Kötüyüm

Ben unutmaya başlamıştım. Neden bu şekilde yaptı tekrar geldi yine aynı şeyler yine kendimi suçluyorum önüme bakmam gerekiyor işte zaman lazım
Yine geldi diyorsunuz ama yeniden deneyelim, sorunlarımızı çözelim diyen olmamış karşınızda.
İyi değilim diyerek siz ilgiyi üzerinize çekmek istemişsiniz. Eski sevgili direkt eve gelip öpüp koklasma derdinde düşmüş. Bunu anlamamak, suçu niye geldi diye sadece karşı tarafa atmak sorumluluktan kaçmak kusura bakmayın.
Kendinizi ilk önce siz düşünüp,koruyacaksınız.

karsima şöyle sacma bir video cikti. izledim konun aklima geldi.
senin pislik demek ki oyle tipik bir insan ki birileri genelleyip mizahini yapmis.
niye geldigini hala anlamadiysan belki video sana yardimci olur

Size tavsiye verilmez çünkü zaten o eski sevgili ne derse o oluyor yani arkana bakma diyemem arkanda bekleyen yokki.Bir insanın sevgisi olmadan bu ruh haline gelmeniz ne kadar kötü.Bu değilde kim olsa böyle olur sizin ilişkiler biktiracak kadar fedakarlık yaparsınız sonrada o gidince çok kötüyüm napmaliyim.Biraz kendinizi geliştirseniz biraz sizinde kararlariniz sınırlariniz olsa birazda sevgi değil gurur diye insanî insanı zavallı hale dusmekten koruyan bir tavır olduğunu bilseniz.Gonullu destek yara sarma akraba yası tutma derdinde olanların mola yeri olmasanız

Testosteron. Alın sırrı çözdüm. Bizim gibi düşünmüyorlar o yüzden anlayamıyoruz. Bazı şeyler içgüdüsel. Yarışma, kendini kanıtlama, elde etme, avın peşinde koşma, hatta bi eşyayı ya da bir insanı koyduğun yerde bi daha bi daha bulabilme. Hormonal, içgüdüsel ve egosal durumlar.

Yani şimdi linçlemeyin ama hangi erkek teyzesinin kocası öldü diye bunalıma girer? Yani kadınlar da girmez tabi üzülür geçersin, yatağa atayım ama sevgililik istemesin diye bunca şey

Yani şimdi linçlemeyin ama hangi erkek teyzesinin kocası öldü diye bunalıma girer? Yani kadınlar da girmez tabi üzülür geçersin, yatağa atayım ama sevgililik istemesin diye bunca şey
Aralarında farklı bir bağ varsa olur tabi de, bu bahane olmaz. Sevgililik full laylaylom iş değil ki. Sevişmesinden geri durmamış ama eniştesi öldü diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…