Korkuyorum bakar mısınız

bence yine de tuhaf. evli barkli koca kadınsıniz yalnizliktan bu kadar korkmaniz da normal degil..ben daha 19 yasindayken ilk defa üniversitede eve cikmistim. bahar tatilinden dondum, annemi aradim "vardim. yumurta yapacaktım tüp bitmis. yolda uyumadim hadi uyuyorum" dedim kapattim. ben derin uykudayken birisi kapimi çaaat çaaat alacakli gibi calmaya basladi. ev arkadasim sehir disinda, evimi kimse bilmiyor. gittim actim ki komsu elinde telefon. annem numarasini almis meger kadinin. bana ulasamayinca tup bitmişti, tupcu cagirdim, tüpçü bana saldırdi, öldürdü falan kurmus kafasinda 😂😂😂 komsuya demis "benim kizin uykusu agirdir sen bas zile cal kapiyi hizli hizli" 😅
yani insanlik hali, kapimiz çalışabilir ki sizim dis kapi zilinizi calmislar.
bu anksiyite coook fazla. yazik cidden size zarar
Kız senin ananı yerim. Aç kalmana gonlu razı gelmemiş de tüp yollamis♥️

Kız senin ananı yerim. Aç kalmana gonlu razı gelmemiş de tüp yollamis♥️
hayir hayir. tupcu geldi de bana saldirdi, beni öldürdü falan diye kurmuş kafasinda. ben yol yorgunu uyudugum icin acmayinca korkmus, zamaninda ne ara aldiysa numarasjni komsumu aramis bana baksin diye..yoksa tembih etti, "ev arkadasin gelene kadar tüp alma, disardan yemek söyle" diye😅

hayir hayir. tupcu geldi de bana saldirdi, beni öldürdü falan diye kurmuş kafasinda. ben yol yorgunu uyudugum icin acmayinca korkmus, zamaninda ne ara aldiysa numarasjni komsumu aramis bana baksin diye..yoksa tembih etti, "ev arkadasin gelene kadar tüp alma, disardan yemek söyle" diye😅
Ahahahaah 😂 olsun yine de yerem♥️ anne babamı çok küçükken kaybettiğimiz için biz kardeşler birbirimize böyleyiz. Kız kardeşim yurt dışındaydı ülkeye dönecek tarih biliyoruz ama arıyoruz ariyoeuz yok ulasilamiyor. Meğerse türk hattını kaybetmiş , internet de yok WhatsApp aramasi yapamiyor. O da nasılsa tarih saat belli bir şey olmaz diyor. Ben en son havaalanını arayıp TC isim soy isim vs söyleyip uçaktan indi mi diye anons ettirmek için yalvariyordum😂 bizim bacimsu da tıngır mıngır kahve iciyormus😂😂😂😁

ne niyetle benim zilimi 3 kere çaldı bilmiyorum karşı daire boş üst komşuma çıktım kadının resmini çekmiştim göstermek için ama çocuk açtı annem yok dedi kapattı kapıyı yarın tekrar çıkıp soracağım belki apartmandan mahalleden tanıdık birisidir ama neden benim zilimi art arda 3 kere çalıyor ne niyetle çok korkuyorum ya hırsız flnsa lütfen içimi ferahlatın ben nasıl uyuyacağım

images.jpeg

bence yine de tuhaf. evli barkli koca kadınsıniz yalnizliktan bu kadar korkmaniz da normal degil..ben daha 19 yasindayken ilk defa üniversitede eve cikmistim. bahar tatilinden dondum, annemi aradim "vardim. yumurta yapacaktım tüp bitmis. yolda uyumadim hadi uyuyorum" dedim kapattim. ben derin uykudayken birisi kapimi çaaat çaaat alacakli gibi calmaya basladi. ev arkadasim sehir disinda, evimi kimse bilmiyor. gittim actim ki komsu elinde telefon. annem numarasini almis meger kadinin. bana ulasamayinca tup bitmişti, tupcu cagirdim, tüpçü bana saldırdi, öldürdü falan kurmus kafasinda 😂😂😂 komsuya demis "benim kizin uykusu agirdir sen bas zile cal kapiyi hizli hizli" 😅
yani insanlik hali, kapimiz çalışabilir ki sizim dis kapi zilinizi calmislar.
bu anksiyite coook fazla. yazik cidden size zarar
Annen ben olabılırım kuvvetle muhtemel 😂😂😂 bırgun esım tuvaletteymıs kapıyı calıyorum yok Allah yok acan
Elim ayagım titredi bes dakıka once evdeyim demıstı cunku.
Adam kesın spor yaparken bayıldı dıyorum kalp krızıde olabılır.
Ya da ya getırden fılan geldilerse ev bos dıye vurdularsa evın ıcınde biri varsa Suan.
Ben napcam fılan yıkıldım kapıya. Once polis aradım sonra ambulansı arıyordum esım actı
İşiyomuş
Bende altıma işedim sagolsun
Boyle anlatması uzun ama hersey hızla gerceklesıyor tabi

Kızlar iyi akşamlar,,ben bu şehre yeni taşındım ve eşim 15 gündür şehir dışında.. yani evde tek ben varım bir de kedim neyse bugün 13-13.30 civarında zil çaldı audiodan baktığımda 50 yaşlarında bi kadın var ben çok korktum çünkü kimseyi tanımıyorum ve kimseyi beklemiyorum … ben cevap vermedim otomatik kapıyı da açmadım tabiki 3 kere art arda zile bastı sonrada başkasının ziline bastı kapı açıldı kadın girdi mi yoksa başkası mı girdi bilmiyorum çünkü ben 2.kattayım yukarı çıkan olmadı .. ne yazık ki apartmandan sadece 2 komşumu tanıyorum onlar değildi ama diğer komşular da olabilir anahtarı unutup rastgele basan ama ben korkuyorum yakın zamanda taşındığım için hırsız fln önden evi kontrol mu ediyor diye düşünüyorum keşke o an konuşsaydım kimsiniz diye hiç bir şey yapamadım şaşırdım çünkü.. benim zillerden sonra başka zil sesi duyuldu ve otomatik kapı açılıp kapandı acaba kadın mı girdi başkası mı girdi o kadın apartmandan veya karşı apartmandan fln birisi miydi kimdi bilmiyorum ne niyetle benim zilimi 3 kere çaldı bilmiyorum karşı daire boş üst komşuma çıktım kadının resmini çekmiştim göstermek için ama çocuk açtı annem yok dedi kapattı kapıyı yarın tekrar çıkıp soracağım belki apartmandan mahalleden tanıdık birisidir ama neden benim zilimi art arda 3 kere çalıyor ne niyetle çok korkuyorum ya hırsız flnsa lütfen içimi ferahlatın ben nasıl uyuyacağım
Evde tek durduğun için kendi kendini vesveselendirmişsin 😂

Evlenip baska sehire gitmissin koca kadinsin kapiyi çalan kadina kim o demeye korkuyosun…Cok tuhafsiniz ya bi de paragraf yazmissin sakin ol kimse girmicek evine

X