Göz Makyajı Koyu renk göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.432
11
39
Ben çok seviyorum koyu, dumanlı göz makyajlarını ama pek beceremiyorum. Belki de çok beyaz tenliyim, ondan yakışmıyordur. Bu konuda sırlarınızı paylaşır mısınız kızlar?

ben üste ve alta kalem sürüp dağıtıyorum süngerle dumanlı oluyor zaten üst kapağıma düz çizgi zarzor çekebiliyorum 40 yılda 1 oluyor o yüzden dumanlı yapıyorum

Ben bu işin ustasıyım, çok güzel göz makyajı yaparım diyenler; var mı detaylı anlatacak olan?

Bütün topikleri taradım, detaylı anlatım bulamadım. Bazı bayanlar harika koyu makyajlar yapıyorlar, ben yapmayı denediğimde siyah ya da gri far kullanmak istediğimde pek hoş olmuyor. Bir de farın tozları her yerime bulaşıyor, gözlerimi de küçük gösteriyor. Belki de bana yakışmıyordur ama güzel koyu renk makyaj yapanlara hep özeniyorum.

Düzgün süremiyorsanız ona bir şey diyemem ama yakışmıyorsa göz şeklinizle alakalıdır bu durum.
Ben de simsiyah far sürmeyi çok isterim ama yakışmıyor göz yapımdan dolayı, beyaz tenle ilgisi yok. Beyaz tenlilere çok yakışıyor aksine. Ben de beyazım. Daha çok deneme yaparak kendinize uygun olanı bulacaksınız. Başka türlü olmuyor. Bir sürü şey denedim bu zamana kadar ve yeni yeni keşfettim kendime uygun olan koyu göz makyajının nasıl olması gerektiğini. Çok fazla makyaj fotoğrafı inceledim, video izledim. Onlar işinize yarar. Hem ille de simsiyah kalem kullanmak zorunda değilsiniz. Koytu kahve ve gri belki daha uygun olur size. Onlara da bakın bence. Aynı etkiyi yaratabiliyorlar. Önemli olan yakışanı bulmak sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah kalem, eyeliner'ı kendime yakıştırıyorum, koyu renk far kullanmak istediğimde güzel süremiyorum ya da bana yakışmıyor. Gri denedim hoş olmadı. Koyu kahve deneyeceğim. Sanırım far sürme konusunda başarılı değilim.

Son düzenleme:
Bu tarz makyaj için farklı önerileriniz varsa yazar mısınız? Yani ne renk far, ruj vs. kullanmak gerek? Kalemi nasıl çekelim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…