Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

pazartesi günü babamın yattığı yerın kapısına kadar gittim yalvardim içeri almadılar. Orada konuştum babamla hissetmiştir mutlu olmustur demi
Tabi hissetmiştir,inşaallah sağlıkla kavuştuğunuz günleri de görürsün
Merhaba kızlar
Fetih suresini okudum
Şifa bekleyen tüm hastalarınıza şifa olsun inşallah
Amin İnşallah
Bonus canım fetihler bitti sanırım. Nego Duasını yaparsınız
Allah kabul etsin

Kızlar merhaba
Babam yıllardır kanser mücadelesi veriyordu. Covid e yakalandı 1 ay önce ve hastanede tedavisi devam etti. Tam taburcu olup tedavisi evde devam edecekken hastane enfeksiyonu kaptığı ortaya çıktı. Bir savaştan yaralı yaralı diğer savaşa başladı. 3 gün içinde iyice kötüleşti. Dün yoğun bakıma aldılar.şimdi uyutuyorlarmış ve enfeksiyon değeri yükseliyor ve durumu kritik diyorlar

Sizden ricam babama ne okuyabilirseniz kabulüm bir dua okumanız. İsmi Mehmet.

1-2 haftaya doğum yapacağım. İlk çocuğum lütfen torununu görmeyi nasip etsin Allah'ım
Şimdiden teşekkür ederim, Allah razı olsun. allahım sizinde dualarını kabul etsin inşallah

Allah şifasını versin inşallah canım

Bu dua grubuna bende katılmak istiyorum istiyorum
Tabi ki
Hoş bulduk tmm cnn allah kabul etsin inşallah dualarımızı
Amin İnşallah
Rabbim şifa versin,tabiki ederiz dua.İnşallah babanız sağsalim çıkar sizde hayırlı sağlıklı bir doğum yaparsınız.

Okumalarımı yaptım.Allah kabul etsin.

merve nin dayısı için (umarım iyidir,haber de alamıyorumz)
hayalim gercek oldu nun babası için
klbkbr babası için

Okumalarımızı bu arkadaşlarımızın hastaları için ve cümle ümmeti Muhammed korona virüs hastası için yapabiliriz.Dua etmek bizden şifa Allah'tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…