Komşuyla saç baş girisiyorduk şuan çok sinirliyim

Anlıyorum sizi bende aynı sorunları yaşadım üsteki ne kadar pisliği varsa atıyordu. Ben camın önünden sucuklu yumurta pislikleri temizlerdim en son dayanamadım uyardom hiçmi apartmana oturmadınız dedim bu hemen kapıma geldi güya benimle kavga edecek sakince uyardım yine tabi bu arada resimleri çekiyordum herşeyin bu pislikler sizin birdaha yapmayın diye uyarmam bastırıp apartmana asarım daire numaranızıda yazarım sizide dava ederim deyince o gün bu gündür en ufak birşey çırpmaz. Görüncede hala selam vermem. Böylelerini yokmuş gibi davranacaksın. Çirkef insanlardan nefret ederim

Canm bu kadını uzun süredir bu şekilde idare ettim ama kendi hatalarini beni suçlayarak bastiriyo, komşulara dedi kodumu yapıyor, daha neler neler. Bı üst katimdaki hergun pislik atıyor ama onun kapısına korkudan çıkamıyor çünkü üst katimdaki bayanda çirkef. Bir ben kaldım arada sussam bir dert susmasam bir dert.

Bu kadar anlaşamadığınız bir komşu ile neden ortak internet kullanıyorsunuz da bağlatmıyorsunuz kendinize anlamadım.
Canm biz buzamana kadar iyiydik zaten beni çok severdi bunu. Sebebide hiç bir şekilde pazartesi günü olan hakkımı bile kullanmamam. Ben de evimde tetikte oturuyordum TV'nin sesi çok çıkmasın aşağıya pislik düşmesin kendini uygulamazdi binanın dışı çöplük gibi pislik atardı. Taki pazartesi günü paspasim silkedim diye kadın delirdi, şöyle soyleyim şuanda 7/24 benim evimi gözetliyor biseyimi yakalayimda kavgaya geliyim komşulara beni suçlu gostereyim, kendi attığı pisliğe komşulara beni atıyor olarak konuşuyormuş.

Silkeleme günü pazartrsiyse o gün istediğinizi yapın, asmasın çamaşır. Aşağı pislik atıyorsa o açıyı görecek şekilde kameraya çekin , iftira atarsa herkese izletin. Kapınıza dayanırsa açmayın polisi çağırın tehdit var deyin. Ama sakin kapısına gitmeyin. Haneye tecavüz bile diyebilirler haksız çıkarsınız . İnternet konusunda hata yapmışsınız mesela . O kadar kavganın yarısı olsa asla gidip yüz göz olmazdım. Siz bide gidip hak talep etmişsiniz. Sizi kışkırtmak amaçlı kasıtlı yapıyor belli. Nite gidip soruyorsunuz ? İnsan olsa yapmaz. Ticaret yeri değil fiş yok dekont yok. Yarın öbür gün devamı gelir hazırlıklı ol. Sakın tuzağı a düşme

O sana el kaldırmaya kalkiyo sen hala abla abla diyorsun. Arabanızın üstüne attığı pislikleri toplayıp kapısına birakıver. Bidaha gelecek olursa bas bas bağır apartmanda. Polisi arıyorum bekle sen hergün kapima gelip bagirmayi gorursun de tehtit et. yöneticiniz yok mu sizin onun olaya müdahale etmesi gerekiyor. Kadina bak ben sinir oldum.

Ayrica ust katta olan sensin, aç müziği son ses, bide topuklu ayakkabi giy oyle gez evde. Çirkefe cirkef olacaksin ki sana daha fazla sesi çıkaramasın

Hoş şeyler olmamış , İnternetten çıkmışsınız bir daha kapısına gidip interneti kullanmamız gerek demeniz hiç olmamış.Bundan sonra muhatap olmayın

Ay valla komşu çok gerekli birşey değil. Muhattap olmayın. Her pazartesi silkeleyeceğiniz şeyler varsa silkeleyin. İsterse çamaşır olsun. Size biri bir yanlış yapıyorsa onu başkalarına da yapar ve o başkaları sizin gibi olmaz. Haddini mutlaka bildirir ve onun nasıl biri olduğu ortaya çıkar.

Sizin hatanız internet için kapısına ve sürekli abla abla diye saygı göstermek olmuş. Böyle hadsiz insanlarla hayatta muhattap olmazdım. Hayati bir ihtiyaç değil neticede...

Hala dışarı birşey silkeleyen insanlar varmiş demek çok nadir bibimin battaniyelerini silkelerdim ki benim balkonum caddeye bakıyor ondan bile rahatsız olurdum

Canm bende bilerek pzartesi silkeliyordum ama kadın komşulara beni kotuluyor binanın dedikoducusu, millete beni kışkırtıyor. İçimden madem atmadigim halde attı diye konuşuyor komşulara da zaten kışkırtıyor o zaman anlattığı gibi kişi oluyum diyorum ama kendime yakıştıramıyorum

Doğru söylüyorsun canm yapmadığım şeyden dolayı komşulara beni kotuluyor en ufak şeyde kapıma cikiyor bazen diyorum ki gerçekten yapıyım ama o zamanda başa cikamam. Bu ara da benim üst katimdaki bayanda çirkef hergun silkeler onun kapısına çıkamıyor korkudan olan bana oluyor

Hep komsulara beni kötülüyor,dedikodumu yapiyor demişsiniz de,ee desin yani çok mu önemli komşular? Siz kendinizi biliyorsunuz,ona inanan onun gibidir zaten.Sallamayin kime ne diyorsa desin.Siz p.tesi günü caniniz isterse silkelersiniz,kapiyi çalarsa da açmayin.
Yani tartişmadan sonra kapisina gidip interneti kullanmaliyiz demeniz aşiri saçma olmuş,nasil gidebildiniz ?

Canm ücretini ödedikten sonra şifreyi değiştirmeleri kul hakkına gitmiyormu bende hakkımı savunmak istedim. Vermem diye diretince. Bende almıyorum sadakam olsun size dedm. Çocuklarından parayı gönderince de almadım. Akşam eşim gelince konusucak.

Silkeleme gunu...
Camura tas atma ,uzerine sicrar derler. Ya dediklerini duymazdan, yaptiklarini gormezden geleceksiniz veya evden cikacaksiniz. Edepsizin kolayi bulunmaz.

Silkeleme gunu...
Camura tas atma ,uzerine sicrar derler. Ya dediklerini duymazdan, yaptiklarini gormezden geleceksiniz veya evden cikacaksiniz. Edepsizin kolayi bulunmaz.
Hayatımda böyle çirkef bir insan gormedim. Yapmadığım şeyleri yaptı olarak gösteriyor, komşulara beni kötü anlatıyor, en ufak şeyde kapıma kavgaya çıkıyor. Tasinma imkanımız yok malsef. Onun hakkından gelmek için ya onun anlattığı gibi bir insan olucam yada alt katımdaki her istediğini yaparken ben evimde esir hayati yasiyacam. Başka bir çarem yok.

Silkeleme günü mü?
Törenle silkelensin bence halılar.
Çok mu gerekli yani?
26 yaşındayım hadi az kaldı 27 diyelim. Bir kere halı silkelemedim. Gerek yok. Kollarınıza canınıza yazık..

Gidince şifreyi vereceğine inandin mi gerçekten ? Şifreyi değiştirmelerinden belli niyetleri zaten,bu yüzden kapiya gidip internet istemek çok gereksiz olmuş.Kul hakkiysa da günah onlarin günahi.
Bir de kullandiktan sonra ödenmiyor mu zaten,önden verip sonra kullanilmiyor yani.

Pazartesi hakkinmis yasal izinde varsa camasir mi var ne var deme silkele kendi kasinmis gelirse kapiyi acma kimseyle yuz goz olmana gerek yok hakkim dersin cikarsin isin icinden. Bende carsafimi koltuk ortumu silkelemeden asla duramam yatamam. Kim naparsa yapsin ben gunumde silkeler temizlerim herseyi. Kimseye susmam hakkimi da yedirtmem. Zamaninda benimde alt katimda ki kadin 2 senede 1 kez cocugumla oynadik diye ses etmisiz kapiya geldi actim ses geldi dedi gozlerimi devirdim kapattim kapiyi muhattap bile olmadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…