Aile Planlaması Kondom

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

zeyzey3428

Olduğu kadar, olmadığı kader.
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
6.484
3.432
Ben 6 aydır DKH kullanıyorum fakat her ay bişey geliyor başıma 3 ay lekelenme yaşadım. 2 ay hap bitmeden kan geldi. bu ay gene öyle hapın bitmesine 5 gün kala kan geldi.
Eşim kondom kullanmayı kabul etmiyor. İkna etmeye çalışıyorum ama anlayışsızlıktan değil kabul etmeyişi sadece diğer yöntemleri deneyip onlar olmazsa buna kalırız düşüncesi var.
Bende kist çıkıyor arada. Ve ben gençkızkende aspirin içsem kanamam olurdu. geçen haftada serum almak zorunda kaldım. Rahatsızlandım DKH kullanıken işte 5 gün kala o akşam kanamam oldu ve halen bugun 10. gün halen kanamam var ama öyle büyük kanama değil parçalı ve az geliyor.
Yarın sabah kadın doğuma gidicem randevu alabilirsem. ve bu muayeneden geçicem. ama korkuyorum kondom ne kadar korunaklı ya eşim bundan rahatsız olursa çünkü benim için onun rahatlığı ve hassaslığı önemli. Size sorum kondomla kullananlar ne marka kullanıyorsunuz ve nasıl geçiyo çok özel bunlar biliyorum ama en rahat cevabı burda buluyorum.

X