Kötüyüm

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
828
478
Merhaba arkadaşlar beni burda bilenler vardır çok yazan oldu ama dinlemedim. Eski sevgilimle bir kaç mesajlaşmamız olmuştu nasılsın tarzında hep kötü olduğunu belirtiyordu işte teyzesinin kocası vefat etmiş vs evde durumlar kötü diyordu zaten hep kötüydü psikolojim bozuldu diyordu. Ben sonra bi gün mesaj attım nasılsın konuştuk sen iyi ol da yeter dedi bana bende iyi değilim ben dedim noldu diye telaşlandı şu an işteyim istersen çıkıp geleyim ne istersen yaparım söyle sarılsam düzelir misin mantı yapsam düzelir misin dedi. Bana hep mantı yapardı severdim daha önce. Ben de sen bilirsin istersen gel dedim sonra bugün terliyim yarın geleyim dedi. Korkıyorum ama yine kavga etmiceğine söz ver demeye başladı. Ben de dedim o zaman gel oturalım her şeyi konuşalım çözelim. Ne konuşcaz ki diyor eve geleyim işte derbi var izleriz beraber diyor. Ben de eve direk gelmemesi için direttim. Geldiğinde de sonra çıkarız dedi yok dedim. Dışarda oturduk hareketleri konuşmaları çok değişmişti çökmüştü resmen. Bakışları gülüşü psikolojisi bozulmuş gibi geldi. Hiç eski konular açılmadı hayatını anlattı bende öyle. Sonra beni eve bırakırken ben sarıldım zaten pijamalarını getirmişti yanında gördüm. Gel dedim . Tamam dedi geldi . Eskisi gibi değildi sarılması . Ama sürekli öpmeye başladı. Sarılıyor öpüyor ama eskisi gibi sevgi dolu hissetmedim. Gece beraber uyuduk el ele tutuşup eskisi gibi sabah kalktı öptü işe giderken. Sonra gitti soğuk konuşmaya başladı. Üsteledim biraz ilişkiye hazır hissetmiyorum kötüyüm demeye başladı. Ben kızdım neden geldin diye değişceğini düşündüm olmadı dedi. Ben nedenini soruyorum üsteliyorum diye kızmaya başladı işte acele etme bekle vs . Sonra kavga ettik engelle o zaman dedim engellemek çözüm değil biliyorsun dedi . Bi gün sonra yine kavga ettik neden geldin o zaman dedim engelledi direk watsaptan. Bi kaç gün sonra instagramdan mesaj attım çok kötüydüm . Neden diye sordum ben kötüyüm kimseyi düşünmek istemiyorum kendi kendime yaşamak istiyorum gibi şeyler söyledi. Bi daha yazmadım ben 3 gün sonra da yazmadığım halde instagramdan engelledi. Kendimi berbat hissediyorum bunun artık geri dönüşü yok sonsuza kadar bitti. Başkasıyla olamıyorum aynı şeyleri hissedemiyorum. Boşluktayım yalnızım napcam bilmiyorum.

İnsan çok ağlarsa bir yerden sonra gerceklik algısı bozulmaya baslar,çok gecmisi düsünürse bir yerden sonra depresyona girmeye baslar,çok beklentiye girerse hayal kırıklıgı yaşar,olmayacak şeyleri kovalayıp umut etmeye cabalarsa hayal kırıklıgı olusur.Tüm dengesizlikleri düzeltmek dısarıdan degil iceriden baslıyor.”Net ve kararlı”olmadıgınız sürece üzgünüm ama kendinizi berbat hissetmeye devam edeceksiniz.

Ben unutmaya başlamıştım. Neden bu şekilde yaptı tekrar geldi yine aynı şeyler yine kendimi suçluyorum önüme bakmam gerekiyor işte zaman lazım

Ben unutmaya başlamıştım. Neden bu şekilde yaptı tekrar geldi yine aynı şeyler yine kendimi suçluyorum önüme bakmam gerekiyor işte zaman lazım
Erkekleri anlamak için hamam böceğini takip etmek gerekirmiş. Çünkü hamam böceği bir istikamete hızla giderek sonra önüne hiçbir engel çıkmamasına rağmen aniden durur ve son sürat başka bir yöne doğru koşmaya başlarmış. Bunun nedeninin çözüldüğü vakit işte erkekleri anladınız demekmiş...
Yapacağın sey döndügünde ezmek..

Neden öyle düşündünüz

Yalnis anlamayin lütfen sizi kirmak adina söylemiyorum. Ama kendiniz icin standartlar belirlememissiniz. Size sizin kadar baglanmayan birine fazla sans taniyorsunuz. Evde bulasamayiz diyerek, sonra tekrar eve aliyorsunuz. "O zaman engelle" diye onu Karat veren taraf yapiyorsunuz. Öz sevgi ve öz saygi eksikligi var sizde. Kimsenin b* davranislari icin "psikoloji bozuk" diye yumsatmalar yapmayin. Kendinize gelmeniz lazim, yoksa hep böyle iliskiler bulursunuz

Adam boşlukta kalmış gelir sevişirim diye düşünmüş gelmiş işte. Sonra da ailen ilişki istemiyorum deyip topuklamış. Niye sen onu engelle diyorsun amacın hayatından çıkarıp önüne bakmaksa kendin sil engelle?

Adama gel gel demissiniz gelmis. Sonra neden geldin diyorsunuz. Uzulmeyin ama adamda biteli cok olmus ve hayatinda biri var muhtemelen. Onunla arasi limoniyken sizde soluklanmis.

hala da dinlemiyorsunuz o adamın ya aşık olduğu yada hayatında biri var anlattıklarınızdan bunu çıkardım lütfen kırılmayın ama yardımda almalısınız ona karşı koyamayacak kadar iradesiz ve zayıfsınız hep

Boşluğa düşmüş canı sıkılmış can sıkıntısını sizinle gidermiş en kibar bu şekilde açıklayabilirim. Unutamıyorum diyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz iyi gelir.

Adamı çağıran sizsiniz neden geldi diyorsunuz... Pijamasıyla hazırlıklı gelmiş o da, amaç belli.

eski konularina bakmak icin profiline girdim. mayista kizin tekine ne mantikli seyler yazmissi
Duyguların ne zaman azalacak biliyor musun o otel odasında seninle birlikte olup sonrasında seni umursamadığı zaman. Kendini böyle bir ilişkiye layık görüyorsan hepsini bizzat yaşayacaksın
ayni cumleyi ben de sana soylemek istiyorum. bunu yasamissin çünkü kendini buna layik görmüşsün.

o gece birlikte oldunuz mu
eğer öyleyse ona göre yazacağım

siz kendinizi düşünmeyip dibe çektikten sonra elalem hele erkek milleti hiç acımaz hiç düşünmez

asla ve asla arkana geçmişine bakma, sana abla tavsiyesi, bir anne tavsiyesi. O seni kullanmış canı istemiş ve seni kirli çamaşır gibi bırakmış bak iyi düşün. Senin duygun hissin acın kalbin benliğin önemli değil, önemli olan kullanılmaya hazır istekleri karşılayacak bir kadın. Seni gördüğü göz bu, verdiği değer bu. Anladın mı hayatın bundan ibret değil. sen kendine yakıştırıyor musun bu durumu? Sen bu olmak istiyor musun? hele ki psikolojisi bozulmuş birinden bahsediyorsak. Asla bu kötülüğü kendine yapma, hayat biz andır o da şuan. geri dönüş yok zaman makinası yok senden de bir tane daha yok. değerliyim de kendine söz ver bak o zaman hayatında neler değişiyor otobüste, kafede, yolda her hangi bir yerde karşına çıkacak iyi insanlar da var değer veren, dinleyen, anlayan, gözünün içine bakan, incinmesin diye titreyen. tamam mı yoluna bakmazsan aydınlığı göremezsin. asla ve asla bu kötülüğe layık görme kendini. hayatın ellerinden kayıp gider. ve online da olsa bir terapi al sana iyi gelecek emin ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…