Korkuyorumm

M

mucella70

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mucella70
Selam kızlar, 6 haftalık hamileyim fakat hamile olmadığımı bilmeden önce yani adet günüm gelmemişken akıntımdan dolayı hem vajinal hem de oral yoldan ilaç kullanmıştım. İlacın adı da Biteral. şimdi çok korkuyorum bişey olurmu kızlar yardım edin lütfen çok ihtiyacım var psikolojik olarak rahatlamaya. daha önce tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ama 6.haftada düşük oldu. şimdi de karnımda ağrılar oluyor ama gaz sancısı mı başka birşeymi anlayamadım lütfen bana da birşeyler yazın

• Konu Sahibi mucella70
adetin geçmeden ilaç kullanırsan zararı yok biliyorum ben karnındaki ağrı içinde doktora görün bence en azından için rahat etsin

• Konu Sahibi mucella70
canım benim inşallah Allah bebeklerimizi korur.. bende haberinde değilken antibiyotik kullanmıştım diş eti iltihabım yüzünden.. dediğim gibi içini ferah tutmakta yarar var.. Allah ım büyüktür

• Konu Sahibi mucella70
sağolun kızlar ilgilendiğiniz için teşekkür ederim inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız bebişlerimizi

• Konu Sahibi mucella70
tebrikler arkadaşım hamileliğin ilk ayında alınan ilaçların bebeğe pek etkisi olmuyormuş bende antibiyotik kullanmıştım doktor öyle demişti sen yinede için rahat edecekse doktora kontole gideceğinde kullandığın ilacıda çantana koy git bi göser ağrılara gelince ilk haftalarda kasık ağrısı normal

• Konu Sahibi mucella70
tebrikler arkadaşım hamileliğin ilk ayında alınan ilaçların bebeğe pek etkisi olmuyormuş bende antibiyotik kullanmıştım doktor öyle demişti sen yinede için rahat edecekse doktora kontole gideceğinde kullandığın ilacıda çantana koy git bi göser ağrılara gelince ilk haftalarda kasık ağrısı normal

Canım benim çok rahatlattın beni teşekkür ederim güzelim

• Konu Sahibi mucella70
canım bende ılac kullanmıstım ustelık benım kullandıgım yag yakımına yardımcı bıseydı sporla beraber kullanıyordum doktoruma soyledım hayır sorun olmayacaktır dedı suana kadar hıc sorun yasamadım cok guzel bı hamılelık yasadım suanda son zamanlarım artık az kaldı :)) eger iltihabik bi durum için kullandıysan o tur ılacları hamıleykende kullanıyorsun sorun yasadıgın taktırde...

• Konu Sahibi mucella70
canım bende ılac kullanmıstım ustelık benım kullandıgım yag yakımına yardımcı bıseydı sporla beraber kullanıyordum doktoruma soyledım hayır sorun olmayacaktır dedı suana kadar hıc sorun yasamadım cok guzel bı hamılelık yasadım suanda son zamanlarım artık az kaldı :)) eger iltihabik bi durum için kullandıysan o tur ılacları hamıleykende kullanıyorsun sorun yasadıgın taktırde...

canım benim akıntım vardı o nedenle kullanmıştım doktor ultrasonla baktı rahmimin kalınlaştığını falan söyledi fakat hamile olabileceğimle iligili bişey demedi adedimden bir iki gün önce kullanmaya başladım beş gün falan kullandım yani. adet günüm gecikince de hiç aklıma gelmedi hamile olabileceğim. olmuyordu bebeğim tüp bebek düşünüyorduk tekrar bu ikinci denemem olacaktı ki arkadaşımın ısrarıyla test yaptırdım ve sonuç pozitif. o kadar mutlu oldum ki anlatamam. ama işte sonra kullandığım bu ilaç aklıma gelince huzursuz oldum sizin desteğinizle rahatladım. çok teşekkür ediyorum canım

• Konu Sahibi mucella70
normal adet tarihimden bi haftaönce migren ağrılarım tuttuğu için aynı gün içinde 8 tane çok kuvvetli ağrı kesici içmiş akşamına da ağrı kesici iğne yaptırmıştım. Sonuç sağlıklı, akıllı, kıpır kıpır ve gözlerime baktığında dünyayı unuttuğum 9 aylık bir oğlum var :)

X