Kötüyüm kızlar:((

Bence senin de hataların var.
Şimdi sorulacak ilk soru:
Kız arkadaşın seni nezaketen çağırmış olabilir mi? Aslında gelmeni çok da istemeden.Ya da nasıl olsa gelse de erkek arkadaşıyla vakit geçirir. diyerek çağırmış olabilir mi?
İkinci soru:
Gerçekten dışardan birileri katılıyor mu?
Sana yaptığı en olumsuz davranış "gelirsen benim yanıma gelme " demesi olmuş. Ama şunu da düşünmüş olabilir. "Şimdi kız arkadaşım gelse onunla ilgilenmek zorunda kalacağım.Diğer erkek arkadaşlar kendi kız arkadaşlarını getirmezse sadece ben gruptan soyutlanmak zorunda kalırım yemek boyunca." diye düşünmüş olabilir.

Bir de şöyle düşünsene senin mezuniyet yemeğin var. Sınıfça yapılacak. Sen belki o arkadaşlarını bir daha göremeyeceksin. Ama erkek arkadaşın bundan sonra hep seninle olacak. O gün tüm ilgini ve enerjini arkadaşlarına ayırmak istemez misin?"
Ben olsam ilk gelme dediğinde sebebini konuşur iyice açıklığa bağlardım. Benim de iki hafta sonra mezuniyetim var. Erkek arkadaşımı götürecektim. Tabi ona daha söylememiştim. Sonra arkadaşlarla konuştuk. O gün sadece bize ait olsun. Erkek arkadaş kız arkadaş gelince eninde sonunda arada bir kopma gruplaşma oluyor" dediler. Vazgeçtim. Zaten erkek arkadaşım daa geçen yıl aynı yerde benden bir üst sınıf olması sebebiyle mezuniyet kutlamıştı. Ve onun arkadaşlarının kız arkadaşı yoktu. Ben de onun arkadaşlarını tanıyordum. Ben dedim "hayatım ben gelmeyeyim sen arkadaşlarınla vakit geçir bugün" diye. Ve şimdi hepsi Türkiye'nin 4 bir yerine savruldular ama o gece hala onlar için çok özeldir. yerimseniben

Tabi sana söylediği cümle çok kırıcı olmuş. Yani yanıma gelme demesi. Ama mezuniyete götürmek istememesi bence ayrılma bahanesi veya kırılma sebebi olmamalı...:1no2: Biraz empati ile bunları çözebilirsin...

Kelebek arkadaşa aynen katılıyorum...
Erkek arkadaşın, sinir anında da sarfetmiş olabilir o cümleyi hiç hoş birşey değil tasvip etmiyorum ama, benimde mezuniyetim olsa ve sadece sınıf arasında olsa bende istemezdim. Muhakkak kopukluklar olurdu çünkü. Sarfettiği cümle tamamen hatalı ama belki de o an için yanlış bir cümle kullanmıştır ve bunu telafi edecektir, gerçekten seninle devam etmek istiyorsa... Neden bitirdiğini ona açıkca söylemelisin bence. Sorun davet etmemesi değil bence kullandığı cümle.
sengözlerimebaksanab

hayır neden yanıma gelme diyo sana ne demek yanıma gelme ya

benim davetlim değilsin yanıma gelme ne biçim laf bu.._?? insan sevgilisine böyle laf edermi?

çok ama çok saçma geldi bana kesinlikle gitme

eğer kimse gitmiyosa bunu daha düzgünce ifade edebilirdi çok kırıcı olmuş

dışardan kimsenin gitmiceği bi ortam olabilir fakat genede bu cümle çok sinir bozucu..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar hepinize teşekkür ederim ayrı ayrı sorunu hallettim sayırlı inşallah kafamı dinleyip konuşacağım...fikir veren arkadaşlarımın hepsinden ALLAH razı olsun.

X