Kötüyüm kızlar:((

Anladıgım kadarıyla erkek arkadasın bı yemek duzenlemiş ve senı cagırmıyo öylemı? :1shok:

Utangaclıkla ne alakası var bunun anlamadım CADIARZU

Senı davet etmedıyse asla gıtme,daha sonra yuzyuze geldıgınde acıkca kırıldıgını belırt.

Çağrılan yere erinme,çağılmadıın yerde görünme derler.

hımm.Bence yınede gıtme canım,aıkca gelme demiş,

Ama eğer o hariç bı başkası daha senı davet etıyse güzelce süslenır püslenır gıderdım ve benı davet eden arkadasımın yanında otururdum,sonucta sen onun davetlısısın.

Senı davet etmemesınde başka bısı var bence..CADIARZU

canım çok sevdiğim bi kız arkadaşım var o beni davet etti arkadaşlarıda beni tanıyor tuhaf olurmu sence o ayrı ben ayrı sileli yardım ettt bana bugün 6.30 da yemek

arkadaşım eger baska bir davet aldıysan arkadaşından bence git yani ben olsam giderdim.. bana utangac olduğu ıcın cagırmaması garip geldi zaten tanımadığın insanlarda değilmiş neyden kimden neden utanıyor anlamadım açıkcası??

Çok tuhaf açıkçası ben anlam veremedim....CADIARZU
Çok utangaç olan topluluk içine de giremez...:asigim:
Senin yerinde olsam ben daha değişik davranırdım
kötükedihüso

ne giderim ne de yüzüne bakarım. ne demek yemeğine sizi çağırmamak. çok ayıp.
kendi utanmıyor bence. sizden utanıyor gibi hareketler ,sergilemiş.
ondan habersiz giderseniz de,yanına gelmeyeceksiniz. . bak bak sen...
arkadaşı davet ediyor, o etmiyor.
gelmemeniz için bir neden söylemiyor. sadece istemiyor...
hani desem oradaki erkeklerden kıskanıyor
.bunu söylerdi.
hoş oda çok saçma bir sebep .
yok.
valla kötü kokular geldi burnuma...

bu işin içinde başka bi iş var bence...aile yemeği olsa anlarım ama arkadaşlar arasında olan bir yemeğim utangaçlıkla ne ilgisi var ki....

Neden seninle oraya gitmekten utaniyorki??

Kusura bakma ama bana cok sacma bir bahane gibi geldi bu...sanki seninle orda olmak istemiyor!!

Aklina kötü seyler getirmek istemem ama ben olsam cok daha farkli seyler düsünürdüm....kiz arkadasinla bir yemege katilmak istemeyen bir erkegin sebebi ne olabilir??

Utangaclikmi?:1closedeyes:

melekperke nasıl davranırdım merak ettim kız

Yani biraz bu durumu normalmiş gib karşıladın diye açıkça yazmadım.
Ama ben olsam bir daha konuşmazdım canım. Nekadar üzüldüğünü kırıldığını anlasın diye bide not göndermeyi düşünüyorsun. Bence ne git, ne de yüzüne bak...

bu yorumunuzu şimdi gördüm.
bundan emin olun. bakalım erkekler ve kızlar sevgililerini getiriyorlar mı.
yok eğer hiçbiri getirmiyorsa ,o zaman onun getirmesi hata olur tabii.
öyle bir kural varsa, önce,bunu araştırın o zaman..

samimi bir arkadaşın seni sınıf yemeğine davet edebiliyorsa, aynı sınıfta olduğu sevgilin de davet edebilirdi,
gidip başka masalarda olmanız çok abes, ama sevgilinizle gitmemeniz için bir neden göremedim yani zaten herkesi tanıyorsanız ne bu çekince?
vardır bir bildiği herhalde ama neymiş merak ettim.

nedemek benim yanıma gelme...
ben olsam git bundan sonra bir ömür yemek ye ben yokum senin hayatında yürüüü anca gidersin der tekmeyi atarım....

Tamamda oki yinede yanima gelme..tanismiyoruz gibi davran muhabbetleri neden??

Hadi konu sahibi arkadasimiz bir arkadasi ile gitsin..o cocukcagizda arkadaslari ile gitsin ama orda benim yanima gelme demesi cok abes be...CADIARZU

Bence bahane aramış sevgilin

Ama bahanesi de çok saçma

Ben olsam kızardım bağırırdım tartışma çıkarırdım kaydirigubbakcemile3

ama sen yapma :ecrin_bebek:

Tamamda oki yinede yanima gelme..tanismiyoruz gibi davran muhabbetleri neden??

Hadi ,konu sahibi arkadasimiz bir arkadasi ile gitsin..o cocukcagizda arkadaslari ile gitsin ama orda benim yanima gelme demesi cok abes be...CADIARZU

haklısın . bir gariplik var...neden tanışmıyoruz gibi davran. ama herkes tanıyormuş arkadaşımızı.
millet demeyecek mi. arkadaşları yani,,,, ya kız arkadaşı geldi, yanına bile uğramadı tanımamazlığa geldi...
diyorum ya. kötü kokular var..
yani kız yada erkek arkadaşı getirilirmiyor,lafı da bana yalan geldi.
o yüzden emin olsun dedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…