koreli bts isimli grup

Ben küçükken de bazi arkadaşlar böyle poster falan asardi duvarlara dergiler alırdı. Benim hiç öyle bir hayranligim olmadı. Ama parasını o dergilere harciyanlari gördüm 😃
Sizinki farklı boyut olmuş ama bu kadarı çok aşırı dibletmesenz daha çok kızacak. Yardim mi alsaniz

Yanu bu konuda fazla alttan almıssınız. Yok yok cocuklara arada gercekten kıznayınca hem sımarık yetısıyolar hem yoldan cıkıyolar. Yanlıs anlama bence cocugun anneden çekınmesı onemli, bazı cocukar anneyı takmıyor ama babadan cekınıyor e babada naslısa sureklı evde degıl eve gelene kadr anneyı cıleden cıkartıyor. babam sofordu gıderdı 1 ay 2 ay gelmezdı annemde bıze hem babalık hem annelık etmıstır ama annemızden cekınırdık bıraz sert yetıstırdı bızı eskıler sonucta. Yaptıgı yemegı begenmez mıyız kalk ozaman sofradan acıkıp bu yemegı yıyene kadart sana yemekte yok abur cuburda yok derdı mecburen gerı oturup o yemegı yerdık.ıste gıydırdıgu kıyafetı begenmedım mı otur ozaman der geri kırlı kıyafetı gıydırırdı mecbur annemın giyerrdıgnı gıyerdım.oyle sevgılımde olmadı anneme anlatacak ve sevgılı muhabbetlerı vs annemle asla yanı. Bende ablamda oyle papuc degısır gıb6 sevgılı yapıp en son bırıyle evlenmedık yanı ılk tanıdıgımız ınsanla ailemizde uygun gorduyse efendı usturublu adamlarla evlendık ılk askımız ılk hevesimizdi evlenduk. Annem ne kadr gururlu. Asla boynunu yere egmedık. Sımdıku cocuklar 15 yasında sevgılı yapmaya baslıyor ne anadan cekınıyor ne babadan. Sımdıkı cocukları bırak bebekler telefonsuz mama bıle yemıyor. Yıne sımdıkıcocuklara bısey yaptırrken ılla sonunda bı odulun olacak onlarında ıs yapatken bı sartlsrı olacak bı sartla bulasıgı yıkarm sunu alırsan buraya gınderırsen bılmem ne. Her yemegıde yemıyolar.5 yasında cocuk annesıyle oturup laf dınlıyor.ve 5 yasında herseyı bılıyor. Mısafırlıge gıderduk halamlara vs hala yanı cok yakın sofra kurarlardı annem oturmadan kesınlıkle oturmazdık aclıktan olsek bıle annemın oturmasını beklerdık annem oturrdu oyle yerdık. Sımdıkı cocukların onune ymek koy yemezler abur cubur koyunca haldur huldur girişiyolar. Ne ladr alttan alıp ses cıkartmazsan okdar sımarıyolar. Benım annem oyle sert yetıstırdı dıye kotu bı annemı oldu hayır cok merhamrtlıydı bızden sevgısını esırgemedı ya da sevgısı az dgıldı bıde hayvanlar akarsı okadr merhametliydu kı sokakta buldugu hayvanı bahceye getıeırdı yetıstırırdı e bızde hayvanlarla buyuduk. Bılıyosunz hayvamlarla yetısen ınsanlar cok merhametlı olur.. sadece yablıslarmızda bızı sertce dogruyu yapmamıza yonelndırd uyardıı. Yanı suankı huzurumuz etrafa olan tutumumuz saygımız vs annem sayesınde. Al o posterlerı yırt at bıdaha yok boyle sacma gruplara takıbtıkık de. Kıs parasını o gruba harcayacaksan sana para yok de. Yanı lutfen psıkolojısı etkılenecek dıye herseye olanak saglamayın. Asıl alttan alınca herseyı yapıyolat nasılsa annem kızmıyor nasılsa bısey demıyor dıye dıye herseyı denemeye yeltenıyolar. Okadr da ozgur yetıstırmeyın canım. Tabı benım cocugum yok daha olunca nasıl olurum kımbılır ama sıze yaptıgım yorumu lutfen yablıs anlamayın alınmayın elbette cocugunzn ıyılıgını ıstıyorsunz sevgınızı esırgemıyorsunzdur ama boyle herseye musade ederek her ıstedıgnu yaparak kısıtlamayrak onu dahada baskınlastırıyorsunz sıze karsı. Sızın sert yanınızın oldugunuda bılmesı lazım sunu yaparsam annem soyle der bunu yaparsam annem cok kızar korkusuda olmalı bence cocugun kafasınn bı yerınde. Esınız pekı bu derece hayrablıga ne dıyor

İçlenip ağlaması biraz abartı olabilir ama diğer şeyler normal geldi bana.
Ben o yaşlardayken Harry Potter'ın zirve yaptığı dönemlerdi. Birkaç müzik grubu da vardı. Herkes birilerine hayrandı.
İnternet yok tabii, hunharca dergi alıp poster, kartpostal biriktirirdik. Haklarında bulabildiğimiz her şeyi okurduk.
İnternet olsa kim bilir hangi rezilliklere imza atmış olurduk :)
1-2 sene içinde normale döner bence.

Yanu bu konuda fazla alttan almıssınız. Yok yok cocuklara arada gercekten kıznayınca hem sımarık yetısıyolar hem yoldan cıkıyolar. Yanlıs anlama bence cocugun anneden çekınmesı onemli, bazı cocukar anneyı takmıyor ama babadan cekınıyor e babada naslısa sureklı evde degıl eve gelene kadr anneyı cıleden cıkartıyor. babam sofordu gıderdı 1 ay 2 ay gelmezdı annemde bıze hem babalık hem annelık etmıstır ama annemızden cekınırdık bıraz sert yetıstırdı bızı eskıler sonucta. Yaptıgı yemegı begenmez mıyız kalk ozaman sofradan acıkıp bu yemegı yıyene kadart sana yemekte yok abur cuburda yok derdı mecburen gerı oturup o yemegı yerdık.ıste gıydırdıgu kıyafetı begenmedım mı otur ozaman der geri kırlı kıyafetı gıydırırdı mecbur annemın giyerrdıgnı gıyerdım.oyle sevgılımde olmadı anneme anlatacak ve sevgılı muhabbetlerı vs annemle asla yanı. Bende ablamda oyle papuc degısır gıb6 sevgılı yapıp en son bırıyle evlenmedık yanı ılk tanıdıgımız ınsanla ailemizde uygun gorduyse efendı usturublu adamlarla evlendık ılk askımız ılk hevesimizdi evlenduk. Annem ne kadr gururlu. Asla boynunu yere egmedık. Sımdıku cocuklar 15 yasında sevgılı yapmaya baslıyor ne anadan cekınıyor ne babadan. Sımdıkı cocukları bırak bebekler telefonsuz mama bıle yemıyor. Yıne sımdıkıcocuklara bısey yaptırrken ılla sonunda bı odulun olacak onlarında ıs yapatken bı sartlsrı olacak bı sartla bulasıgı yıkarm sunu alırsan buraya gınderırsen bılmem ne. Her yemegıde yemıyolar.5 yasında cocuk annesıyle oturup laf dınlıyor.ve 5 yasında herseyı bılıyor. Mısafırlıge gıderduk halamlara vs hala yanı cok yakın sofra kurarlardı annem oturmadan kesınlıkle oturmazdık aclıktan olsek bıle annemın oturmasını beklerdık annem oturrdu oyle yerdık. Sımdıkı cocukların onune ymek koy yemezler abur cubur koyunca haldur huldur girişiyolar. Ne ladr alttan alıp ses cıkartmazsan okdar sımarıyolar. Benım annem oyle sert yetıstırdı dıye kotu bı annemı oldu hayır cok merhamrtlıydı bızden sevgısını esırgemedı ya da sevgısı az dgıldı bıde hayvanlar akarsı okadr merhametliydu kı sokakta buldugu hayvanı bahceye getıeırdı yetıstırırdı e bızde hayvanlarla buyuduk. Bılıyosunz hayvamlarla yetısen ınsanlar cok merhametlı olur.. sadece yablıslarmızda bızı sertce dogruyu yapmamıza yonelndırd uyardıı. Yanı suankı huzurumuz etrafa olan tutumumuz saygımız vs annem sayesınde. Al o posterlerı yırt at bıdaha yok boyle sacma gruplara takıbtıkık de. Kıs parasını o gruba harcayacaksan sana para yok de. Yanı lutfen psıkolojısı etkılenecek dıye herseye olanak saglamayın. Asıl alttan alınca herseyı yapıyolat nasılsa annem kızmıyor nasılsa bısey demıyor dıye dıye herseyı denemeye yeltenıyolar. Okadr da ozgur yetıstırmeyın canım. Tabı benım cocugum yok daha olunca nasıl olurum kımbılır ama sıze yaptıgım yorumu lutfen yablıs anlamayın alınmayın elbette cocugunzn ıyılıgını ıstıyorsunz sevgınızı esırgemıyorsunzdur ama boyle herseye musade ederek her ıstedıgnu yaparak kısıtlamayrak onu dahada baskınlastırıyorsunz sıze karsı. Sızın sert yanınızın oldugunuda bılmesı lazım sunu yaparsam annem soyle der bunu yaparsam annem cok kızar korkusuda olmalı bence cocugun kafasınn bı yerınde. Esınız pekı bu derece hayrablıga ne dıyor
yeri geldiğinde kızlarımızla arkadaş gibi oluyoruz ama her konudada tolerans göstermiyoruz. elbette yeri geldiğinde babasındanda bendende çekiniyor. çok kızsak bu sefer içinde yaşamaya başlıyor bu durum beni dahada korkutuyor. babası çok kızıyor bu duruma aslında ama kendini frenliyor. doğru anda doğru tepkileri vermek için çabalıyoruz. çocukları birşeyden kurtaralım derken yanlış yapıp uçurumdan aşağı itmekten korkuyoruz. emin olun bir çok yolu denedik. zamana bırakalım dedik zamanla dahada kötüye gittiğini gördük. inanın çok çaresiz hissediyorum kendimi. az önce internetten küçük prens kitabına denk geldim onu alıcam kızıma bu kitap hakkında çok övgüler var. sizden ve buradaki bu kitabı bilen üyelerdende yorum istiyorum bu kitap faydalı olurmu sizce.

yeri geldiğinde kızlarımızla arkadaş gibi oluyoruz ama her konudada tolerans göstermiyoruz. elbette yeri geldiğinde babasındanda bendende çekiniyor. çok kızsak bu sefer içinde yaşamaya başlıyor bu durum beni dahada korkutuyor. babası çok kızıyor bu duruma aslında ama kendini frenliyor. doğru anda doğru tepkileri vermek için çabalıyoruz. çocukları birşeyden kurtaralım derken yanlış yapıp uçurumdan aşağı itmekten korkuyoruz. emin olun bir çok yolu denedik. zamana bırakalım dedik zamanla dahada kötüye gittiğini gördük. inanın çok çaresiz hissediyorum kendimi. az önce internetten küçük prens kitabına denk geldim onu alıcam kızıma bu kitap hakkında çok övgüler var. sizden ve buradaki bu kitabı bilen üyelerdende yorum istiyorum bu kitap faydalı olurmu sizce.
Insallah iyi olur ama bu grubu bı sekılde goz onunde bulundurmasını engelleyın bırsure twlefon ıntertten vs uzak tutun. Insanlar 21 gunde alıskankıklarından vazgecermıs cunku bıseyı alıskanlık etmek ıcın o seyı 21 gun boyunca tekrarlamak gerekırmıs. Sızde 21 gun boyunca cabalayın bu tarz gruplardan vs ızak tutmaya calısın onu bu sekılde etkılenmesıne sebeb olan arkadaslarlada gorusturmeyın yanı bunu yasaklarla degılde ozaman ne bıleym bıyere gıdersınız orda karsılasır vs uzun bı sure evden cıkmamaya calısın ımtertı kapatıp borcu yuzunden kapanmıs sımdıkık odeyemeyız dıyıp evdede ınternetsız durun bıraz o ozamanlardada hem cocugun kıtap okumaya fırsatı olmus olur. Yani madem yanlısa itmekten korkuyosunz hanı bu gıbı elıbızde olmayan nedenlerı bahane ederek bıseylerden uzak tutun

Öğretmenim, yeni nesli bizzat gördükçe çocuk yapmaktan soğuyorum. İnanın beyinlerini yıkayan o kadar boş şeyler var ki.. Bu dediğiniz grubu da yine onlardan biliyorum, kız öğrenciler takık vaziyetteler.. Verdiğim ödevlerin hemen hepsinde bu grup var. Sanki başka bildikleri bir şey yokmuş gibi..
Bu arada lütfen çocuklarınıza arkadaş değil anne baba olun. Onların arkadaşları zaten var ama artık günümüzde anne baba rolü değişti, buna ihtiyaçları var.

günaydın arkadaşlar,

fikirlerinize ihtiyacım var. 12 yaşında bir kızım var. bu grubun bağımlısı oldu. bir arkadaşı aracılığıyla tanıdı bu gurubu başta şarkılarını falan dinliyordu ses etmiyordum çok doğal geliyordu bana sonra posterlerini dergilerini hayat hikayelerini anlatan kitaplarını falan almaya başladı arada uyardım yeter dedim daha fazla alma dedim ama eline geçen her kuruşu bu gurup harcamaya başladı. anlamaya çalıştım hayran dedim. o dinlerken şarkılarını bende onunla birlikte dinleyip ona eşlik ettim ki ters tepki olmasın diye. onu anlamaya çalıştığımı bilsin diye. ama kızlar artık işler çığırından çıkmaya başladı. geçen hafta kuaföre gidelim dedi saçlarını guruptaki bi üyenin saçları gibi kestiricekmiş uzasın diye gün saydığı özenle baktığı saçlarını onların ki gibi kısacık kestirmek istedi. neyse konuştuk ikna ettik vazgeçirdik. son bir haftadır durduk yere ağlamalar başladı. uzun uzun resimlerine bakıyor. çok mutluyken bir anda ağlamaya başlıyor. gece gündüz kulaklıkla sürekli, onları dinliyor. akşam balkonda oturmuş ağlıyor gözleri kıpkırmızı annem niye ağlıyorsun dedim. anne şunu izle diye bir klip izletti altta fon müziği slayt şeklinde bunların resimleri geçiyor resimlerin altında yazılar yazıyor. yazılar şöyle ''biliyorum bts i çok seviyorsun onu bir kez olsun görmek istiyorsun tüm gün resimlerine bakıyorsun ama bu hayalin gerçekleşmeyecek biliyorsun bir kez görsen canını vermeye hazırsın'' falan filan. sanki hipnoz olmuş gibi. boş boş etrafa bakıyor durduk yere ağlıyor durduk yere gülüyor. kızlar çok üzülüyorum kızımın psikolojisi hiç iyi değil. yemeği falanda bıraktı iştahsız keyifsiz mutsuz sürekli karalar bağlayan bir çocuk haline geldi. bende babası da arkadaş gibiyiz kızımla eşimde çok üzülüyor ama üstüne gidip ters etki yapmaktan korkuyoruz. nasıl çözeriz bu sorunu bir akıl verin. nette araştırdığımda çok şeyle karşılaştım 15 yaş altı çocuklarda bağımlılık yapıyormuş bu gurup cinsiyetsizliği benimsemiş hem erkek hem kadın gibi yaşıyorlarmış. 40 dan fazla çocuk intihar etmiş. bir akıl verin lütfen...
Aaa nasıl bişey ki bu grup mavi balina gibi emir falanda veriyolar mı
Napılır ne edilir bilemedim ki pisikolaga götürün demek geldi sadece aklıma

Bi ara arkadaşımın kızıda justin biebera böyle hayrandı bir süre sonra unuttu gitti. Sizde çok kafaya takmayın ergenlikte oluyor böyle şeyler olmazsa bi doktordan yardım alın.

Benim ablam blue grubudan birine aşıktı ergenken. Kendi gibi bir arkadasi da gruptan bir baskasina asikti. Sanki iki sevgili gibi davranırlardi. Duvarlar Zaten boydan boya..bu cocugun hakkinda bir haber cikmisti , nasil aglamisti... siir yazardi onlara , sarki sozu falan...hatta koca defter dolusu hikaye yazmisti o cocuk odakli.
Sonra mi? Liseye gecip arkadas grubu degisince (ve bu bahsi gecen kizdan uzaklasinca) kendi kendine bitti. Simdi de evli mutlu cocuklu. Ergenligini utanarak hatirliyor :))
O yaslar fantezi dunyasinda yasanan yaslar. Hayaller kurulur , -miş gibi olsa ne iyi olur denir...
One directionun tarzi ne bilmiyorum ama gitar calmayi ogrenebilir.
Ya da korece ogrenmeye heves ettirebilirsiniz. Youtubede tonlarca korece dil ogreten sayfa var. Uygulamalar var...mektup arkadasi bile bulabilirsiniz. Hem belki dil gelistirmek icin uygulamalarda sosyallesir falan,baska koreli ergene tutulur bu grubu unutur:)
Benim takip ettigim birkac hesap var. Onlar da kore dizisi askina ergenken korece ogrenmis,biraz büyüyünce de sinavlara girip üniversite kazanip korede bursla okumus insanlar... yani bu aptal grup belki de boyle guzel bir seye yol acar. Yeter ki dogru yonlendirin.

az önce internetten küçük prens kitabına denk geldim onu alıcam kızıma bu kitap hakkında çok övgüler var. sizden ve buradaki bu kitabı bilen üyelerdende yorum istiyorum bu kitap faydalı olurmu sizce.
Kucuk prens beni etkileyen, bam telime dokunan ve hayata bakis acimi degistiren bir kitap. Umarim kiziniz da sever
de bu konuyla onun ne alakasi var?
Kitabı okur ,iki gunde bitirir, yine bts askina devam eder.
Eger onu yaz boyu okumaya yonlendirmek istiyorsaniz daha ergenlere yonelik kitaplar bulun derim ben.
benim mesela ergenligim salak epsilon genclik yayinlari kitaplarini okuyarak gecti :) gercekten cok aptal kitaplardi. Hele okumayin günlüğümü diye bir kitap vardi. Gunlukte hicbirsey yazmiyor. Sadece kiz o gun ne kadar sıkıldığıni anlatiyor. Gercekten cokk sacmaydi. Ama ben ergen oldugum icin bayılıyordum o kitaba.
Bir aile dostumuzu kizi var. Kiza bol bol hazreti birilerinin hayatina dair, erdemli ahlakli ogretici cocuk kitaplari alip dururdu ailesi. Ama kiz kitap okumayi hic sevmezdi. Bir yaz bir haftaligina bize geldi, bizim ev salsa, go girl, hey girl dergisinden gecilmiyor. Her kosede gicir gicir ergen kitaplar...adeta ergen cenneti.
kiz okumaktan gözü şaşı gitti eve:) giderayak da annesini kitapciya sokmus manken diye salak bir kitap almis:)) kadin bize minmettar kaldi , kizima okumayi sevdirdiniz diye 😂
yani sonuc olarak edebi degerine,ogreticiligine cok bakmayin,yasina uygun kitaplar alin ki okumayi sevsin. Zaten bri sure sonra o da tercihlerini degistirecektir...
Ama bence ustte yazdigim yorumdaki gibi. Firsat bu firsat deyin,korece öğrensin.
Ask , bir dili ogrenmek icin en guclu motivasyondur. Kendimden biliyorum:))

Ergenlik döneminde hepimizin vardır böyle anıları bence ya ben de berdan mardini hayranıydım😂😂 gazeteden resim kesmeler, sabahlara kadar şarkı dinlemeler,defterlere adını yazmalar internet filan yok tabi olsa bizde bunları yapardık bence😂 utancımdan eşime bile demedim 😂😂😂 geçeceğine inanıyorum ergenle uğraşmak zor iş Allah yardımcınız olsun

Benim kızımda o yaşlarda Abba hayranı olmuştu.Hergun onların şarkılarını dinler okulda verilen dönem projelerinde grubun hayatini yazar posterlerini odasına asardı.Benim yaşım bile o guruba hayran olmaya uygun değilken kızıma gülerdim.Aksama kadar evde Mamma Mia dinlerdik:)
Neyse bir süre sonra geçti zaten.Grubun çok eski olması da avantaj oldu tabiki..
Sonra başka hayran olduğu gruplar ve şarkıcılar filanda oldu tabiki ama geçti hepsi.
Merak etmeyin kızınızda bir süre sonra bıkar.
Siz onu sürekli bazı aktiviteler ile oyalamaya çalışın.

Bende Blue grubundan Lee'ye aşıktım. Aylarca Salsa dergisinde posteri yayınlansın diye bekledim. Posteri yayınlandı market açılmadan ben almak için önündeydim. Posteri aldım duvara asacaktım. Sabah onu öperek güne başlayacak, akşam geldiğimde beni özledin biliyorum ama geldim yiğidim diyerek yine öpecektim. Posteri asmaya yeltendiğim anda zeyna annem "başlarım senin gevur herifine kız seni babana söyleyim de etlerini didik didik didiklesin deyyus" melodileri eşliğinde bumerang terliğini fırlatarak alnımın çatından tam 12'den vurdu. O an aşk bitti, aşk maşk kalmadı. Titreyip kendime geldim ve Lee'ye üzüleceksin yiğidim ama beni sana vermezler diyerek bu aşkı tarihe gömdüm. Bize ergenlik yaşama fırsatı bile vermediler yeminle. Şimdiki gençler rahatlıktan böyle hep. Ah ah...

Çocuk ve ergenler üzerinde çalışan bir uzmana danışmanız gerekiyor gibi görünüyor; aktivitelerle başa çıkmak zor. Saplantı haline getirmiş çünkü; burada örnek verilenler gibi "Aaa ergenlikte ben de X kişiye aşıktım, posterlerini öperdim, onun gibi olmak isterdim" mevzusu değil. Sanıyorum kimse Lee ya da Duncan için intihar etmek istememiştir. Ankara dediğiniz için söylüyorum; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi bölümü iyidir; randevu alabilirseniz oraya götürebilirsiniz.

Bu "kaynımda da var"cıları anlamıyorum.Olay o kadar basit değil.Elbette ki geçecek ama geçene kadarki süreçte bu çocuk kendine zarar verebilir.Hayranlığı ya da basit bir ergen aşkını geçmiş durumu.Bir takım sporu faydalı olabilir çünkü o yaşta bir gruba ait olma isteği artar.Ait olma hissiyle yapıyor şu anki yaptıklarıni da zaten.Pilates,yoga bunlar kendini iyi hissettirebilir.Uzman desteği de şart tabi.Allah yardımcınız olsun.İnşallah en kısa sürede en hasarsız şekilde atlatirsiniz.

Açıp bakmamla kapatmam bir oldu. Esmer, yeşil gözlü ve sakallı birilerini bekledim:KK61:(Burayı okuyan sakallılara selam yolluyorum:KK15:) Merak etmeyin biraz daha büyüsün geçer. Etraf yakışıklı dolu. Ergenliği bitince yakışıklı erkek nasıl olur anlar.

Bende Blue grubundan Lee'ye aşıktım. Aylarca Salsa dergisinde posteri yayınlansın diye bekledim. Posteri yayınlandı market açılmadan ben almak için önündeydim. Posteri aldım duvara asacaktım. Sabah onu öperek güne başlayacak, akşam geldiğimde beni özledin biliyorum ama geldim yiğidim diyerek yine öpecektim. Posteri asmaya yeltendiğim anda zeyna annem "başlarım senin gevur herifine kız seni babana söyleyim de etlerini didik didik didiklesin deyyus" melodileri eşliğinde bumerang terliğini fırlatarak alnımın çatından tam 12'den vurdu. O an aşk bitti, aşk maşk kalmadı. Titreyip kendime geldim ve Lee'ye üzüleceksin yiğidim ama beni sana vermezler diyerek bu aşkı tarihe gömdüm. Bize ergenlik yaşama fırsatı bile vermediler yeminle. Şimdiki gençler rahatlıktan böyle hep. Ah ah...
lee çok tatlıydı :sampiyon: 2 şarkıları vardı popüler ezbere bılıyordum.o zamanlar metro kanalı vardı yoksa nereden bılecektık yabancı sanatçıları şarkıları.babamdan gizli izlerdim.:KK20:ayıpdı çünkü klıplerınden dolayı:KK23:

Benim kızımda o yaşlarda Abba hayranı olmuştu.Hergun onların şarkılarını dinler okulda verilen dönem projelerinde grubun hayatini yazar posterlerini odasına asardı.Benim yaşım bile o guruba hayran olmaya uygun değilken kızıma gülerdim.Aksama kadar evde Mamma Mia dinlerdik:)
Neyse bir süre sonra geçti zaten.Grubun çok eski olması da avantaj oldu tabiki..
Sonra başka hayran olduğu gruplar ve şarkıcılar filanda oldu tabiki ama geçti hepsi.
Merak etmeyin kızınızda bir süre sonra bıkar.
Siz onu sürekli bazı aktiviteler ile oyalamaya çalışın.
hayran oldum kızınıza 😂😂😂
bu yıllarda Abba 😂
bana da kayınvalidem anlatmıştı hikayelerini.
o hayranmış 😂😂😂

Çocuk ve ergenler üzerinde çalışan bir uzmana danışmanız gerekiyor gibi görünüyor; aktivitelerle başa çıkmak zor. Saplantı haline getirmiş çünkü; burada örnek verilenler gibi "Aaa ergenlikte ben de X kişiye aşıktım, posterlerini öperdim, onun gibi olmak isterdim" mevzusu değil. Sanıyorum kimse Lee ya da Duncan için intihar etmek istememiştir. Ankara dediğiniz için söylüyorum; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi bölümü iyidir; randevu alabilirseniz oraya götürebilirsiniz.
çok teşekkür ederim ankara üniversitesini araştırıcam

inanın kelimelerle anlatamam üzüntümü. allah korusun ama hastalansa falan ilaçla doktorla iyileştiriyorsun ama bu bambaşka bişey.
Olmadı müzik kursuna falan gönderin. Ben klasik sanat müziği kursuna gidiyordum . O yüzden benim dönemimde popüler olan hiçbir gruba ve müzik türüne ilgi duymuyordum. Çivi çiviyi söker. Keman dersi olur, gitar olur vs
Hey gidi Tokio Hotel😂😂😂

X