Korkuyorum gelecek cevaplardan

iş diye kadına gidiyor büyük ihtimalle onda kaldı daha önceden 3 adet kullanmıs yapmıs o iş diye gece kalmadan sonrada kadında bırakmıştır dger prezervatifleri sen görme diye.. çok üzücü bi durum blmiyorm grup vs gibi seylere karısabilen bi tipmi eğer onu yapmaz diyosanız baska biri var onunla takılıyor demek

Ya yok bu uye bana birini hatirlatiyor kim olduğunu cikaramiyorum, diyordum bunu gordum.
Ta kendisi cikti, alintiladim.

2023'teki konusu ^^

Konunun başında ozellikle sordum, iliski sıklığınız nedir, bosalma durumu nedir diye.

Kari koca sevismiyorlarmis ama koca duzenli bir ilişki yasar pozisyonda saglikli bosalma suresine sahip. Ama orda burda sevisiyoruz diye prezervatif tasiyormus.

M Mehtap87

Kocaniz 1 yilda azgin bir bogaya donusmediyse siz zaten buraya konu acmadan once aldatildiginizin farkinda olmaliymissiniz?

Aksiyon alacak misiniz?

ben diyim aksyon filan almayacak :)

Tabiki alacam yoksa dünden beri neden sorayım uğraşayım , hem delil olsun hem inkar edemesin istiyorum

Herseyi düzgünce anlatsanız sizi mi yargılayacağız bunu baştan söyleseniz ya. Duymaktan korktuğunuz şey büyük ihtimal doğru. Planiniz var mı ne yapmayı düşünüyorsunuz

kesinlikle katılıyorumm. soğuk kanlı olup takip etmekte fayda var illaki bir yerde yakalanacaktır bi açık verecek.

Herseyi düzgünce anlatsanız sizi mi yargılayacağız bunu baştan söyleseniz ya. Duymaktan korktuğunuz şey büyük ihtimal doğru. Planiniz var mı ne yapmayı düşünüyorsunuz
10 gün sevişmeyen adam da yarım saat sevişebilirdi aynen :)

Bakın ben anlatıyorum zaten ama ne iş yaptığı vs önemi yokki aramızdaki konuyu anlatıyorum ilişki sıklığı da dönem dönem değişen bişey . Bazı şeyler düzelmiş demekki evli kalmışım bugüne kadar. Şuan yeniden bir sorun oldu büyük bi sorun ve Şuan ilişki sıklığında iyi değil bunu zaten söylüyorum ve ben eşimi savunmuyorum olan şeyi anlatıyorum tabiki bu işi çözünce evli kalmayacam kavga etmemek için zor tutuyorum kendimi ama bi yalan bulamasın iyice köşeye sıkışsın istiyorum

Ben bire on bahse girerim şu an sizin kesinlikle inanacaginiz bir yalan buldu bile...Hatta gün sonunda özür dileyen siz olacaksiniz

Bahsettiğim şey mesleği değil ki başkalarının yorumlarıyla karıştırdınız sanırım. Ben size hep bişeyler bulmanıza yardımcı olmaya çalışan yorumlar yazdım. Mesela, 'telegram engellenenlere baktınız mı' gibi. Ama onlara cevap vermediniz.

O mesajınızı vallahi görmedim kusura bakmayın yardımlarınız için sağolun inşallah bir daha elime aldığımda ona bakayım sağolun ne yapacağını bilemez bi haldeyim mala döndüm

İşte bu duruma düşmek istemiyorum ama aynı sofraya oturmak falan çok zor ben yüzümden yansıtıyorum bence
size bir anımı anlatayım.
ben anneme tatile gelmiştim kızımla birlikte. eşim de o dönem yeni bir kız almıştı iş yerine eleman olarak. bu kızdan ben 2 gün sonra şüphelendim. olayın üstüne düşmedim o şüphe ile boşanmak istediğimi söyledim uzağım o başka şehirde ben başka arada 8 saatlik mesafe var.
sonra biz boşanma sürecindeyken kızımı aldı kızım 2 yaşındaydı o zaman ama iletişim olarak her zaman çok güzeldi o yaşta kendini güzel ifade ederdi. getirdiğinde laf arasında konuşurken babanın kız arkadaşını gördün mü annecim dedim, evet x ablayı gördüm dedi ve benim şüphelerim aylar sonra kafamda netleşti.
yani bir şüpheniz varsa o şüphenin peşini bırakmamanızı tavsiye ederim biz kadınlar şüphelendiğimizde %100 gerçektir. (şuan hala birlikte)

Şifre yokmuydu telefonda?
Bişeye bakıyorum benimkinde olmuyor seninkinde deneyim deseydiniz ya niye bişey demediniz.
Telegramda ve whatsappda engellenenlere baktınız mı?
Kaydırmalı şekil çizmeli oluyor ya ondan denedim açıldı sürekli bakmıyodum son zamanlarda hiç neredeyse basit bi şeymiş açıldı tek seferde

Pasif kalmıyorum ama napayım Şuan evimi terk edeyim evden ona siktir mi çekeyim ? gerçekten samimi soruyorum napayım ? arıyorum takipteyim bişeyleri çözmeye çalışıyorum zaten eşimi savunmuyorum ben bişeu bulamadığımı anlatıyorum sadece telefonda bişey bulamamam bişeu yapmadığı anlamına gelmiyor bende sizinle aynı şeyi düşünüyorum zaten . Asla eşimi savunmuyorum tamam böyle kadınlar var ama ben bunu kabul edecek bi insan değilim.

çocuğunuz var mı sizin o konuda birşey görmedim ona göre yorum yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…