Korkuyorum gelecek cevaplardan

Aynı okulda çalışan karı koca öğretmenmis bı de🤣 sen isyrinde kocanla fazla muhattap olmayabilirsin ama öğretmen kısmı kocanı senden iyi taniyodur emin ol... Gözleriyle görseler bile sana kimse söylemez...Ben böyle çok uç birkaç olaya şahit oldum, aynı işyerinde çalışan eşlerden, adamlar sapığın önde gideni bile olsa, kadının ruhu duymuyor....Adam karakolluk olup olay ayyuka çikinca da kocalarını savunuyolar zaten, o yüzden herkes kadının arkasından güler ama kimse yüzüne belli etmez...
burada mıydı o, bir konu açılmıştı, adam evli, öğretmendi, başka yeni bir öğretmen ile beraberdi, kadın da adamın evli olduğunu biliyordu, konuyu da bu kadın açmıştı hatta. meğer adam herkese mavi boncuk dağıtıyormuş, bu kıza okulda selam sabah yokmuş anlaşılmasın diye vs. karısı da aynı okuldaydı galiba. yani neden olmasın ki benzer bir olay. üstelik adam da kadının dediği gibi evden işe işten eve birisi değil canı sıkılınca bekar arkadaşına kalmaya gidiyor. e tamam belki arkadaşının evine gidiyor ama başka kimselerin de o eve gelmediği ne malum.

Yerinizde olsam buna çok güvenmezdim.
Benim bir muşterim 2 gün arayla ofise gelip daire satın almıstı aynı projeden farklı bloklarda,birini eşine diğerini metresine ve iki kadını da getirdi yanında satın alma sürecinde. İkisini aynı sitede oturttu düşünebiliyormusunuz? Bir bloktan diğerine gitti geldi taşınınca. Sonra yakalandı/yakalanmadı bilemem ama öyle de korkusuz oluyorlar. Sakın çekinir yapmaz vs demeyin,bazen kör göze parmak şeklinde yaşanıyor bu tip olaylar.
Ohaaa mükemmel hahahahajak keşke daha çok daire alsaymış sizden

Hastane neden iyi ki değildir dedin sıradan hemşire mi diyorsun 😐
Yok ya maalesef ortam biraz müsait boş odalar vs olduğundan, gece nöbetle çalışan insanlar arasında maalesef evlilik dışı ilişki hastanede hemen duyuluyor, yıllardır duyduğumuz şeyler oluyor ondan dolayı demiştim açıkçası nöbetli bölüm sandım gece gitti falan deyince. Hemşire doktor gibi değil de genel olarak söylemiştim. Ama adam çalışmaya gitmemiş yazlığa gitmiş sonradan anladık onu konuda

Yok ya maalesef ortam biraz müsait boş odalar vs olduğundan, gece nöbetle çalışan insanlar arasında maalesef evlilik dışı ilişki hastanede hemen duyuluyor, yıllardır duyduğumuz şeyler oluyor ondan dolayı demiştim açıkçası nöbetli bölüm sandım gece gitti falan deyince. Hemşire doktor gibi değil de genel olarak söylemiştim. Ama adam çalışmaya gitmemiş yazlığa gitmiş sonradan anladık onu konuda
Ben konuyu komple okumadım okuyayım bari merak ettim

Ben polis sanmıştım burda polisle evlenmeye çalışan gebe bi kız vardı o sandım hatta. Bıraktı gitti buraları. Eski konularına bakmadım belki de o değildir.

Benim bir muşterim 2 gün arayla ofise gelip daire satın almıstı aynı projeden farklı bloklarda,birini eşine diğerini metresine ve iki kadını da getirdi yanında satın alma sürecinde. İkisini aynı sitede oturttu düşünebiliyormusunuz? Bir bloktan diğerine gitti geldi taşınınca. Sonra yakalandı/yakalanmadı bilemem ama öyle de korkusuz oluyorlar. Sakın çekinir yapmaz vs demeyin,bazen kör göze parmak şeklinde yaşanıyor bu tip olaylar.
Daha çok yakınlarda bir tanıdığımızdan duyduk. Adam 2 bina öteye dostunu oturtmuş hem de kaıdndan çocuğu falan da var. Evden bakkala/markete diye çıkıp çıkıp gidiyormuş.
Bir gün çocuk peşinden koşmuş unutulan bir şey söylemeye. Babası gitmiş o gitmiş derken bakmış bir eve girdi. Çalıyor kapıyı içeride kadın,çocuk,babası.
Boşadı kadın

Ahlaksızlık yapanlar korkusuz olur.. Çok örneğine rastladım. Bir tanıdığımız
Evinin dibinde ki iş yerine metresini getirir ayrıca sekreter diye işe aldığı kızla da büyük aşk yaşardı..

Karısı garibim de çocuklarıyla ara ara eşinin yanına gelirdi adamda ki pişkinlik kimsede yoktu. Üç kadın birbirinden habersiz gidip gelirlerdi adamın yanına..

Konu sahibinin büyük ihtimalle bir aile işletmesiyle bağlantısı var, çadır kampı, karavan kampı ya da aile oteli gibi. Bu tip yerlerde hem arıza hiç bitmez hem de akraba hiç eksik olmaz.

Ahlaksızlık yapanlar korkusuz olur.. Çok örneğine rastladım. Bir tanıdığımız
Evinin dibinde ki iş yerine metresini getirir ayrıca sekreter diye işe aldığı kızla da büyük aşk yaşardı..

Karısı garibim de çocuklarıyla ara ara eşinin yanına gelirdi adamda ki pişkinlik kimsede yoktu. Üç kadın birbirinden habersiz gidip gelirlerdi adamın yanına..
Ahlaksızlıkta level atlamış birini yanıyorum. Adam karısını balayında aldatıp 14-15 yaşlarında bir kızı hamile bırakıyor. Balayından döndükten sonra kız gelip adamı buluyor. Adam bu kıza oturdukları mahallede ev tutuyor. Karısını bu kızla tam 22 yıl aldatıyor. Karısı asla şüphelenmiyor. Sonra adamın karısı çok saçma bir şekilde bunu yakalıyor. Ve boşanıyor. Bu arada adamın o kızdan 3, karısından da 1 çocuğu oluyor. 🤦🏼‍♀️

Ahlaksızlıkta level atlamış birini yanıyorum. Adam karısını balayında aldatıp 14-15 yaşlarında bir kızı hamile bırakıyor. Balayından döndükten sonra kız gelip adamı buluyor. Adam bu kıza oturdukları mahallede ev tutuyor. Karısını bu kızla tam 22 yıl aldatıyor. Karısı asla şüphelenmiyor. Sonra adamın karısı çok saçma bir şekilde bunu yakalıyor. Ve boşanıyor. Bu arada adamın o kızdan 3, karısından da 1 çocuğu oluyor. 🤦🏼‍♀️
Ayyy bir kadın için büyük bir yıkım. Rezil adam. Böyleleri evlenmeyede pek meraklı oluyorlar.

Haberleri vardır birbirlerinden ya, ayyuka çıkınca aaaaa oluyorlar ya da çıkarlar çatışınca sorun çıkarıyor resmi eş olan taraf. Daha aksini görmedim, ne zaman deşsem böyle bişey çıkıyor.

Haberleri vardır birbirlerinden ya, ayyuka çıkınca aaaaa oluyorlar ya da çıkarlar çatışınca sorun çıkarıyor resmi eş olan taraf. Daha aksini görmedim, ne zaman deşsem böyle bişey çıkıyor.
Yok ya kadını çok iyi tanıyorum. Asla haberi yoktu. Adam arkadaşımdan 15 diğer kadından 30 yaş büyük bir de. Aldattığı kız biliyormuş zaten en başından. Arkadaşım bilmiyormuş.

Yakalaması da adam arkadaşıma iş için şehir dışına çıkacağım demiş, kadın ertesi gün kocasını mahallede görünce takip etmiş. Öyle yakalamış.

Bana da o kadar yıl haberi olmaması imkansız gibi geldi. 3 tane de çocuk var üstelik, maddi olarak da ciddi bir para aktarması lazim diğer tarafa. İnsan bir yerden anlar yani. Direkt anlamasa bile bazı şeylerin üzerine düşmemek,düşünmemek de öğrenmek istemediği içindir. Gözüne sokulunca aksiyon almış olabilir.

Yok ya kadını çok iyi tanıyorum. Asla haberi yoktu. Adam arkadaşımdan 15 diğer kadından 30 yaş büyük bir de. Aldattığı kız biliyormuş zaten en başından. Arkadaşım bilmiyormuş.

Yakalaması da adam arkadaşıma iş için şehir dışına çıkacağım demiş, kadın ertesi gün kocasını mahallede görünce takip etmiş. Öyle yakalamış.
Aynı mahallede 3 çocuğu nasıl görmeyecek hepsi mi anasına çekmiş ay ne bileyim içinden biri babasına benzer, insan bi huylanır ya, değişik. Ya bu çocuklar nerden çıktı babası nerde diye soran olmadı mı ya da?

Bana da o kadar yıl haberi olmaması imkansız gibi geldi. 3 tane de çocuk var üstelik, maddi olarak da ciddi bir para aktarması aldım diğer tarafa. İnsan bir yerden anlar yani. Direkt anlamasa bile bazı şeylerin üzerine düşmemek,düşünmemek de öğrenmek istemediği içindir. Gözüne sorkulunca aksiyon almış olabilir.
Belki de haklısın. Ben kadının ağzından dinledim. Adam iş adamı. Para konusunda hiç sıkıntı yaşamamışlar. Adam iş seyahatindeyim deyip diğer kadının yanına gidiyormuş.

Olabilir ama konumu takip ediyor konu sahibi farklı bir yere gitmemiş.
Açıkçası konumunu takip etme gereği duyduğum adamı zaten ben yanımda tutmam
Konumu takip filan etmiyordur ya konu sahibi 40 yalan söyledi ayak üstü

X