Korkuyorum gelecek cevaplardan

Siz akşam yine telefonu iyice kurcalayın. Engellenenlere hatta silinen fotoğraflara bile bakin. Çantalarını, kışlık mont ceplerini, arabanin heryerini (ikinci telefon var mı diye) iyice araştırın. Belli ki kanıt olmadan ayrılmak içinize sinmeyecek

Sorma sakın ki tedbir almasın gizli ilerle wp den telden engellediği numaralara bak

M Mehtap87 benim sorumu yanlis anlamissin. Surada sorun yasayan kadinlari yargilamadan yanit vermek icin cabalayan nadir kisilerdenimdir.

Aksiyon alacak misin diye sorma sebebim suydu;

Eger aksiyon almaya maddi manevi gucun yoksa kurcalayip canini sikma, yok asla boyle duramam ailem arkamda param var bu capkini gormek istemiyorum diyorsan da delillerini topla oyle patlat meseleyi. Hatta bence direkt mahkemeye vererek yuzlesmis ol ki olaylari cirkinlestiremesin.

Yani su da yuru izini belli etme, diyecektim.

telegramı date uygulaması için kullanıyordur bu arada. belki msjları siliyordur.
Bir de telegramda arşivlenen mesajları görebilmesi için aşağı doğru kaydırması gerekiyor aksi halde hiçbir şekilde arşivlenen mesajlar için başka bir bölüm yok. Ayrıca telegram cidden bir bok çukuru

İkinizde ıphone kullanıyorsanız arkadaşımı bul özelliği var. Ordan telefonunuzu eşleştirin nereye gidiyor bakarsınız
Androidse hesabını telefona kaydedip cihazımı bul kullanarakta bakabilir. Ama nerde olduğunu öğrenmek aldattığını kesinleştirmez. Yalan söylüyorsa olduğu yer konusunda onu yakalar

Androidse hesabını telefona kaydedip cihazımı bul kullanarakta bakabilir. Ama nerde olduğunu öğrenmek aldattığını kesinleştirmez. Yalan söylüyorsa olduğu yer konusunda onu yakalar
Yani bir hotelde çıkarsa bunun açıklaması olmaz insna durduk yere otele niye gider mesela

Yani bir hotelde çıkarsa bunun açıklaması olmaz insna durduk yere otele niye gider mesela
O başka canım ama kendi yazlıklarından bahsetti ya ondan dedim. Ya da kamp yapıyolsrmış. Ben olsam taksiye binlerce lira da versem gider bakardım napıyo diye

İnstagram dan ziyaret ettiği bağlantı geçmişine de bak birde telegram kullanıcı adı kullanıyor mu ona bak eğer kullanıyorsa numara vermeden kullanıcı adıyla sohbet ediyor olabilir

şimdi durumlar ne oldu?

şimdi durumlar ne oldu?
Dün evde çok saçma bi yerde çıktı Tv nin oradaki dolabın içinden çıktı prezervatifler sordum bu ne diye cevap olarak ;bunun kankası dediğim arkadaşına ,iş yerinden ergen arkadaşları goygoyuna almış ben bunları Atacam istiyorsanız alın dedi bende aldım diyo. sonra ben yok artık falan deyip arkadaşını arattırdım ben senden ne aldım vs diye sordu baya bi cevap veremedi ne verdim oğlum falan sonra prezervatifi mi diyosun dedi evet dedi sonra ben girdim ne renkti vs detay sordum söyledi tamam deyip kapattık aradan zaman geçti bu arada telefonuna el koydum 15 -20 dk sonra tekrar arattırdım sana güvenmiyorum arayıp mehtap dışarı çıktı deyip konuşacaksın dedim aradı konuştu sağol sayende kurtuldum diyeceksin dedim arkadaşı kız haklı çok yanlış anlaşılmaya müsait bi durum sen niye götürüp o gün çıkarıp göstermedin ki ben onu taa maç günü vermiştim hatırlayamadım bile zaman geçti üstünden dedi .

Son düzenleme:
bulmuş kılıfını enişte bey helalll

Bence bunlar çok şüphe uyandırıcı. Eşim bana atsa hayırdır lan ne oluyor derim. Çünkü ne gerek var her şeyi atmaya?

Bu ergenler sürekli prezervatif mi alıyorlar? Yani ucuz bir şey de değil niye başkasına versinler? Azıcık mantık.

Çok üzüldüm yanılma payıda olabilir ne bileyim tarihi geçmiştir atmıştır diycem ama çok iyi niyetli olur herhalde.. bir süre daha takip edin derim bakalım diğer kalanlara ne oluyor ne bileyim kadın olaraktan bende iyi şeyler hissetmedim ama şimdi bağırıp çağırsan oda üste çıkar zeytinyağı gibi hiç şaşmaz. Normal sorsan benim gibi uydurabilir bozulmuştu attım felan. Çok akıllı ve hiç iz bırakmıyor arkasında takip etme şansınız varsa ilerleyen zamanlarda eğer aldatmadan gerçekten şüphe duyuyorsanız takip edin suç üstü yapın derim. En fazla sadık olmayan dürüst olmayan birini kaybedersin

Çantadan çıkarıp tv ünitesinin çekmecesine koyulmuş, zaten çantasında hali hazırda taşıyan birisi niye oraya koysun. Ayrıca hiç bir evli insanın oturma odasında prezervatif koyduğunu görmedim.
Çünkü karısının anladığını fark etti o yüzden oraya koydu. Telefonunu karıştırdığını görünce anladı birşeyden şüphelendiğini nereye koyabilirim en yakın ulaşılabilecek yer orası diye oraya koymuş, daha önce de arkadaşını tembihlemiş oldu bitti işte

Bu ergenler sürekli prezervatif mi alıyorlar? Yani ucuz bir şey de değil niye başkasına versinler? Azıcık mantık.
Ben de bunu yazacaktım, kullanmayacakken dünya para verip prezervatif satın almak…Goygoy olsun diye almışlar bir de, artık nesi çok komikse? Adam da çok tutumlu olduğu için çöpe gitmesin diye hemen kapıp eve getirmiş…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…