Konu yine abim, bıktık artık :(

Hiç birşey diyemiyorum gözüm hiçbir şeyi görmüyor kendime bir söz verdim bundan sonra bebeğimden başka birşey düşünmek istemiyorum akşam eşim gelince ona da anlatacağım herşeyi olanları bilsin hakkı var
eşinle kendine güzel bir yemek hazırla yarın da sofra kurun bir güzel gelecek yılınızı kutlayın bebeğini kucağına al artık o sorunları yaşananları geçmişte bırak bitsin gitsin evinde huzurlu ol emin ol bir bebek bazen çok zor oluyor temiz bir sayfa aç kendi ailene ait sdece içinde sizin olduğunuz

eşinle kendine güzel bir yemek hazırla yarın da sofra kurun bir güzel gelecek yılınızı kutlayın bebeğini kucağına al artık o sorunları yaşananları geçmişte bırak bitsin gitsin evinde huzurlu ol emin ol bir bebek bazen çok zor oluyor temiz bir sayfa aç kendi ailene ait sdece içinde sizin olduğunuz
Konuma başından beri yorum yapıyorsunuz Allah sizden razı olsun çok iyi insansınız gerçekten. Böyle tanımadığım insanların benim iyiliğimi düşünmesi ne kadar güzel çok teşekkür ederim

Konuma başından beri yorum yapıyorsunuz Allah sizden razı olsun çok iyi insansınız gerçekten. Böyle tanımadığım insanların benim iyiliğimi düşünmesi ne kadar güzel çok teşekkür ederim
rica ederim Allah sizden de razı olsun elinizden geleni yapmışsınız belli ki geçmişten kırıldıklarınız var ama çözümü böyle değil yemeyin ömrünüzü anneniz çok çok bencil bir kadın Allah korusun ya o videodan sonra bebeğe birşey olsa umrunda değil kendi poposunu kurtarmak için size atıyor fotoları videoları kendini suçsuz çıkarıcak sizden alıcak çünkü para kaynağısınız yazık değil mi karnınızdakinin hakkını eşinizin akşama kadar çalıştığını abinize yedireceksiniz sizin suçunuz ne kalbiniz yok mu kimse size niye acımadı sizi eşiniz seviyor kıymetini bilin bebeğinizin eşylarını alın borca girin ki isteyince beş kuruşumuz yok sen bize ver diyin ki bence en güzeli görüşmemek çünkü anneniz duygusal manipülasyonu çok iyi yapıyor sizin parayı keseceğinizi anladığı için çıldırdı

Annem aradı zaten ne senden ne ablandan para istemiyorum beni çok kirdiniz ne yapayım evladım işte dayanamıyorum falan dedi ağlıyordu
İnsanoğlu hiç şaşırtmaz. Ben oturduğum eve kızlarım sayesinde sahip oldum sağolsun çalışmasalar bile kendi mutfak harçlıklarından arttırıp faturalarımı da ödüyorlar diye düşünmedi anneniz aksine şimdi nankör evlatları siz oldunuz.

Madem artık sizden para filan istemediğini söylüyor anneniz o zaman sizde vermeyin. Küçük kardeşinizi düşünmekte anne babanız varken size düşmez. Siz karnınızda ki bebeğe odaklanın bırakın aileniz ne yaparsa yapsın.

Kızlar herkese teşekkürler annem parayı vermeyi kabul etti. Amaçlarına ulaştılar. Bu saatten sonra ne benim ne ablamın yapacağı birşey yok artık anneme de söyledik bizden sana bir TL yardım olmaz haberin olsun diye. Sizleri de çok meşgul ettim hakkınızı helal edin bana lütfen
Şu an abine beddua etmeyen kimse kalmadı sanırım 😔 inan çok üzüldüm. Ama lütfen artık aklını başına topla ve annen kardeşin dahil kimseye yuvana ait bir kuruş verme. Bırak herkes kendi pisliğinde boğulsun. Bunlar da sana ders olsun, evladını iyi yetiştir

Bunun sınırını siz belirlersiniz. Yetiskin olamamis ve etrafindan simartilan bagimli karakterde bir adamin ceremesini neden kac aile cekiyor ?
Anneniz de o bagimliliga katki sunmaya devam etmek istiyorsa sonuclari onun sorumlulugunda. Bunu net sekilde onunla konuşun.
Anladigim kadari ile okul cagindaki cocuga verilmesi gereken sefkat ,ebeveynlik yetiskin yasta birine fazlaca verilince cocuklar ortada kaliyor boyle maalesef. Hatta siz de size zarar veren bu zararlari baglari koparmazsaniz cocugunuza bile yansır.
Yetiskin birine ebeveynlik yapilmaz , kendinizden çalarsanız. Yiter gider hayatlar.
Annenizle konuşun sinirini cizmemesinin en basta abinize sonra sizlere söyleyin. Evlatlarina iyilik yapmak istiyorsa da o güçlü durusu sergilemesi gerekir.
Kimse dinlemedi mi sizi ? Artik onlarin karari , siz de o noktada baskalarina ebeveynlik yapmayi birakirsiniz, kendi cocugunuza yaparsiniz.

Ben bi anne olarak oğluma kiyamayacağim, borcunu vereceğim stres olacağım. Diğer evlatlarım evlat değil gibi üzülecekler .hatta evli olduğu halde kızımdan maddi destek alacağım falan filan . Üstelik ne borcu bilemeyeceğim de.. burda tek suçlu var anneniz. Duygusal olarak araya girip annenize üzülüp amcaniza vs tepki veriyorsunuz..anneniz annelik yapıp kendisini korumalı hayır demeli. Yazık değilmi hamile halinizle strese girmişsiniz annenizi korumaya çalışıyorsunuz. Siz 3vlat olarak destek verirsiniz ama önce anneniz anneliğini yapmalı. Abinizede riskiniz yedirmeyin. Nedemek evi ipotek etmek çok büyük birsey ..eşiniz size kizmiyormu riskinizi veriyorsunuz diye? Kendi kurduğun ailene adapte ol annende sorumluluklarını yerini getirse iyi olur. Bir çok çocuğu uzulurken hayırsız olan gonullenmez. Hayir demek zor değil.

O eve taktılar Abiniz dedimiştim ben. Kadının tüm parasını aldı, şimdi bir tek ev kaldı. Onu da alsın o zaman rahatlayacak ama annenizin vermemesine çok sevindim. Bir daha açmasın telefonlarını. İnşallah bir daha arayıp sormaz.
Kadının cani para etse ona bile göz dikecekler, baba ogul o kadar gözleri dönmüş

rica ederim Allah sizden de razı olsun elinizden geleni yapmışsınız belli ki geçmişten kırıldıklarınız var ama çözümü böyle değil yemeyin ömrünüzü anneniz çok çok bencil bir kadın Allah korusun ya o videodan sonra bebeğe birşey olsa umrunda değil kendi poposunu kurtarmak için size atıyor fotoları videoları kendini suçsuz çıkarıcak sizden alıcak çünkü para kaynağısınız yazık değil mi karnınızdakinin hakkını eşinizin akşama kadar çalıştığını abinize yedireceksiniz sizin suçunuz ne kalbiniz yok mu kimse size niye acımadı sizi eşiniz seviyor kıymetini bilin bebeğinizin eşylarını alın borca girin ki isteyince beş kuruşumuz yok sen bize ver diyin ki bence en güzeli görüşmemek çünkü anneniz duygusal manipülasyonu çok iyi yapıyor sizin parayı keseceğinizi anladığı için çıldırdı
Ne videosu 😳

abisi kendimi asıcam bu ip bu sandalye diye annesine video atmış anası da hamile kızına gönderip ben oğluma para vereceğim demiş
Oha pislige bak, boylesini ne gordum ne duydum, inanilmaz manipülasyon yapiyo, assin kurtulsun o zaman diycem ama herkesi asar kendi kacar bu tip serefsizler

Ayy yok ,evi veriyormuş. Konu sahibine de sen ve ablan beni çok üzdü minvalinde konuşmuş. Ne yapayım oğlum o demiş
O zaman basina gelecege de, sokakta kalmaya da eyvallah diyecek, kendi düşen aglamayacak, konu sahibi babaya evi vermiycem aramayin beni demis gibi yazdi simdi, insallah dedigini yapar, yapmazsa da konu sahibinin kocasina patlayacak bu iş, adama yazik ya

Oha pislige bak, boylesini ne gordum ne duydum, inanilmaz manipülasyon yapiyo, assin kurtulsun o zaman diycem ama herkesi asar kendi kacar bu tip serefsizler
aynen öyle annesi de verecek kızlar bu sefer ayak diretti kızlara ağlıyor kızı hamile büyük abla arama anlatma demesine rağmen arayıp arayıp bu kıza anlatıyor videoları atıyor sırf vrince ondan para kesilmesin diye anne herkesi unutmuş bi oğlu var doğacak torunu bile gözünde değil bu kadının sonu oğlundan olur

aynen öyle annesi de verecek kızlar bu sefer ayak diretti kızlara ağlıyor kızı hamile büyük abla arama anlatma demesine rağmen arayıp arayıp bu kıza anlatıyor videoları atıyor sırf vrince ondan para kesilmesin diye anne herkesi unutmuş bi oğlu var doğacak torunu bile gözünde değil bu kadının sonu oğlundan olur
Eğer gercekten evi verirse konu sahibi artik ni secim yapmali hayatiyla ilgili, kendi evladi ve esi mi, abisi ve annesi mi?

O zaman basina gelecege de, sokakta kalmaya da eyvallah diyecek, kendi düşen aglamayacak, konu sahibi babaya evi vermiycem aramayin beni demis gibi yazdi simdi, insallah dedigini yapar, yapmazsa da konu sahibinin kocasina patlayacak bu iş, adama yazik ya
bende konu sahibine bunu dedim bu adam annesini de eve alırsa bi süre sonra ya aldatır ya da boşanır abisi yüzünden evlilğinden olacak çalışırken aldığını ailsine veriyordu adam bunların beş binlira maaşıyla fatralarını ödüyordu bi yerd epatlıyacak evi de kızlar almış

X