Kötüyüm kızlar:((

cok garip...
benimki olsaa canina minnet yaaa.. eger bu cocuk seni davet etmiyosa sirf utangac oldugu icin ozaman baska yerlerede götürmez senii.. yani yanliz takilir :)) e ozaman niye birliktesinizki???

eğer sınıf dışında kimse gelmeyecekse bunu bir şekilde mazur görebilirsiniz ama benim yanıma gelme gibi cümleler kurması bence normal değil arkadaşım, seni davet eden arkadaşına sorabalirsin sınıf dışından kimlerin gelip gelmeyeceğini yani sadece sınıf yemeğiyse gitme kırldığını daha sonra baş başayken söylersin ama dışardan gelenler oluyorsa ben senın yerınde olsam gıderdım

sirf onu çatlatmak ıcın gıt ozaman,o senı düşünmüyosa sende onu düşünme,bak keyfıne.:nazar:

zaten cagırmaması ayrı garıp bı olay CADIARZU

ne demek bnm davetlım degılsın yanıma gelme !

ılgınc cıdden ..

elınden tutupta onun goturmesı lazım seni.

banada cok sacma geldi, disardan kimse gelmicekse ozaman o kiz arkadasin nasil davet edebiliyor seni? baskalarida gelebiliyorki sende davet ediliyorsun..

Ben olsam gitmezdim, tabi ayrilirdimda.. kendi fikrim bu, bana bunlari diyen adam benim sevdigim olamaz.. ozaman ÿolu acik olsun

banada cok sacma geldi, disardan kimse gelmicekse ozaman o kiz arkadasin nasil davet edebiliyor seni? baskalarida gelebiliyorki sende davet ediliyorsun..

Ben olsam gitmezdim, tabi ayrilirdimda.. kendi fikrim bu, bana bunlari diyen adam benim sevdigim olamaz.. ozaman ÿolu acik olsun
değil mi ama. o zaman oda davet edemezdi:nazar:

yok anam benim kafam basmadı bu işe.
bir kere gelme dedi ya; değil arkadaşının çağırması beni, çocuk yerlere kapansa nolur gel yanlışlıkla ağzımdan gelme lafı kaçtı diye gene de gitmem.

bu utangaçlık değil ama ne olduğunu demiyim şimdi..
hele bir de gelsen de yanıma gelme diyor.
hey allahım yaaa..
sizde gitsem mi diyorsunuz...

ınsan kız arkadaşını çağırmaz mı?

Hadi çağırmadı ,sen "geleceğini söylediğinde, başka bir arkadaşının seni davet ettiğini söylediğinde" , "benim yanıma hiç gelme." der mi?

Onun yanına gitmende ne sakınca olabilir ki ... Kısmetlerini kapamak istemiyor sanırım beyefendi , başka sebebi yok bence :tomato: :eek:klava:

seninle birlikte oldugu bilinmesin istiyor bu kadar basit
seni icine sindirememis
2 yildir hic mi birlikte boyle bi yere katilmadiniz?

kendi kız arkadasımın davetlisi olarak giderdim onun yanına bile ugramazdım hem kendisi demiş zaten gelme yanıma diye o utanmıyor bu kelimeyi söylemeye hemde başkalarını duüşünmüyor ben mi gitmeden utanıcamda başkaları ne der diye düşünüccem bırak o düşünsün.. süslen püslen git canım onunlada hiç ilgilenme ..

sadece arkadaş yemeği ise anlarım... ama seni başka biri davet ediyor ; bu nasıl oluyor ...
tamam şimdi öğrendin dışardan kimse gelmiyor ...

yine de yanıma gelme demesi çok saçma... bunun mantıklı bir açıklaması olmalı... bence yapamayacak bu açıklamayı ama neyse... bunu açıklayabilirse oturur düşünürsün ; kırgınlığını telafi etmesine izin verirsin...

eğer açıklayamıyorsa dediğin gibi son sözünü söylemiş olursun...

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım...

o ortamda seninle gorunmekten bariz bir sekilde cekinmis..

simdi dusunuyorum benim sevgilimin kendi okullarinin yemegi olur ama sirf erkek erkege yani oyle bi ortama seni cagirmam garip olur der kaldi ki orda tek kiz olcaksam ben de gitmem nihayetinde. ama bu seninki baska bisi arkadasim ya..

yani gelsen bile sevgili gibi olmayacginiz ifade etmis ki cok ayip bir davranis bu ya.. yani hani cicek bocuk olmayalim cok samimi olmayalim arkadaslarimin yanidna dese yine anlarim ama tanimazdan gelcek nerdeyse bu..

altini iyi arastir derim hic guzel bi davranis degil.

Bence senin de hataların var.
Şimdi sorulacak ilk soru:
Kız arkadaşın seni nezaketen çağırmış olabilir mi? Aslında gelmeni çok da istemeden.Ya da nasıl olsa gelse de erkek arkadaşıyla vakit geçirir. diyerek çağırmış olabilir mi?
ıkinci soru:
Gerçekten dışardan birileri katılıyor mu?
Sana yaptığı en olumsuz davranış "gelirsen benim yanıma gelme " demesi olmuş. Ama şunu da düşünmüş olabilir. "Şimdi kız arkadaşım gelse onunla ilgilenmek zorunda kalacağım.Diğer erkek arkadaşlar kendi kız arkadaşlarını getirmezse sadece ben gruptan soyutlanmak zorunda kalırım yemek boyunca." diye düşünmüş olabilir.

Bir de şöyle düşünsene senin mezuniyet yemeğin var. Sınıfça yapılacak. Sen belki o arkadaşlarını bir daha göremeyeceksin. Ama erkek arkadaşın bundan sonra hep seninle olacak. O gün tüm ilgini ve enerjini arkadaşlarına ayırmak istemez misin?" Ben olsam ilk gelme dediğinde sebebini konuşur iyice açıklığa bağlardım. Benim de iki hafta sonra mezuniyetim var. Erkek arkadaşımı götürecektim. Tabi ona daha söylememiştim. Sonra arkadaşlarla konuştuk. O gün sadece bize ait olsun. Erkek arkadaş kız arkadaş gelince eninde sonunda arada bir kopma gruplaşma oluyor" dediler. Vazgeçtim. Zaten erkek arkadaşım daa geçen yıl aynı yerde benden bir üst sınıf olması sebebiyle mezuniyet kutlamıştı. Ve onun arkadaşlarının kız arkadaşı yoktu. Ben de onun arkadaşlarını tanıyordum. Ben dedim "hayatım ben gelmeyeyim sen arkadaşlarınla vakit geçir bugün" diye. Ve şimdi hepsi Türkiye'nin 4 bir yerine savruldular ama o gece hala onlar için çok özeldir. yerimseniben

Tabi sana söylediği cümle çok kırıcı olmuş. Yani yanıma gelme demesi. Ama mezuniyete götürmek istememesi bence ayrılma bahanesi veya kırılma sebebi olmamalı...:1no2: Biraz empati ile bunları çözebilirsin...

Son düzenleme:
tabikide gitmezdim
orda beni istemeyen biri var
benden rahatsız olan

üstelik bu sevgilim dediğim insan
asla gitmezdim kötükedihüso

Utanması felan tamamda ...
Gel ama benim yanıma gelme de ne demek..
Not mu göndermek istiyorsun yaz içine bundan sonra yanına başka birini bul derim ve yollarıım ...:1closedeyes:

gitmezsen onun istediği olacak, ilişkiniz devam edecekse gitmelisin bence, insanlar ona sorar neden ayrı oturuyorsunuz diye, o utanır.

gıtsende olur gıtmesende onun ıcın degışen bırşey olacagını sanmıyorum..
aklında ne varsa oyle veya boyle cıkacaktır ortaya..
ama kendı adına gerı cekıl derım....

X