konu başlığı bile bulamadım....

Skittles91

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2012
156
76
herkese merhaba, iyi akşamlar diliyorum.
adım emine. üniversite ögrencisiyim ve hafta sonları part-time çalışıyorum. (Avrupa'dayim)
bu çalıştığım iş yerinde bir türk oğlan var, adı ali.
bu ali ile normal anlaşıyoruz - oda ögrenci aynı şeyi okuyor ondan falan konuşuyoruz. bunun en yakın arkadaşı murat , ben ali ile çalışınca aliyi ziyarete geliyor. ilk başta merhaba bile demiyordum. sonra bu sık sık gelmeye başladı ama hiç konuşma yok benle o ,yani ben bakmıyorum bile. ben işimi yapıyorum oda öyle oturuyor ali ile sohbet ediyor.
bu murat sık sık gelince artık konuşmak zorunda kaldım , merhaba falan derken sohbet ettik - ama hep ali var yanımızda.
sonra ali beni face den ekledi. beni araştırmış olmalı ki, bana sorular sordu face e koyduğum resimlerle ve arkadaşlar listemle alakalı.
her neyse ...
baktım şu son iki hafta sonu , sorular fazlalaştı... korktum. dedim bana mı asılıyor ki ben hiç o gözle asla bakmadım !!!
sonra bana yaşımı sordu.
daha sonra nişanlı mısın sen ? dedi -.- ne alaka .....beni iyice korkular. dedim hayır. ve aradan bi kaç saat sonra aynı gün murat geldi benimle de konuştu bu arada biraz sohbet ilerledi kaç hafta geldiği için ama yine de öyle hahaha hihihi kızlardan diğilim hala bakmıyorum gözüne ve hep ciddi işimdeyim. yeri geldi mi komık bişi olunca gülüyorum falan. bu kadar. sonra şimdi ali bana o soruları sorunca ben ali bana asılıyor sandım tam murat gelince bana bacım demeye başladı ... 'bacım' ne alaka nasıl kelime ne saçma ıyyy ama amaaaa o kelimeye o kadar sevineceğimi düşünemezdim haha.
sonra murat geldi ya, ben o gün ali ve öykü diye bi kız var onunla çalışıyorum. öykü bununla baya bi sohbet ediyor ama o bu arada murattan 5 yas kücük ve çocuksu hareketleri oluyor bazen ama murat pek tınmıyor onu , iyi fark ettim. Neyse sonra benim isim bitti sonra ee artık paydos gidiyorum dedim murat ta bana gitme emine ,hani yeşilçam filmlerinde olur ya öyle derler ya erkekler kadinlarda dedi güldü, ki ben yeşilçam filmlerine bayılırım ve face de hep fotoları vardır ( ali acaba onunla mı baktı benim face profilime ve murat onun için mi dedi ?) sonra ayyy çok severim he yeşilçamı dedim böyle utandım güldüm ama böyle gözümden kalpler çıktı sankiiii yan yan güldüm ve gülümsedim ama gitcem dedim. oda yine söylicem emine gitme dedi güldü. ya üç kez ya iki kez dedi hatırlamıyorum sonra gitmeliyim işler güçler var dedim hmm dedi. e tabi pazar senin için yeni başlıyor dedi evet dedim gülmsedim gittim.
öyle işte sonra çarşamba patron aradı , bi çalışan hasta çalışabilir misin dedi bende kimle dedim ali ile dedi. sonra çalıştım yine murat geldi ' ziyaret' etti hatta baklava getirdi ve emine sever misin dedi ki ben bayılırım ayyy evet dedim salaklık ettim çocuk gibi. sonra küçük bi olay oldu sinirlendim ki sinirli biriyimdir de .. oda sen dedi kendini ezdirmezsin sana kötü davrananın alnını karışlarsın dedi. ki ne alaka ? beni ne kadar tanıyor ve ben o gün ilk kez onun yanında bi müşteriye sinirlendim ama ali ile yalnız çalışınca bi kaç kez olmuştu sinirlendiğim. demek istediğim şu ali benim hakkımda ona bilgi mi veriyor ki ? he birde hafta sonu çalışmadığımı ögrendi hemen demek boşsun vay be dedi gülümsedi. sizce ben yanlış mı anlıyorum ali öylesine mi sordu nişanlı olup olmadığımı, yani kendisi için diğil sürekli ' bacım' diyor.
ve muratın o gün gitme emine yeşilçam filmlerindeki gibi diyorum demesi ve gülmesi benim face ime mi bakmış olabilir ? ve ali sürekli murat benim kardeşim, emine ! diyor -.- biz anlayamadık . yani arkadaşlarımla ben.. planlanmis mi yoksa tesadüf mü yoksa ben mi cok kaptirdim kendimi ? kafanızı şişirdim kusura bakmayın şimdiden çok teşekkür ederim yorumlarınız için.. ❤

Son düzenleme:
Önemli olan senin hangisinden hoslandigin bence ona göre davranırsin sen murattan hoşlanıyosun gibi geldi oda sana açılır yakında Alide ara Bulucu galiba

Cok tatlisin ya okudukca okuyasim geldi.Bu murat sana yakin zamanda acilir gibi,sen yinede yelkenleri indirme hemen....
heheh sağol sende çok tatlısın teşekkür ederim eehhe şımarcam şimdi. ya açılır mı ? şok. nasıl davranacagımı bile bilemem o an ya ama bu erkeklere hiç güven olmaz . ama sanki hoşlanıyor gibi snde öyle mi anladın?

Önemli olan senin hangisinden hoslandigin bence ona göre davranırsin sen murattan hoşlanıyosun gibi geldi oda sana açılır yakında Alide ara Bulucu galiba
murat hakkaten güzel çocuk.. hoşlantı mı benimkisi bilmem güzel biri yani .
ya bunu bir arkadaş da dedi Ali galiba agzını arıyor ara bulucu dedi haahha . çakal ali

heheh sağol sende çok tatlısın teşekkür ederim eehhe şımarcam şimdi. ya açılır mı ? şok. nasıl davranacagımı bile bilemem o an ya ama bu erkeklere hiç güven olmaz . ama sanki hoşlanıyor gibi snde öyle mi anladın?
Sanki acilacak gibi ,guvenme zaten yani hemen guvenme.İyice tanimadan bir iliski yasama,bu arada kendi ozelliklerinin tum ayrintilarini neden verdin? Konuyla alaka kuramadim da!

Ayyy ne tatlış diyesim geldi benim de :)
E hadi hayırlısı.
Yalnız dediğiniz kadar soğuk değilsiniz bence. Bana bile sıcak geldiniz burdan :KK70:
yaa şımarcam ama şimdi heheh. sağolun. sizde tatlısınız . ya burası da böyle ailem ve arkadaşlarıma vakit geçirdiğim gibi bi ortam olunca yakın buldum sizleri ondan böyle samimi yazdım yoksa cidden çok suratsızım

Murat hoşlanıyor kesin. Yakında açılır ama sen fazla belli etme bekle bakalım. Evet Ali ara bulucu:KK66:

Sanki acilacak gibi ,guvenme zaten yani hemen guvenme.İyice tanimadan bir iliski yasama,bu arada kendi ozelliklerinin tum ayrintilarini neden verdin? Konuyla alaka kuramadim da!
tamam sağol. yani niye verdim, bazen okuyorum böyle yorumlarda deniliyor ki senin özelliklerin ne , bende o sorular gelmesin diye baştan yazmak istedim . hee birde , yani benim gibi soğuk birine suratsız birine murat neden baksın yani özelliklerimi ögrenin ki yorum yapın istedim. yani acaba benim karakterime bu oğlan neden baksın/ benimle neden ilgilensin. yoksa ilgi diğil de acaba kendi kendime mi uyduruyorum diye yazdım . anlatabildim umarım

Değişik bir kızsın emine :)
Tavsiye veremeyecegim ama şu dikkatimi çekti.. içinden geldiği gibi davranmaya korkma.. çocuksu ol yeri gelince bırak.. yerine göre davranmak güzel.. güçlü birisin ama korkma duygularinla da hareket et emi..

ya ama hiç belli etmiyor murat ya nasıl anladın nerden anladın ??? çok meraklandım şimdi
Yani gitme emine falan demesi Ali'nin yanına surekli gelmesi ve Ali'nin bacım demesine rağmen senle ilgili sorular sorması murat için olduğunu gösteriyor. Ama sen yine de sakin ol kaptırma kendini çünkü erkeklere belli olmaz hoslaniyorsa da değişebilir. Sen sadece bekle

Değişik bir kızsın emine :)
Tavsiye veremeyecegim ama şu dikkatimi çekti.. içinden geldiği gibi davranmaya korkma.. çocuksu ol yeri gelince bırak.. yerine göre davranmak güzel.. güçlü birisin ama korkma duygularinla da hareket et emi..
neden değişik dedin korktum şimdi . kötü anlamda dimi içimden geldiği gibi davranıyorum ama murat ta dikkat etmeye çalışoyorum yoksa bana deli der ama duyguladımla ona haraket edemem ben asla adım atmam ki.

tamam sağol. yani niye verdim, bazen okuyorum böyle yorumlarda deniliyor ki senin özelliklerin ne , bende o sorular gelmesin diye baştan yazmak istedim . hee birde , yani benim gibi soğuk birine suratsız birine murat neden baksın yani özelliklerimi ögrenin ki yorum yapın istedim. yani acaba benim karakterime bu oğlan neden baksın/ benimle neden ilgilensin. yoksa ilgi diğil de acaba kendi kendime mi uyduruyorum diye yazdım . anlatabildim umarım
Kendini begenmiyorsun anladik da bu kadarda gömme!Demek yaniliyorsun!Ayrica burdan cok tatlisin...

Yani gitme emine falan demesi Ali'nin yanına surekli gelmesi ve Ali'nin bacım demesine rağmen senle ilgili sorular sorması murat için olduğunu gösteriyor. Ama sen yine de sakin ol kaptırma kendini çünkü erkeklere belli olmaz hoslaniyorsa da değişebilir. Sen sadece bekle
evet bacım demesine rağmen sorular soruyor ve sürekli murat benim kardeşim diyor haklısın galiba . galiba bu çocuk hoşlanıyor acilen zayıflayıp dolabımdaki tarz kıyafetlerimi giymem gerek artık sağol ve zaman evet.. beklicem . sağol .

neden değişik dedin korktum şimdi . kötü anlamda dimi içimden geldiği gibi davranıyorum ama murat ta dikkat etmeye çalışoyorum yoksa bana deli der ama duyguladımla ona haraket edemem ben asla adım atmam ki.

Hayır canım kötü anlamda değil:) tam tersi genele bakınca yasitlarina değişik olman iyi birsey.. farklı bir kızsın.. uslubun samimi..

Murat konusunda değil genel olarak duygularını bastirma çok.. ne düşünür diye davranma.. olduğun gibi ol.. demek istedim..

X