Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

Şehit haberleri dışında iyiyim canım şükür, dikkat et kendine iyi bak, diğer durm ne alemde?

Sorma yaa bizde yıkıldık allah ailelerine sabır versin. biz bile bu kadar üzüldüysek onlar ne halde allah bilir. diğer durumu beklemeye aldım. yoruldum git gel. Diğer bi değişle koydum poposuna gitti

Sorma yaa bizde yıkıldık allah ailelerine sabır versin. biz bile bu kadar üzüldüysek onlar ne halde allah bilir. diğer durumu beklemeye aldım. yoruldum git gel. Diğer bi değişle koydum poposuna gitti

rahvan gitsin boşver :)))))) bak varya hiç beklemediğin bir anda olacak bence tam umudunuz kesmişken

bitanemo ne durumdasın canım gebelik nasıl gidiyor
kızlar bende kasımda adetim olur olmaz dr a gideceğim inş
bakalım bu sefer sımsıkı sarılcam tedavime artık kurtulmak istiyorum bu durumdan
ve bir an önce anne olmak o duyguyu yaşamak istiyorum.

canım iyiyim bir probemim yok suanda 10 hafta 2 günlük hamileyim cuma ikinci kontrolo gidicem suandaki doktoru cok pozitif olduğu için kafam süpheler yok biliyorum hersey cok güzel olcak ömüzdeki hafta ankaraya gidicem orda vir endokrinolojiye görüncem kafamda bir acaba kalmasın die onun dısında hamile lduğumu henüz hissetmiyorum halsizlik dısında hiç birşikayetim yok cok şükür öle gecioo gidio zan sen neler yapıon

canım ben beklemedeyim eşimin bagkurunun acılmasını bekliyorum açıldı fakat ben kasımda gideceğim bayramdan sonra allahın izniyle başlıyor tedavim.

kızlar erhaba.birşey sormak istiyorum dekort kullanıyorum son 4 gün daha sonra tekrar doktora gidicem.ama üst bacagımda sivilcelenme olmaya başladı.ilacın böyle bi yan etkisi varmı acaba?

kızlar erhaba.birşey sormak istiyorum dekort kullanıyorum son 4 gün daha sonra tekrar doktora gidicem.ama üst bacagımda sivilcelenme olmaya başladı.ilacın böyle bi yan etkisi varmı acaba?

bende hiç olmadı öyle bir şey ama hormonların değişiyor ya muhtemelen ondandır doktor tahlil yapınca belli olur tüylenme yapan hormonların yükselmişse belki ondandır DHEA ve şu anda hatırlayamadım 2-3 hormon daha var onların sonuçları belli olsun anlarsınız

teşekür ederim canım.şu tahlil yapılsın artıkta rahatlıyım.sürekli kortizon kullanmak zorunda kalmamak istiyorum :/

Kızlar jinekoloji doktorumu değiştirmek istiyorum. ama çok karasızım. sanki hiç bir doktor benim derdime çare olamazmış gibi geliyor. vakit kaybediyor, boşa kürek çekiyorum sanki. ankaradayım şimdi endokrin için geldim. biraz ara mı versem acaba. yoruldum yawww.

ya canım sen şu tvde çıkan doktordan randevu almayı denesene o adam bana çok pozitif görünüyor hani doktorumda çıkan Aytuğ Kolonkaya varya ondan ??

Nihal canım çok özel olmazsa sen kaç yaşında adet gördün? ben 10 yaşında olmuştum. ama biliyosun minik kardeşimde de kah var. ve sanırım yakında adet olacak. şimdi 11 yaşında. senin gibi doğduğundan beri tedavi görüyor.

olabilir canım hele de kortizona erken yaşta başladıysa bizim kemik yaşımız ileridir yaşıtlarımıza göre ondandır bende 10 muydum 11 mi o yaştaydım erken adet gördüm canım

17 oh 2.53 çıkmış progesteron 1.37 çıkmış tahlillerimde. begsa sen ne yaptın gittin mi doktora?

olabilir canım hele de kortizona erken yaşta başladıysa bizim kemik yaşımız ileridir yaşıtlarımıza göre ondandır bende 10 muydum 11 mi o yaştaydım erken adet gördüm canım

canım işte kardeşime kıyamıyorum hiç. erken adet görmesi falan huzursuz ediyo beni başıma gelmiş olmasına rağmen. neyse sağlıklı olsunda çok şükür yine de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…