Korkulu rüyamız, bit 😥

Yazın benim kızlar da jimnastik kursundan kapmışlar. İlk başta dedim eyvah ama basit bir işmiş. Bilim çok gelişmiş Şampuan evet iyi ama asıl çözen sprey. Spreyle 3 kere banyo yaptırdım. Banyoya soktum kızları sıktım kafalarına, onlar suyla oynadılar ben taradım da taradım o metal tarakla. Tarağa bir şey gelmeyene kadar tarayın, tarağı yıkayın. Önemli olan o sirkeleri temizlemekmiş. Bir de yatakları çarşafları yıkadım işte yetti yani. Çok korkulacak bir durum değilmiş meğerse.

Ay bende sizin gibi oldum. Sprey gerçekten mucizevi. Ben spreyden sonra ölü 2 bit buldum. Sirke pek yok gibi. Sürekli tariyorum. Birkaç gün sonra tekrar sprey sıkıp tarayacagim

Ay bende sizin gibi oldum. Sprey gerçekten mucizevi. Ben spreyden sonra ölü 2 bit buldum. Sirke pek yok gibi. Sürekli tariyorum. Birkaç gün sonra tekrar sprey sıkıp tarayacagim
Sirkeye dikkat edin yine de hiç kalmasın. Tekrarlar yoksa. Bir kaç gün değil bence ertesi gün de yapın eğer işiniz yoksa. Sirekelr çatlamasın eğer kaldıysa.

Sirkeye dikkat edin yine de hiç kalmasın. Tekrarlar yoksa. Bir kaç gün değil bence ertesi gün de yapın eğer işiniz yoksa. Sirekelr çatlamasın eğer kaldıysa.
Sirke dediğiniz belli olan şeyler mi? Kepeğe benzeyen? Şuan saçında hiç yok ama görünmeyecek kadar küçük olabilir mi

Sirke dediğiniz belli olan şeyler mi? Kepeğe benzeyen? Şuan saçında hiç yok ama görünmeyecek kadar küçük olabilir mi
Evet aynen kepek gibi ama elle sökmek çok zor. Görünmüyorsa iyi ya temizlenmiştir. Çok minikler vardı benim küçük kızım da sarı ince saçlı. Onunki zor temizlendi büyük kıza göre.

Evet aynen kepek gibi ama elle sökmek çok zor. Görünmüyorsa iyi ya temizlenmiştir. Çok minikler vardı benim küçük kızım da sarı ince saçlı. Onunki zor temizlendi büyük kıza göre.
Haftasonu kepek gibi şeyler vardı ama parmağımla ezerek çıkardım ama gerçekten çok azdı. Zaten sprey sıktıktan sonra hiç görmedim. Her ihtimale karşı cumartesi tekrar sprey sıkacağım. Görünmeyecek kadar küçük olamaz değil mi?

Yok sanmıyorum ya görünmeyecek kadar küçük olmaz.

Geçmiş olsun. Kızınızın ense köküne ve kulak arkasına birer damla lavanta yağı sürün. Bit gelmez lavanta kokusuna. Bir daha yaşamazsınız bu sorunu.

Ay ben ünide catı katında esyalı bir evde kalıyordum yalnız. 1 hafta sonra kasınmaha basladım benm altımda evli bir abla oturuyordu eşi olmayınca cagırırdı beni cocuklarını falan sever oynatırdım. Yine gittigim vir gün abla dedi senin sacın uzunluğu nerde ac bi bakayım tokanı bende actım oyle saclarımı elimle dagıtırken oda eliyle krıstıryordu uzunmuş baya faşan diye o sırada kız sacında sirke dolu dedi o ne dedm bit yavrusu dedi ne viti abla kac yasında kızım dedim akakf sacıma iyice baktı tam alnımın orada kocaman kan çanagı gibi bir bit gitti eczaneden vit ilacı aldı ben utanıyorum diye sacımı yıkadık falan onun cocuklara da geçmişti ozaman hatta evime gelen arkadaslar olmustu erkek li kızlı muhtemelen onlarada gecti akkad allahtan okulun son günleriydi sacıma oksidan surdum bas asagı egilip sık tarakla bi taradım deli gibi dokuldu bitler sac diplerim yandıkca bitlerde öldü. Temizlendi 1 gunde. Oksidan yaktı baya. Bigunde esimle ywni evliyken benim koyde amcamlar yasıyor onlarda kaldık 4 gece orda bitlenmişiz hadi ben evdeyim sıkıntı yok esim polis yeri geliyor mescitte arkadaslarıyla flan uyuyor hiç farketmemişiz bitlendigimizi allah bilr kimlere bulastırdık ama yine oksidanla temizledik evdeki heryeri pandemide vardı zaten ilclattık

Onlar sirke canm bit yumurtası yani bir bir 21 adet yumurtluyor.o sirkelerde şşte vit oluyor. Oksidan gibi asitli seylerle yıkasan daha iyi etki eder. Cok bitlendim sjsk hep oksidanla temizledim bi gecede

Geçmiş olsun. Kızınızın ense köküne ve kulak arkasına birer damla lavanta yağı sürün. Bit gelmez lavanta kokusuna. Bir daha yaşamazsınız bu sorunu.
Onu da okudum sipariş verdim gelmesini bekliyorum
Valla biz farketmesek muhtemelen bizde çok kişiye bulaştıracaktık Allahtan çok erken anladık Haftasonundan beri çok şükür daha rastlamadım ama her ihtimale karşı haftasonu tekrar spreylenicez. Hatta niyetim yoktu ama saçımı da boyayacağım
Onlar sirke canm bit yumurtası yani bir bir 21 adet yumurtluyor.o sirkelerde şşte vit oluyor. Oksidan gibi asitli seylerle yıkasan daha iyi etki eder. Cok bitlendim sjsk hep oksidanla temizledim bi gecede
Oksidan kızıma zarar verir mi acaba yoksa onu da yıkayayım

9 yaşındayken bende bitlenmiştim bit şampuanı kullan yoksa geçmez

Oksidan renk acıcı aslında ama diplerş yaktıgı için bitler anında ölüyor.ben daha 4 e gidiyodum oksijen suyu dokerdim kafama sonra siyah poset geçirip guneste 30 dk beklerdim gözle görülür bi zararı olmadı ozamanlar . Oksijen suyu zarar vermedi ama oksidan belki verir en azından bi 3 5 dk bekletip o sıra hızlıca tarayıp hemen yıkayın cok cok rengini acar healde sacın . Kac yasında

Zaten saçları sarı ve ince. 2,5 yaşında kızım. Çok şükür şimdilik daha bit görmedim spreyden sonra

Bit degilde o yumurtaları varya minik minik sirke diyoruz ona onlarbiraz kokutucu . Kuşlandıgı yastıg yorgnı herseyi yıkayın ynede

Bit degilde o yumurtaları varya minik minik sirke diyoruz ona onlarbiraz kokutucu . Kuşlandıgı yastıg yorgnı herseyi yıkayın ynede
Hepsini 1 haftadan beri düzenli yıkayıp ütülüyorum. Bit yok sirke yok. Ama kızım hala kaşınıyor. Hala olma ihtimali var mı yoksa o kaşıntı bitlerin yaptığı yaralardan dolayı mı kafa derisinde minik minik yaralar gördüm

Taramaya devam edin gözünüzden kaçan bir sirke dahi kalsa çoğalıyor. Arada şampuanla destekleyin. Hergün bit tarağıyla detaylı tarayın. mutlaka bir tane kalabiliyor. Taradıktan sonra düzleştiriciyle geçin bir üstünden. bazen tarakla tarayınca saçın ucundada sirke kalabiliyor. Diplere odaklandığımızdan farketmeyebiliyoruz.

ay varya hergün değil, 3 4 saatte bir tarıyorum. Ama hala kaşınıyor çocuk. Sprey haftada 1 yapılıyormuş. Her banyoda şampuan kullanıyorum bir kere. Kafa derisinde yaralar var minik minik. Acaba onlardan dolayı mı kaşınıyor. Birde kaşınan tek bir bölge. Diğer taraflar değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…