Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

canım işte kardeşime kıyamıyorum hiç. erken adet görmesi falan huzursuz ediyo beni başıma gelmiş olmasına rağmen. neyse sağlıklı olsunda çok şükür yine de.

öyle tabi sağlıklı olsun da ama işte bu bizim hastalığımızın bir handikapı ne yazık ki aslında ne kadar geç olursa o kadar boy atar ama biz küçük insanlarız :KK1: aman boşver ya ne hastalıklar var milyarlar döksen tedavisi,geri dönüşü yok

evet canım gittim ama baska doktora.17 oh prg test sonucun yüksek çıkmış ama biz dışarda yapılan testlere güvenmiyoruz o sebeple hastalanınca buraya gelip burda yaptır testini dedi.ona görede konuşuruz tekrardan dedi.

evet canım gittim ama baska doktora.17 oh prg test sonucun yüksek çıkmış ama biz dışarda yapılan testlere güvenmiyoruz o sebeple hastalanınca buraya gelip burda yaptır testini dedi.ona görede konuşuruz tekrardan dedi.

begsacım sen nereye gidiyorsun doktor için?

cerrahpaşaya canım

hım iyidir orası bende cerrahpaşa pediatriden oraya gittim sonra ama Çanakkale'de üniversite hastanesi açılınca burada devam ediyorum Allah yardımcın olsun büyük hastaneler iyi ama uğraşmak zor randevu al,kan ver,sonuç bekle kimisi ertesi gün çıkar kimisi 1 ay sonra offf bıkmıştım oradan İstanbul'da yaşıyorsan tabi sorun olmaz pek (yaşadığın semte göre tabi :) ama şehirdışı zor gerçekten ama klas hastanedir

Bizim rahatsızlığımızla ilgili bbc bir belgesel hazırlamış. Adı : Me, My Sex and I

umarım yakında türkçeye çevrilir.

kızlar bitanemo dan haber yokmu???
gebeliği nasıl gidiyor acaba
bende adetimin gelmesini bekliyorum bi gelsin hemen dr a gideceğim artık tedavimi sonuna kadar olmak istiyorum.
bakalım hormonlarım ne alemde...

kızlar bitanemo dan haber yokmu???
gebeliği nasıl gidiyor acaba
bende adetimin gelmesini bekliyorum bi gelsin hemen dr a gideceğim artık tedavimi sonuna kadar olmak istiyorum.
bakalım hormonlarım ne alemde...

BURDAYIM KIZLAR 2 HAFTADIR EVDEN UZAĞIM ONUN İÇİ GİREMİYORUM NETE ANKARA İSTANBUL GEZİYORUM:) gecen hafta bir kanamam oldu ama merak edicek bişey değilmiş ankara yolları yordu beni sanırım suan 13 haftalık hamileyim ters giden bişey yok allha şükür . ikili taramam oldu kızlar ultrason muayenesine göre hersey normal kan değerlerimin sonucunu bekliomm... birdeee sizden gelecek ii haberleri bekliyorum.. cok şükür ikimizde iyiyiz öpüyorum hepinizi......:KK49:

X