Korkuyorum gelecek cevaplardan

Aaaa aşırı mantıklı. Vergisiz falan öyle villa kiraya veriyorlarsa ondan böyle tam anlamadık olayı. Ama adam arada kendine kiralıyor muhtemelen😁 konu sahibi gözünü açsa iyi olur, normal bi durum olmasının hiç ihtimali yok
Ama öyle olsa eve gidip didik didik ararım demezdi, belki müşterilerden kaldı nereden emin olacak ki. Bulsa bile eşi 'dün müşteri vardı' der geçer

Katip sagolsun bir yorumunda görüp öğrenmiştim 😅 ondan beri böyle yanarlı dönerli postlarda kesin olay başka diye gider bakarım ve bingo, olay tamamen bambaşka çıkar 😅
baktım bende şimdi e eski konusu var eşim telefonu saklıyor benden diye. kadının evliliği zaten çalkantılı aldatıldığının da farkında ama ayrılmak gibi bir düşüncesi de yok besbelli.

baktım bende şimdi e eski konusu var eşim telefonu saklıyor benden diye. kadının evliliği zaten çalkantılı aldatıldığının da farkında ama ayrılmak gibi bir düşüncesi de yok besbelli.
Evet eşime sonsuz güveniyorum postlari ile kayinailedeki her bireyin manyak olması konularında geriye gidip bakınca her zaman şahane postlar çıkıyor ortaya🙄

Şimdiye kadar o kalanları da kafasına geçirmiştim, ne bu gizem anlayamadım.
Doğruları anlatsa onun için daha faydalı olacak belki ama anlatmiyor 🤷‍♀️
Görür görmez prezervatiflerin hesabini sorsa 'bizim için aldım' derdi muhtemelen. Paketi fazlalık olmasın diye attım diğerleri paketin içinde kaldı veya düştü heralde diyebilirdi. Konu sahibinin direkt sormadığı bu bakımdan iyi olmuş, çünkü diğer yedisi ertesi gün kaybolmuş. Buradan da demek ki kullandığı ve eşi için almadığı sonucunu çıkarıyoruz. Erkeklerin mottosu itiraz etmek malesef.

Gerçekten herseyi o kadar gizemli anlatıyor ki, ne gerek var ya anlar gitsin isim adres il ilçe ver demiyoruz ki.

Son düzenleme:
İşte o zaman söylediği yerde benim bildiğim telefonu koyup başka konuma gitmesi lazım onada aradığımda ulaşıyorum . Ulaşamadığım hiç olmadı şarjı vs hep olur yani çok merak ediyorum bende Şuan tek bir açık verdi ne cevap verecek merak içindeyim
Çalıştığı yerden biri olabilir mi ?

Ha annemi doldurmus, ahshsjsjjs bence biber gazida ekleseydi keske.
Annemle de o dönem cinsellikleri çok azdı. (Ben de teyzemlere anlatırken duymuştum) Kadın yazık acaba sorun mu var da bunu aldı diye düşünüyordu. Sonradan baktı ki aldatılıyor. O yüzden bu konu da bana direkt aldatma vibe'ı verdi.

Annemle de o dönem cinsellikleri çok azdı. (Ben de teyzemlere anlatırken duymuştum) Kadın yazık acaba sorun mu var da bunu aldı diye düşünüyordu. Sonradan baktı ki aldatılıyor. O yüzden bu konu da bana direkt aldatma vibe'ı verdi.
Cok uzucu yahu, hem annene hem sana yazik. Tamam aldatilan anne ama asil etkilenen evdeki kiz cocugu, neden, cunku babalarin davranislari kizlarin gelecek yasantilarindaki es secimlerini birebir etkiliyor.

Cok uzucu yahu, hem annene hem sana yazik. Tamam aldatilan anne ama asil etkilenen evdeki kiz cocugu, neden, cunku babalarin davranislari kizlarin gelecek yasantilarindaki es secimlerini birebir etkiliyor.
Tabi ki. Şu an evliyim mesela 1 yıl oldu daha ama cinselliğe çok önem veriyorum. Bazen azaldığında hemen antenleri çıkartıyorum. Eşime güveniyorum ama içimdeki baba-anne travması bazen dürtüyor.

X