Korkuyorum gelecek cevaplardan

Bana da o kadar yıl haberi olmaması imkansız gibi geldi. 3 tane de çocuk var üstelik, maddi olarak da ciddi bir para aktarması lazim diğer tarafa. İnsan bir yerden anlar yani. Direkt anlamasa bile bazı şeylerin üzerine düşmemek,düşünmemek de öğrenmek istemediği içindir. Gözüne sokulunca aksiyon almış olabilir.
Aynı mahallede paralel hayat, bi de 3 çocuk yapmış metres, dipdibe yaşayıp gidiyolarmış hiç aklım kesmedi.

Aynı mahallede paralel hayat, bi de 3 çocuk yapmış metres, dipdibe yaşayıp gidiyolarmış hiç aklım kesmedi.

Kocam yapmaz, onun dilinde, beni aldatmaz diyen tayfadandir. Ya yatakta gorecek(yaz kizim 100kilo cimento diye çevirirse yine inanmaz, calisiyolar der) ya da cocuklarin nufus cuzdanini gorecem anca oyle inanir.

Belki de haklısın. Ben kadının ağzından dinledim. Adam iş adamı. Para konusunda hiç sıkıntı yaşamamışlar. Adam iş seyahatindeyim deyip diğer kadının yanına gidiyormuş.
Süre çok uzun, 3 çocuk var, aynı mahalle de yaşıyorlar. Kadın öğrenmediyse 22 yıl boyunca böyle bir isteği olmadığı içindir. Diğer türlüsüne inanmak mümkün değil bence.

Süre çok uzun, 3 çocuk var, aynı mahalle de yaşıyorlar. Kadın öğrenmediyse 22 yıl boyunca böyle bir isteği olmadığı içindir. Diğer türlüsüne inanmak mümkün değil bence.
Haklısınız. Dikkatsiz davranmış muhtemelen. Şüphelerinin de üstünü örtmüştür

Merhaba arkadaşlar evliyim eşimle aram kötü değil ama cinselliğimizde harika diyemem 2 gün önce eşimin çantasında 7 adet prezervatif buldum bu prezervatifler kutuda değildi ama tekli satılan gibide değildi birbirine yapışık haldeydi normalde bizim için taşıyor yanında bunu biliyorum aniden bi yere gittiğimizde bi durum olduğunda ben bu ihtimali düşündüm deyip çantasından çıkartıyor ama bu sefer rötar yazıyordu üstünde ama biz hiç ondan kullanmayız normalde kullanılandan farklı yani , şimdi internetten bakıyorum 10 lu olarak satılıyor diğer 3 ü nerede? Dünde eşim bi işiyle alakalı akşam dışarıda kaldı bugün sabah geldi çantasına tekrar baktım hiç 1 adet bile yok herseyini karıştırdım mail vs hiç bişey yok . Napacağımı bilemiyorum direkt sormakta istemiyorum çok sıkıntılardayım. Konumu vs kayıtlı bi yerlerde bakıyorum işten eve evden işe çok ekstra bi yerede gitmiyor ama aklım almıyor bu durumu takipteyim en ufak başka bişey bulamadım
Her şey ortada maalesef

Ahlaksızlıkta level atlamış birini yanıyorum. Adam karısını balayında aldatıp 14-15 yaşlarında bir kızı hamile bırakıyor. Balayından döndükten sonra kız gelip adamı buluyor. Adam bu kıza oturdukları mahallede ev tutuyor. Karısını bu kızla tam 22 yıl aldatıyor. Karısı asla şüphelenmiyor. Sonra adamın karısı çok saçma bir şekilde bunu yakalıyor. Ve boşanıyor. Bu arada adamın o kızdan 3, karısından da 1 çocuğu oluyor. 🤦🏼‍♀️
Yuuuuh diyorum başkada bişey diyemiyorum,dilim tutuldu.

Arkadaşlar uyuyordu telefonunu alıp whatsap Telegram mesajlar hepsine baktım bişey bulamadım ama çok kötü bişey oldu kısa süre sonra uyandı kalktı koridora geldi sonra telefonunu aradı bulamadı sen mi aldın dedi verdim bildiğin yakalandım ya

Arkadaşlar uyuyordu telefonunu alıp whatsap Telegram mesajlar hepsine baktım bişey bulamadım ama çok kötü bişey oldu kısa süre sonra uyandı kalktı koridora geldi sonra telefonunu aradı bulamadı sen mi aldın dedi verdim bildiğin yakalandım ya
telegramı date uygulaması için kullanıyordur bu arada. belki msjları siliyordur.

Benimki dondu bir şeye bakmam gerekti deseydin ya. Niye kek gibi yakalanıyorsun?

Ahlaksızlık yapanlar korkusuz olur.. Çok örneğine rastladım. Bir tanıdığımız
Evinin dibinde ki iş yerine metresini getirir ayrıca sekreter diye işe aldığı kızla da büyük aşk yaşardı..

Karısı garibim de çocuklarıyla ara ara eşinin yanına gelirdi adamda ki pişkinlik kimsede yoktu. Üç kadın birbirinden habersiz gidip gelirlerdi adamın yanına..
Aynen katılıyorum, korkak işi değil kesinlikle. Epey yüzsüz ve umursamaz oluyorlar

Daha çok yakınlarda bir tanıdığımızdan duyduk. Adam 2 bina öteye dostunu oturtmuş hem de kaıdndan çocuğu falan da var. Evden bakkala/markete diye çıkıp çıkıp gidiyormuş.
Bir gün çocuk peşinden koşmuş unutulan bir şey söylemeye. Babası gitmiş o gitmiş derken bakmış bir eve girdi. Çalıyor kapıyı içeride kadın,çocuk,babası.
Boşadı kadın
Şaşırmadım var böylesi.

Ne alaka ya burada sürekli kadınları aşağılayan birileri var . hoş bi durum değil telefon karıştırmak neden yakalanmak isteyim ki
kimse seni aşağılamıyor elinde o kadar şey varken senin pasif kalman buradaki birçok kadını delirtiyor. adamın prezervatifi alıp balon yapacak hali yok bu adam seni bariz aldatıyor ama sen hala kılıf uyduruyorsun. sana diyorum ki telegram date (buluşma) uygulaması için kullanılıyor. adam tel numarasını verip riske girmiyor telegramdan nickname veriyor oradan konuşuyor buluşuyor ve msjları siliyor. bu kadar basit.

Siz kocası evde depresyona girip, arkadaşlarının yanında sosyal kelebek oluyor diye üzülen üyesiniz değil mi? İkiniz de öğretmendiniz...Kocan daha önce senden habersiz kredi çekmiş, evde sana ghostingin dibini yaşatıyor, hadi gozunaydin bı de boynuz eklemiş...Defet gitsin bacım gözünü seveyim, olmayacak bu adamdan işte, hiç mi canının gençliğinin kıymeti yok, neyine zorluyorsun hâlâ
Sizin eski konuları hatırlama kapasiteniz diyorum başka da bir şey demiyorum. 😳

Ahlaksızlıkta level atlamış birini yanıyorum. Adam karısını balayında aldatıp 14-15 yaşlarında bir kızı hamile bırakıyor. Balayından döndükten sonra kız gelip adamı buluyor. Adam bu kıza oturdukları mahallede ev tutuyor. Karısını bu kızla tam 22 yıl aldatıyor. Karısı asla şüphelenmiyor. Sonra adamın karısı çok saçma bir şekilde bunu yakalıyor. Ve boşanıyor. Bu arada adamın o kızdan 3, karısından da 1 çocuğu oluyor. 🤦🏼‍♀️
Çüşşş! Sadece aldatma değil pedofili de var. Gerçi kız da böyle bir hayata meraklıymış herhalde ki sittin sene metres olmuş dedesi yaşında herife.

Aferin artık yakalayacaksanız da yakalayamazsınız zaten. Telefonu elinizden atıp ne bileyim koymuşsundur bir yere desenize. Ne diye elinizle veriyorsunuz. Adam şüphelenip prezervatifleri saklamıştı muhtemelen, şimdi iyice çaktı mevzuyu.

Şifre yokmuydu telefonda?
Bişeye bakıyorum benimkinde olmuyor seninkinde deneyim deseydiniz ya niye bişey demediniz.
Telegramda ve whatsappda engellenenlere baktınız mı?

X