Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

Kızlar bunu tavsiye ederim. Yazıyı ben yazdım uygulamayı indirebilirsiniz

Eklentiler

• BEE4A6A6-9E06-440B-813E-181FE4A03453.png
    BEE4A6A6-9E06-440B-813E-181FE4A03453.png
    731,7 KB · Görüntüleme: 43
Burdan listeden mi alalım? Yani hep beraber bu sıralananları mı tamamlayalım?
İstediğinizi okuyabilirsiniz içinden
Bugünkü Fetih Suresi'ni okudum.
Duasını beraber yapalim diye buraya yaziyorum.
🌹
Bismillahirrahmanirrahim.
Elhamdulillahi rabbil âlemin.
Esselatu vesselamu ala rasulina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
Ey Celal ve İkram Sahibi (c.c.), Ey Hayy, Kayyûm ve duaları kabul eden Mucîb (c.c.) Allah'ım!
Okuduğum bu Fetih Suresi'ni kabul buyur. Hatam, eksigim varsa sen tamam et, bağışla, doğrusunu öğret.
Bu okumamı, Kadınlar Kulübü sayfamız üyelerinin tanıdıkları başta olmak üzere, ülkemizdeki, dünyadaki koronavirüs hastalarina, kanser, sma, lösemi, omurilik felci gibi ve bilmedigimiz başka ağır rahatsizlik yaşayan hastalarımıza şifa eyle, hepsine ulaştır.
Allah'ım okuduklarimizin sevabını koronavirüs başta olmak üzere türlü sebeplerle vefat eden bütün yakinlarimiza ve tanidiklarimiza da hediye ediyoruz, onlara da ulaştır, onlarin kabirlerini rahat eyle, ahiretteki yerlerini cennet eyle. Onlarin bu dünyadaki yakinlarina isyansız sabr-ı cemîl ver, kalplerine huzur ve kendilerine sağlık ve hayırlı dünya ve ahiret hayatı nasib eyle.
Amin.
Allahumme salli ala Muhammedin ve ala âli Muhammed.
Elhamdulillahi rabbil âlemin.
🌹
Amin💕
Fetih suresi sırası bendeydi okudum kızlar Şifa olsun tüm hastalarımıza inşallah günlük okumalarımı da yaptım 🤲🏻
Amin💕
Allah kabul etsin Allah razı olsun inşallah
Amin İnşallah,sendende💕

Günaydın.

Okumalar yapıldı dün fetih okundu hamdolsun.

merve merve cim inş dayın ailesi iyidir.
hayalim gercek oldu hayalim gercek oldu güzel haberlerini bekliyoruz
Allah razı olsun. Pazartesi,salı entubeyi çıkarıp kendi kendine nefes alıp alamadığını kontrol etmişler. alamamış. Bu makinayi çıkarıp taktiklari için herhalde biraz kanama olmuş. Birde oksijensiz kaldığı için bir süre bilinç durumu iyi değilmiş. iyi olacak inşallah.

Günaydın.

Okumalar yapıldı dün fetih okundu hamdolsun.

merve merve cim inş dayın ailesi iyidir.
hayalim gercek oldu hayalim gercek oldu güzel haberlerini bekliyoruz
pazartesi günü babamın yattığı yerın kapısına kadar gittim yalvardim içeri almadılar. Orada konuştum babamla hissetmiştir mutlu olmustur demi

X