Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

Bizimki de o diye hatırlıyorum topuk kaninda teşhis konuldu o donemden beri ugrasiyiruz gelişimi normal olcakmi olmicakmi bebeğim için endişeleniyorum yardımcı olursaniz sevinirim

Bizimki de o diye hatırlıyorum topuk kaninda teşhis konuldu o donemden beri ugrasiyiruz gelişimi normal olcakmi olmicakmi bebeğim için endişeleniyorum yardımcı olursaniz sevinirim
endişelenmeyin doktorlarınız her şeyi takip eder ve en iyisini yapmaya çalışır biz biraz zor , meşakkatli büyüyen çocuklarız ama neticede özenli bakımla her şey yoluna girer ben 39 yaşındayım eşinizle akraba evliliği misiniz? başka çocuk var mı,na bakıldı mı?

Akrabalık yok genetik tahlil yapildi sonuc bekliyoruz baska çocuğumuz da yok zaten tüp bebek yapin diyorlar o da ayri bir durum siz tek cocikmisunuz her cocukta dortte bir ihtimal var denildi ama riske atmak da zor şua gözümün onunde devamli kan aliyorlar inanin dayanilmiuor bir an önce gecse bu süreç rabbim hepimizie şifa versin

Tekim evet tup bebekle bu hastalik ayiklanabilir hasta cocuk ihtimali hep var ne yazik ki kan almalar bitmeyecek ne yazik ki benim hayatim boyle gecti hastalikla ilgili yazilari okuyup bir an once hastaligi kabullenip serin kanli olmanizi tavsiye ederim.siz iyi olmazsaniz cocuvgunuza yardim edemezsiniz cok saglam olmalisiniz

Hangi ilaçları kullanıyorsunuz baska bir tedavisi olmadığı söylendi ama ankara istanbulda belki daha iyi doktorlar vardir diye arastiriyoz onercehiniz doktor varmi

Hangi ilaçları kullanıyorsunuz baska bir tedavisi olmadığı söylendi ama ankara istanbulda belki daha iyi doktorlar vardir diye arastiriyoz onercehiniz doktor varmi

Genkort kullaniyorum bende tuz kaybi yok baska bir ilacim yok ben cocukken cerhahpasada tedavi goruyordum konuyu okuyun doktor onerileri olmustu gecmis sayfalarda bu hastaligin baska bir tedavisi, alternatifi yok

Genkort kullaniyorum bende tuz kaybi yok baska bir ilacim yok ben cocukken cerhahpasada tedavi goruyordum konuyu okuyun doktor onerileri olmustu gecmis sayfalarda bu hastaligin baska bir tedavisi, alternatifi
Bizim.tuz kaybimiz.var malesef.bizde genkort kullaniyoruz herhangi bir.yan etkisine maruz kaldinizmi

Öncelikle çok gecmis olsun rabbim evlatlarımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin trabzonda hangi doktora gittiniz memnunmuydunuz

Gecmis olsun benmde oglumda kah tanısı konuldu süreç nasil anlatirmisiniz

Merhaba! Öncelikle geçmiş olsun Şuan ki durumunuz nasıl bnm kızımda klitorisi büyük 2,5 aylık ne yapmamız gerekiyor kaç haftadır araştırıyorum sonunda bu konu ile ilgili bişeyler buldum
Klıtorısı ıcın elinizden geleni yapın annem ihmal etmıs bız hıc belirti vermemısız Ikı kız kardes ta ki ergenlikte adet olamayınca patır patır sokuldu hersey ama klitorıs oyle buyuk kaldı cok gec artık denildi estetik deseniz dunya para ve riskli evlendik ama mesela ben 14 yıl olacak evleneli hala esimden cok cekınıyorum hıcbır zaman o bolgeme agda yada lazer yaptıramadım kimsenin gormesını ıstemıyorum ilişki esnasında daha da buyuyor he diyeceksiniz bu hastalıgın daha ciddi sorunları varken ona mi takıldınız ama cok etkiliyor kadın vucudunda erkek organı gıbı bırsey

Benim de yüksek geliyo n’aptınız acaba hamile kaldınız mı

Ne gibi belirtiler vardı androjen hormonlarınız yüksek miydi

Arkadaşlar merhaba. Ankara endokrin doktoru arıyoruz. Bu hastalıkla daha önce karşılaşmış olmasını istediğimiz. Bebek tedavisi için kadın doğum doktorları yalnız çalışamıyolar malesef. Var mı öneride bulunabilecek?

Ben diskapi hastanesinde İlknur Öztürk Ünsala gidiorum 4 5 senedir memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…