bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim

teşekkür ederim birde şey soracağım ben adet söktürücü kullandım ya eğer gebelik gibi bir şey olsaydı kanamam olmazdı değil mi ya da dogum kontrol hapının yaptığı ara kanamalarımda olmazdı veyahut ilk ay kısa da sürse regl olduğum gibi regl de olmazdım değil mi??
Şöyle sorayım. Iliskiden bu yana tahmini kaç gün geçti

Şöyle sorayım. Iliskiden bu yana tahmini kaç gün geçti
1 haziranda ilişkiye girdik bu yana 66 gün falan oluyor. ama idrar testlerinin birini 20 gün gectikten sonra ikisini 1.5 ay gectikten sonra yaptım. kan testini temmuzun 23ünde veya 22sinde verdim ultrasonunda ilki 26 temmuzda ikincisi 29 temmuzda oldu

1 haziranda ilişkiye girdik bu yana 66 gün falan oluyor. ama idrar testlerinin birini 20 gün gectikten sonra ikisini 1.5 ay gectikten sonra yaptım. kan testini temmuzun 23ünde veya 22sinde verdim ultrasonunda ilki 26 temmuzda ikincisi 29 temmuzda oldu
Gebelik imkansiz bu sürede cikar di

Kan testini tam zamaninda vermişsin ki o sürede gebelik çoktan cikar di ama sen de gebelik yok
kan testini verdiğimde bile rahat 50 gün geçmiş oluyor açıkcası bence de çıkardı ama insan tabii en kötüsünü düşünüyor karışma ihtimali olsun erken gebelik testlerinin yanlış olma ihtimali olsun doktorun görememesi olsun ama bu yanlışlıkların hepsinin bir arada denk gelmesi imkansız gibi bir şey bu kadar kötü düşünmeye gerek yok değil mi

Gebelik imkansiz bu sürede cikar di
Zaten öyle hemen miknatis degil ki tutsun
bence de çıkardı illa ki idrar testlerinde en gec 1 ayda kan testlerinde ilk haftadan bile yukseliyor diye biliyorum ama yine de insan suphe duyuyor orası ayrı
Yok yok gebelik yok. Ben diyorum ya kac kez beta hcg verdim bilmiyorum. Kac kez idrar testi. Ellanin yasattigi dengesizlik

kan testini verdiğimde bile rahat 50 gün geçmiş oluyor açıkcası bence de çıkardı ama insan tabii en kötüsünü düşünüyor karışma ihtimali olsun erken gebelik testlerinin yanlış olma ihtimali olsun doktorun görememesi olsun ama bu yanlışlıkların hepsinin bir arada denk gelmesi imkansız gibi bir şey bu kadar kötü düşünmeye gerek yok değil mi
bende de çok kötü yan etkileri oluyor o yüzden bu kadar saçma şeyler düşünmeye başlamıştım artık şimdi sadece ağır ilaçlardan olabileceği düşüncesini bilsem de birisinden duymak iyi geldi

X