıyorum hiç bi yerde yok, neyse girdim bi mağazaya işte palette deluxe 1-1 var mı gece mavisi dedim, bana palettenin öyle bi boyası yok diyo, var biliyorum diyorum siz yanlış görmüşsünüz diyo Allah allah ne gördüğümü bilmiyo muyum dedim olsa ben bilirdim dedi kafayı yicektim, saçımı boyadığım rengi benden daha iyi biliyo sanki, sonra başka bi mağazada buldum gidip gözüne sokucaktım al var mıymış yok muymuş dicektim

keşke yapsaydın anca bundan anlıyorlar

Geçen gün bizde ablamla bir kozmetik mağazasına gittik.
Çalışanlar kendi aralarında, müşteri varken tartışarak saygısızlık yaptıkları yetmiyormuş gibi, birde birşey sorduğumda sanki çok büyük zahmetmiş gibi cevap veriyorlardı. Nedense böyle oluyorlar. Sevmiyorlarsa yapmasınlar bu işi.
İhtiyacı olupta işsiz olanların hakkını yemesinler bari.

sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum bu kozmetik çalışanlarını hiçççççç sevmiyorum
bugün kozmetikçiye gittim barcelino saç bakım yağı alacaktım ondan satmıyorlarmış artık onun yerine içinde daha fazla yağ olan bir karışım satıyorlarmış ben bunu istemiyorum diyorum ama illa satacak ya dil döküp duruyor:95:yok efendim bu yağ daha iyiymiş de yok kızının saçları yanıkmış fönden bu yağ düzeltmişde miş miş de miş miş:KK36:istemiyorum diyorum laf anla :KK36: dedimki inanayım mı size satmak için söylüyorsunuz dedim yani bunu bütün satıcılar yapıyor dedim yok dedi ben sana yalan mı söyleceğim başkaları yapsın beni ilgilendirmez sen bebekliğinden beri burayı bilirsin falan da filan sinir oldum zorla satacak bir ara az kalsın alacaktım ya bırakmıyorlar ya bir türlü:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

bilgisiz insanları koymuyorlar mı oraya deliriyorum yaaaaaa benim cildim kuru o kadar belli ki kalkıp bana iri partiküllü peeling vermeye çalışmıyor mu deliriyorum :<:KK47:

X