Konu yine abim, bıktık artık :(

Annesinin yeni taktiği çocuğa bakıyım bakıcıya para verme kızda burda kalsın bizim evdeşu yok bu yok eve yerleşecek çocuğunu da büyütemez sevgisiz ananenin elinde büyüyeen bir çocuk olur
Sizinle aynı şeyi düşündüm. Annenin elindeki ev de gidince ortada kalacak, konu sahibinin doğumu da yaklaştığı için vicdan yapıp annesini yanına alacak, eşinede annem doğum ve lohusalıkta yanımda olsun yardımcı olur kılıfını uyduracak tabi eşi annenin geçici değil kalıcı olarak yerleştiğini hissettiği anda söylenmeye evde huzursuzluk çıkarıp gerekirse vaktinin çoğunu dışarıda geçirmeye başlayacak, hanım kızımızda eşim çocuktan sonra çok değişti annem arkamda boşan ben senin çocuğuna bakarım sen çalış diyor ne yapmam lazım diye yeni konusu ile gelecek

Sizinle aynı şeyi düşündüm. Annenin elindeki ev de gidince ortada kalacak, konu sahibinin doğumu da yaklaştığı için vicdan yapıp annesini yanına alacak, eşinede annem doğum ve lohusalıkta yanımda olsun yardımcı olur kılıfını uyduracak tabi eşi annenin geçici değil kalıcı olarak yerleştiğini hissettiği anda söylenmeye evde huzursuzluk çıkarıp gerekirse vaktinin çoğunu dışarıda geçirmeye başlayacak, hanım kızımızda eşim çocuktan sonra çok değişti annem arkamda boşan ben senin çocuğuna bakarım sen çalış diyor ne yapmam lazım diye yeni konusu ile gelecek
Aklı varsa kurtarsın kendisini. Çalışıp ev almışlar anneye daha ne yapsınlar. Böyle tipler doymaz asla 🤷🏼‍♀️ Konu sahibinin yapacağı tek şey herkesi engellemek. Çocuğu doğunca annesini vs çağırmamak zira dediğiniz gibi eve yerleşecek. Duygu sömürüsü yapmaya devam edecekler. Allah uzak etsin, korkunç insanlarla dolu dünya.

kesin bu olayı bekliyorum umarım olmaz burda kaç kere yazdık

kesin bu olayı bekliyorum umarım olmaz burda kaç kere yazdık
Annenin zayıf noktası oğlu, kızlarında anneleri. Yıllarca çalışıp anneleri yerine abilerine hizmet etmişler aslında. Ev elden giderse annede oğlunun yanına yerleşecek küçük kızı ile birlikte madem kızlarından bir beklentisi yok artık tek çözüm bu kalıyor

Annenin zayıf noktası oğlu, kızlarında anneleri. Yıllarca çalışıp anneleri yerine abilerine hizmet etmişler aslında. Ev elden giderse annede oğlunun yanına yerleşecek küçük kızı ile birlikte madem kızlarından bir beklentisi yok artık tek çözüm bu kalıyor
Yazık bu erkek çocuğu isteyenler erkek erkek diye diye öldüler resmen

Erkek oldu da noldu yakında anasını bile pazarlayacak seviyede tövbe estafurullah
Daha hala erkek cocuk diye kayırıyor öyle anneye selam bile vermem naparsa yapsın böyle ayrım olmaz şaka gibi

Yazık bu erkek çocuğu isteyenler erkek erkek diye diye öldüler resmen

Erkek oldu da noldu yakında anasını bile pazarlayacak seviyede tövbe estafurullah
Daha hala erkek cocuk diye kayırıyor öyle anneye selam bile vermem naparsa yapsın böyle ayrım olmaz şaka gibi
Evet ben de doktora gittim cinsiyet kıza benziyor daha net değil dedi anlattım annem biraz bozuldu 😂 ablanın kızı var çok istemiştim senin de bir oğlun olsun diye 😂 sen oğlan doğurdun da noldu dedim haklısın dedi bu defa.

Evet ben de doktora gittim cinsiyet kıza benziyor daha net değil dedi anlattım annem biraz bozuldu 😂 ablanın kızı var çok istemiştim senin de bir oğlun olsun diye 😂 sen oğlan doğurdun da noldu dedim haklısın dedi bu defa.
Allah size hayırlı evlat nasip etsin inşallah canı gönülden diliyorum... :KK60:

Yılbaşı yarın ya bence de kumar oynamak için alelacele para istiyor bu defa 50 bin istiyormuş. 🤦

E hani 30.000 e ipotek ettirilecekti? 50.000 e mi çıkmış? 3 aya da geri ödeyecek bu arada :p ama en azından artık Abinize karşı doğru tepkiler veriyorsunuz çok sevindim. Bana öyle video atsa “kendini asmazsan adam değilsin, korkma cenazeni kaldırırız uzağa” der kapatırdım :)

yok ya o oğlan alır mı onları eve beş kuruş yedirmez
Dediğiniz doğru ben sadece mantık olarak öyle yazdım yani oğlu için tüm birikimini evini gözden çıkartıyorsa o zaman oğlu ile yaşaması gerekir ama aksine gelip kızları ile yaşayacak oğlu her anne dediğinde kızlarının yanında biriktirdiği parayı yine oğluna verecek

Kızlar hepinize tek tek yazamadım herkes aynı şeyi söylüyor ve haklısınız zaten. Tavsiyelerinize uydum bu güne kadar tekrar uyacagim bu saatten sonra benim kendi ailem ön planda olacak önceliğim kendi eşim ve bebeğim dusunuyorum da benim de mutlu olmaya eşimi mutlu etmeye hakkım var. Yeni bir kriz çıkmaz umarım herkese minnettarım
Yeni bir kriz çıkarsa da "beni ilgilendirmez, kime uyduysan ona git" demelisin. Senin o aileyi boşama zamanın gelmiş. Unut onları kendi iyiliğin için

Yeni bir kriz çıkarsa da "beni ilgilendirmez, kime uyduysan ona git" demelisin. Senin o aileyi boşama zamanın gelmiş. Unut onları kendi iyiliğin için
Burada başından beri o kadar dil döküldü yine böyle devam edecek. Annesi ağlayacak bu da her zamanki gibi yardım edecek. Ev satılırsa zaten annesi buna yerleşir.

Burada başından beri o kadar dil döküldü yine böyle devam edecek. Annesi ağlayacak bu da her zamanki gibi yardım edecek. Ev satılırsa zaten annesi buna yerleşir.
Biz uyarıları yaptık, buraya kadar olan onun elimde değildi zaten, anne akıllı olmadıktan sonra yapabileceği bu kadardı. Bundan sonrası kendi elinde

Biz uyarıları yaptık, buraya kadar olan onun elimde değildi zaten, anne akıllı olmadıktan sonra yapabileceği bu kadardı. Bundan sonrası kendi elinde
Kusura bakmayın çok giremedim foruma. İnanın elimden geleni yapıyorum yapacağım da hiç kimse için değil bebeğim için. Anneme de banka işlemleri için yardım edemeyeceğimi söyledim kendisi halletsin herşeyi. Elimi çekmeye çalışıyorum beni düşünüyor herkes biliyorum kimseye yorumundan ötürü kırılmadım gerçekleri görmemi sağlıyor yorumlarınız 🙏

E hani 30.000 e ipotek ettirilecekti? 50.000 e mi çıkmış? 3 aya da geri ödeyecek bu arada :p ama en azından artık Abinize karşı doğru tepkiler veriyorsunuz çok sevindim. Bana öyle video atsa “kendini asmazsan adam değilsin, korkma cenazeni kaldırırız uzağa” der kapatırdım :)
Vallahi düşündüm keşke yanında olsam da o sandalyeyi altından hop diye cekiversem. Erkeksen hadi as kendini desem.

Kusura bakmayın çok giremedim foruma. İnanın elimden geleni yapıyorum yapacağım da hiç kimse için değil bebeğim için. Anneme de banka işlemleri için yardım edemeyeceğimi söyledim kendisi halletsin herşeyi. Elimi çekmeye çalışıyorum beni düşünüyor herkes biliyorum kimseye yorumundan ötürü kırılmadım gerçekleri görmemi sağlıyor yorumlarınız 🙏
Çok iyi yapmışsın. Yavaş yavaş değil birden çekmelisin elini ki anlasın kendini nasıl bir boşluğa attığını. Sakın acıma, destek olma, sen onlara yapabileceğin her güzelliği yapmışsın. Annelik hakkı falan kalmamış üzerinde, o senin hakkını nasıl ödeyecek bakalım öbir dünyada. Sakın karnındakini kullanarak vicdanına oynamalarına falan izin verme. Kendine acımayana kim olursa olsun acınmaz

Anneniz umarım biliyordur faturalarını falanda odemeyeceginizi. Çünkü sizinde bir canınız dünyaya gelecek ona düzgün bir gelecek hazırlamanız lazım. Size ya da kardeşinize güveniyorlar büyük ihtimal Allah yardımcınız olsun.
Kendini bugün dedi senden ve ablandan hicbir şey istemiyorum artık diye. Biliyor yani odemeyecegimi

X