Korunma yöntemleri neler olabilir

bombabombanoktacom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
135
-26
27
Merhaba
Erkek arkadaşımla tam birleşme olmadan önsevişme sürtünme yolu ile ilişki düşünüyoruz yani beraber kalacağız muhtemelen öyle olacak pcos hastasıyım doğum kontrol hapı kullanmam işe yarar mı?

Merhaba
Erkek arkadaşımla tam birleşme olmadan önsevişme sürtünme yolu ile ilişki düşünüyoruz yani beraber kalacağız muhtemelen öyle olacak pcos hastasıyım doğum kontrol hapı kullanmam işe yarar mı?
pcos hastalari icin tedavi amaclida kullaniliyo hap.gebelik önleme adına kullanabilirsin ama unutmamalisin.

Merhaba
İyide doğum kontrol hapı ile korunmak istiyorsan ilişkiden 1 ay önce ilacı kullanmaya başlamak lazım. Yanlış bilgilendirilip hamile kalmayın.

bı kac gunluk korunma amaclı mı anlamadım?prezervatf uygun. hap 1 gun ıcmeyle ıse yaramaz. zaten dogum kontrol hapı kullanıyormussun eskı konularına baktım. cok stress oluyorsun bu konu hakkında gordugum kadarıyla. stressten zaten pko mussun ıyıce adet duzenın alt ust olur. ve baska korunma yontemı yok sana gore.

Son düzenleme:
bı kac gunluk korunma amaclı mı anlamadım?prezervatf uygun. hap 1 gun ıcmeyle ıse yaramaz. zaten dogum kontrol hapı kullanıyormussun eskı konularına baktım. cok stress oluyorsun bu konu hakkında gordugum kadarıyla. stressten zaten pko mussun ıyıce adet duzenın alt ust olur. ve baska korunma yontemı yok sana gore.
Evet doğru fakat adet olmak için ilacı bıraktım adeti bekliyorum.bugünden ilaca başlamam bi işe yarar mı bilmiyorum sistem zaten alt üst oldu.eylül 5 e kadar içsem en azından korunma yöntemi olarak işe yarar mı bilmiyorum :KK43:

X