Korkuyorum Hamileyim ve Kızım su çiçeği çıkardı

gxuxleda16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
285
1
Çok korkuyorum arkadaşlar kızım su çiçeği çıkardı ve doktor 1 hafta uzak dur sen yinede dedi 30 haftalık hamileyim bu hastalık kuluçka döneminde yani kızarıklar çıkmadan 4-5 gün önce bulaşırmış yani yapabileceğimiz bişi yoktu hemen kendi doktoruma gittim dün gece doktorum sen küçükken geçirdiysen bir problem olmaz dedi ama bende hatırlamıyorum yapılması gereken bir test varsa hemen yapalım dedim gerek yok zaten döküntüler başlamış dedi sana çoktan geçmiştir dedi

cnm benim gecmis olsun kizina ins. cabucak atlatir banada arkadasim söylemisti doktor yardimcisiydi eger oglun bu hastaliklardan gecirse mutlaka uzak dur diye
ins. sana gecmemistir cnm
sen kendine iyi bak tatlim en kücük bi süpelenmede doktoruna git hemen
iyi haberlerini bekliyoruz

Son düzenleyen: Moderatör:
çok geçmiş olsun ama sen neolursa olsun bence uzak dur..
ailenin diğer fertleri ilğilensin kızınla...acil şifalar dilerim...

Canım geçmiş olsun beneim yeğenim geçirdi 2 ay falan oluyor biz hiç fiziksel temasta bulunmadık ve aynı yerde bulunmamaya özen gösterdik tabii senin durumun farklı umarım küçükken geçirmişsindir .
Çünkü bu hastalık 21 günlük bir kuluçka dönemi var bu süre içinde tehlikede oluyorsun annen yada teyzenler falan hatırlamıyormu geçirdiğini (

ıçok geçmiş olsun tatlım. aman dikkat et. bence bi bilene sor elbet gecirip geçirmediğini bilen biri vardır. ama bence geçirmişsindir. coğumuz kücükken kızamığı yaşamışızdır. inş. sende olmuşsundur da bebeğin tehlike altında değildir

teşekkür ederim kızlar kızımda su çiçeği salı başladı bende salı gününden beri ayrıyım bende su çiçeği belirtisi hiç yok demekki geçirmişim doktorun söylediği çok küçük bi ihtimal geçirmemiş olman demişti eğer geçirmediysen sende de belirtileri olur demişti çok şükür atlattık bende çıkmadı ve kızımda sadece 5 tane çıkmış onlarda dün akşam sönmüş oda çok hafif atlattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…