Korunma Yöntemleri

Kusura bakmayın ama bu da size beyninizin bir oyunu
Nasil beynimin bir oyunu oluyor :)
On sevisme bitmis tam olaya gececeksin iki taraf da baya yukselmiş ama bi anda durmalisin prezervatifi cikarip takmalisin hoop gitti mi konsantrasyon :)
Ve zevk kesinlikle cok fark ettiriyor ben prezervatifle hic zevk almiyorum diyebilirim

Tırtıklılar iyi baya arada kullanmak lazım.

Korunmak için prezervatife güvenmiyorum içeride kaldığını çok yaşadım. Zaten en incesi bile poşet gibi, hissizleştiriyor. Kör kütük sarhoş olduğumda dahi prezervatifle olandan daha çok his oluyor.

Spiral doğum yapmamış kadınlara önerilmiyor. Yerinden oynama riski daha yüksek.

İğne reglde düzensizlik yapıyor.

Benim için en iyi yöntem doğum kontrol hapı + takvime göre geri çekilme. Doğum kontrol hapı sanılanın aksine hormonları düzene sokar. Birçok kadın hastalığı için ve regli düzene sokması için verilir zaten.

Yok ya tirtiklinin hicbir numarasi yok bence, tirtigi hisseden cindir
Prezervatif gercekten en buyuk nefretim, sifir his sifir zevk
Spirale asla guvenmem gozumun gormedigi hicbir seye guvenemiyorum o da ayri mevzu gerci
Dogum kontrol hapi+geri cekilme bende yontem, takvime gore geri cekilemem valla bu kadar onleme karsi bile her adeti korkuyla bekliyorken hele

Tırtıklılarla BEN erken boşalma "problemi" yaşıyorum biz de büyük oranda hap+geri çekilme yapıyoruz, risk yüksekken söylüyorum genelde daha da dikkatli oluyoruz. Yani normalde olduğu kadar salmıyoruz desem doğru olur galiba

Sen de tavsann da prezervatifi hissettiğinizi daha doğrusu hissizlik yaptığını söylüyorsunuz. Bana bir şey fark etmiyor, varlığı da yokluğu da bir, niye öyle oluyor
Bilmem bana prezervatifli penis dildo gibi geliyo kauçuk gibi bir his. Yokluğunda sıcaklık sertlik vs daha iyi hissediliyor Bizim vajinalar daha mı hassas bilemedim

Bilmem bana prezervatifli penis dildo gibi geliyo kauçuk gibi bir his. Yokluğunda sıcaklık sertlik vs daha iyi hissediliyor Bizim vajinalar daha mı hassas bilemedim
Sen benim vajişime laf mı ettin ahfhah Hissiyat kısmını bilemeyeceğim, hiçbir seferinde benim için öyle bariz bir fark olmadı.

Gebelikten ziyade sağlık açısından benim içim prezervatifsiz rahat etmiyor.

prezervatifle o sıcaklığı nasıl hissediyorsunuz, sertlik hadi hissedilir de sıcaklık epey tahrik edici bir unsur

Biriyle ilk görüşmeye başladığımda ben de prezervatif kullanıyordum da biz 6. 7. ayı doldurunca bıraktık. Farklı bir partnerim olsa tekrar prezervatif kullanırım yine 5-6 ay kadar Tek eşli ilişkide olunca bırakmak o kadar sıkıntı olmuyor bence.

Tek eslilik onemli ama sonucta cinsel gecmisi olan biri istedigi kadar benimle tek esli olsun, gerekli kontroller yapilmadan prezervatifi bırakmam.

Sonuçta an itibariyle tek esli olsa da onceki iliskilerinden gelen bir sey olabilir bilgisi dahilinde olmayan.

Evet bizde yaşlar küçük olduğu için geçmiş çok kabarık değildi yoksa tek eşliliğe geçiş insanda olan hastalıkları puf diye yok edecek değil

Sanırım benim de yeni bri partnerim olsa ben de test sonuçlarını görmeden öpüşmem bile pek pimpirikliyimdir hastalık konusunda. Ama prezervatifin de koruyamayabileceği bazı hastalıklar var sonuçta hpv gibi risk azalıyor elbette ama yine var

Hpv benim icin hiv, hepatit vs kadar ciddi degil. Yani tabii ki kansere yol acabilen bir hastalık ama takibi ve tedavisi daha kolay. Prezervatifle bile bulaş riski olan bir seyi o kadar takmıyorum kafama cunku yapacak bir sey yok.

Prezervatif o anlamda icimi daha rahat tutuyor. Eh cinsel hayatima, aldigim zevke de bir engel teskil etmiyor. Gerisini erkek dusunsun ahshs

Şey demek istiyorum zaten şanssız bir insanım, beni bulacak hastalık prezervatif de kullansam bulur gibi bir his var Çok kez içimde kaldı, meni yine bulaşıyor yani bana

Doğum kontrol hapına başladıktan sonra orgazmlarım arttı benim sıklık ve sayı olarak. Partnerim uzun süren birisi, aynı anda oluyoruz büyük çoğunlukta, doğum kontrol hapı olmasa çıkması gerekir benim orgazmım yarım kalırdı. Bir de hamile kalma korkusu olmayınca bir güven geldi onun verdiği rahatlıkla da artmıştır mutlaka.

5 yılda -tırtıklı hariç- daha bir kere bile prezervatif varken orgazm olmadım mesela. O derece hissizlik yapıyor bende, nefesim bile hızlanmıyor prezervatif olunca. Şanslısın hissini azaltmadığı için. Ben sadece prezervatifliyken “bitse de gitsek” modunda oluyorum mesela ya da benimkine “hadi artık” demişliğim var tam bir libido katili benim için maalesef.

Ohoo ben prezervatifle kac defa oluyorum saymiyorum bile Benim icin hic zevk azaltici bir sey olmuyor. Aksine saglik ve gebelik anlaminda kafam rahat oldugu icin tamamen kendimi verebiliyorum.

Ya ben de doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum ama hapa 1ay öncesinde mi başlamak gerekiyormuş benim düğünüme çok az kaldı da nasıl yapsam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…