Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

Selam arkadaşım ben genkort kullanıyorum ve eczaneden ücretli alıyorum. Banada doktorum ömür boyu kullanacaksın dedi ilacı kesmeye çalışmaları pek dogru gelmedi bana

Dykdyk canım bende Cerrahpaşada yıllardır tedavi gördüm ozamanlar iş güç olmadığı için izin mizin problemi olmuyordu tabi zırt pırt izin almak gerekiyor
bende bir h.paşa numune valide bağ hizmet binasını deniyeyim istedim ama bırak ilacı ne TSH ne bir Hormon tahlili ne birşey yapılıyor
Hastalığım dışında gereksiz ne varsa yapıldı adetlerim düzensizleşti tüylenme başladı
Sen hangi hastaneye gidiyorsun

Ben hastaneye gitmiyorum canım benim doktorumun osmanbeyde kendi özel polikliniği var oraya gidiyorum. Tahlillerimide doktorumun söylediği labaratuarda yaptırıyorum. Herşeyimde çok yolunda şükür hiç adet problemi tüylenme probleme yaşamadım ben. 6 ayda bir tahlillerimi yaptırıp kontrole gidiyorum. TSH-LH-AMH-E2-PROLAKTİN tahlillerimide kadın doğum doktorum yaptırdı bana. Bunlar çok önemli ve ihmale gelmeyecek şeyler canım. Bence hastaneni değiştir sen

Bende genkort kullanıyorum ama raporlu alıyorum hatta 1 yıllık süre bitti pazartesi gidip raporumu yenileyeceğim

Kesinlikle seninle aynı fikirdeyim ama özel kliniğe gitmem imkansız şu sıralar maddi olarak çok sıkışmış durumdayım tatlım peki rapor falan neden çıkartmadın raporlu olabiliyormuş şimdi bir arkadaşın yorumunu okudum

Marmara üniversite hastanesinden randevu alamıyormusunuz

ya alırım almasına da dr.lar nasıldır memnun olurmuyum olmazmıyım öteki hastane gibi olsun istemiyorum
çünkü direk alamıyorsunuz endokrine önce dahiliyeye alıp ordan yönlendirme yapılıyor

olmadı mı hadii tekrar sil baştan aynı şekilde uğraşıyorsun uğraşmak problem değil uğraşırım da iş yeri sıkıntı oluyor

Kocaeli ünv. öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım kadın doğum yönlendirmişti beni endokrindeki asistanlar gerekli tahlilleri yaptı progesteronum yüksekti direk uzmanlarına götürmüşlerdi.

arkadaşım bir yerden başlaman lazım sana yakın olan hastaneleri dolaşacan artık memnun kaldığın yerde de tedavini devam ettirirsin biraz zahmet çekecen anlaşılan

ilaç raporu canım ücretsiz sonuçta biz ömür boyu kullanıcıyız
ben astenin diye bir ilaç kullanıyorm onun için raporum var yurtdışından geliyor zaten ilaç evraklarım türk eczacılar birliğine yolluyorum 15 gün içinde ilaçları temin edip bana kargo yapıyorlar ama genkort için öyle olduğunu hiç bilmiyordum canım

ilaç raporu işini anlamadım ben ya sağlık ocağında aile hekimine yazdırıyorum ben ücretsiz alıyorum illa rapora gerek yok ki eczanede de soruyorum bu ilaca ödeme çıkıyor mu diye hayır diyorlar muayene ücreti falan alınıyor ayrıca ilacı zaten karşılıyor sosyal güvenceniz çalışıyorum diyorsunuz sigortanız yoksa bilemem tabi doktor için önerebileceğim Gaziosmanpaşa hastanesi mi ne varmış orada KUBİLAY ÜKİNÇ diye bir hoca var çok iyidir bu konuda tavsiye ederim

Nihal abla astonın denilen ilaç turkiyede yok yurtdışından geliyor bunun için rapor hatta uzman kasesi olmadan temin edilemiyor ama dekort ve devamında olan ilaçların tümünü alabiliyoruz hatta yazdırmaya bile gerek yok

canım valla ben uzun süredir kortizon kullanıcısıyım ama o şekilde olmuyordur benim ilacım yoksa illaki söylenirdi
eczacılar birliğinden alıyordum hydrocortizon ilacını ama genkort türkiyeye geldiğinden beri hydrocortizon ilacını devlet vermiyor hatta 1-2 gün önce ecz.birliğini aradım sorudum genkort için alabiliyormuyuz diye malesef
tavsiyen için çok saol canım araştıracağım

canım valla ben uzun süredir kortizon kullanıcısıyım eczacılar birliğinden alıyordum hydrocortizon ilacını ama genkort türkiyeye geldiğinden beri hydrocortizon ilacını devlet vermiyor hatta 1-2 gün önce ecz.birliğini aradım sorudum genkort için alabiliyormuyuz diye malesef ücretli alıyorum ben genkortu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…