Konu yine abim, bıktık artık :(

E Esoskirec ne yaptınız var mı bir gelişme ?
Merhaba babam geldi bulunduğumuz şehre. Abim yollamış annemi ev konusunda ikna etmesi için. Annem de ben kesinlikle evimi vermiyorum bir daha beni aramayın hiç biriniz dedi öylece gitti babam. Aynı akşam abim aradı annemi ama telefona cevap vermedi annem kimseden ses çıkmadı sonra

anne muhtemelen yeni cocuk dogacak ben ona bakarim kizda ise gider bende cocukla yanlarina yerlesirim diye dusunuyor.
yoksa 1700 lira gelirle evini ipotek ettiremez .
yalniz kocanizin maasida 5 bogaza yetmez .
annenize acikca soyleyin evinden olursan seni alamam durumum belli diyin.
ev annenizin ustune beles yapildigi icin degerini bilmiyor. o ev satilsin yengenizde rusyadan aninda doner .
Bunun sinyalini verdim evinden olursan sokakta mı yaşayacaksın ablamlar kendilerine zor bakıyor biz desen hamileyim çalışmıyorum faturana zar zor destek oluyoruz dedim

Merhaba babam geldi bulunduğumuz şehre. Abim yollamış annemi ev konusunda ikna etmesi için. Annem de ben kesinlikle evimi vermiyorum bir daha beni aramayın hiç biriniz dedi öylece gitti babam. Aynı akşam abim aradı annemi ama telefona cevap vermedi annem kimseden ses çıkmadı sonra

O eve taktılar Abiniz dedimiştim ben. Kadının tüm parasını aldı, şimdi bir tek ev kaldı. Onu da alsın o zaman rahatlayacak ama annenizin vermemesine çok sevindim. Bir daha açmasın telefonlarını. İnşallah bir daha arayıp sormaz.

Kızlar acilen bakabilir misiniz abim anneme bir video atmış sandalye üzerine çıkmış ip varmış boynuna geçirmiş intihar edeceğini söylemiş ya para verirsin ya intihar ederim diyor ben şimdi polisi yada kimi aramalıyım onu almalari için lütfen bana bir akıl verin

Kızlar acilen bakabilir misiniz abim anneme bir video atmış sandalye üzerine çıkmış ip varmış boynuna geçirmiş intihar edeceğini söylemiş ya para verirsin ya intihar ederim diyor ben şimdi polisi yada kimi aramalıyım onu almalari için lütfen bana bir akıl verin
Polisi arayın, leş gibi bir abiniz var bu arada

abin ne iğrenç bi psikopat polisi ara annen sna hamile halinle niye anlatıyor tüm bunları çocuğuna dikkat et asmaz kendini merak etme show yapıyor

Ya yalan söylüyor :d inandınız mı gerçekten? Lütfen polisi falan meşgul etmeyin bu şahıs için. Artık inandırıcılığını da yitirmeye başlıyor konu. Çocukça şeyler çünkü. Annenize evi satarsan ne ben ne ablam sana destek olmayacağız kendin eder kendin bulursun. Abim de yalan söylüyor hep söylediği gibi diyin gerisi ona kalmış. Annenizin Telden de abiniz babanız amcanız artık kim varsa engelleyip uzaklaştırma kararı aldırın.

bak kendini kasma düşüreceksin o çocuğu bu leş adam yüzünden yuvandan olacaksın en sonunda sen de

Annen ölünce ablanla abin nüfusta kayıtlı olmadığı için o ev sen baban ve küçük kizkardesine paylastirilacak. Babana az pay düşecek. Oysa şimdi satılırsa sadece baban ve abin yiyecek. Tek dertleri bu. Annen de bunu biliyor, yeter ki kızlara kuruş mal kalmasın, herşeyi oğulları yesin kafasında hepsi. Ev satılınca da nasılsa sen ve ablan bakacaksınız annenize ölene kadar güzel güzel, her zaman olduğu gibi, bu sizin göreviniz zaten... Ev niye satilmasin ki? Tabii ki satacaklar, boşa nefes tüketmeyin artık.
Bu yorumu iyi okuyun.

Bu konu uçmuş artık. Böyle bir olayda hemen harekete geçerim buraya mı yazarım😮

Annen ölünce ablanla abin nüfusta kayıtlı olmadığı için o ev sen baban ve küçük kizkardesine paylastirilacak. Babana az pay düşecek. Oysa şimdi satılırsa sadece baban ve abin yiyecek. Tek dertleri bu. Annen de bunu biliyor, yeter ki kızlara kuruş mal kalmasın, herşeyi oğulları yesin kafasında hepsi. Ev satılınca da nasılsa sen ve ablan bakacaksınız annenize ölene kadar güzel güzel, her zaman olduğu gibi, bu sizin göreviniz zaten... Ev niye satilmasin ki? Tabii ki satacaklar, boşa nefes tüketmeyin artık.
Abi neden kayıtlı değil

Abinizin eşi evi terkettiğine göre evini kapatıp gelip annenizle yaşayacak en azından kira derdi olmaz, birlikte çalışıp ödeyecekler borcu.

Abiniz gerçekten intihar edecek olsa videoya çekip kendimi öldüreceğim diye şov yapmaz. Annenizde artık sizi arayıp darlamasın diyeceğim ama annenizde sizi yumuşatıp evi satmak istediği için size bilerek duyuruyor.

Şuan en çabuk polise ihbar edebilirsiniz. Önce sakin olun, şuan sizden para beklentisi olduğu için böyle bir şey yapmayacak , paniğe kapılmayın lütfen.

X