Köylülüğüm nasıl geçer

Kudra git işine ya iki geyik yapıyoruz şurda. O şöyle yenir bu böyle yenir kural da kural diye neredeyse ağlayacaksın hıncından. Sen öylesin ben böyle de ne diye millete leydilik dersi vermeye kalkıyorsun. Görgüm de gayet yerinde şükür aşağılayacağım bir şey değil. Kompleksli miyim değil miyim onu da iletişim içinde olduğum üyeler anlıyordur zaten ispatını yapacak değilim.
Ama sen her bu tarz konuda elitliğini ispat edicem diye baya yapay durmaya başladın.

Döğüşmen guzum

O zaman da deden köylü ama diyorlar. O köy bağı kurulana kadar devam ediyor

ortaokul zamaninda ogretmen nerelisin nerede dogdun demisti istanbul dedim. ama istanbullu olamazsin, baban nerede dogdu dedi istanbul dedim. yok olmaz annen nerede dogdu dedi istanbul dedim nasil taktiysa olamaz imkansiz diye anneanne, dede filan hepsini sormustu. sonunda istanbul disinda cevap duyunca heh senin memleket orasi demisti. koye baglayana kadar secere cikardi kadin

Yapman guzum, iki sevdiğim üye, herkes geyiğinin peşinde. Bir çay dökem size?

Ahaha bunu duyduğumda çok şaşırmıştım, çay dökmek nerede kullanılıyor mesela, hangi yörede?
Dövüşürlerse konu kapanır ve bu hiçbirimizin işine gelmez.

Valla her fırsatta her konuda laf sokmaya çalışan (beceremeyen) sensin bebeğim. Kimin hırsından ağladığı ortada. Yapma valla canına yazık, bu kadar kompleks bünyeye zarar. Hadi sana iyi forumlar

Düğünde sıkılan silahlar zenginlik göstergesi olarak algılıyorlardir burada da var geçen sene ki düğünlerin birinde 200 bin küsür fiyata mermi almış düğün sahibi bu kadar kolay bulunup alınıyor olması da bence sorun silahlanma olayı baştan sona yanlış bizim toplumda ruhsatlı silahda çok kolay alınıyor artık

Ben de Bursalıyım diyorum yok gerçek Bursalı kalmamıştır diyorlar inanmıyorlar Allahtan artık e devlette soy kütüğü var da daha da zorlarlarsa all sana kütük diyesim geliyor

Valla her fırsatta her konuda laf sokmaya çalışan (beceremeyen) sensin bebeğim. Kimin hırsından ağladığı ortada. Yapma valla canına yazık, bu kadar kompleks bünyeye zarar. Hadi sana iyi forumlar
Olay komik bir hal aldı dalgasını geçiyoruz. Her şeyi üstüne alınmak zor olmuyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…