Komşumun rahatlığıyla vicdanım arasında kaldım yardım edin

Şaka gibi resmen yaa abla hayatımı özet geçmişsin haberin var mı benim alt komşum da öyle ya benim de paspasım düşmüş almış kullanmış evinde görünce şok oldum bende onu geçtim mutfak el bezleri olur ya onlarıda düşen ne varsa alıyor istemeleri ayrı varsa soğan domates sarımsak işte kahve allahım tek değilim demek ki ama ben son üç Aydır muhattap olmuyorum merhaba merhaba bitti yani

Vermeyin elektronik eşyalarınızı tabii ki.
Siz küçük çocuğu sigara almaya mı gönderdiniz onu anlayamadım

İyi de konu sahibi halısına kendi sahip çıkmamış. Kadın da belki biri attı diye düşünüp almıştır.
Sahip çıkamadım değil balkonda hiçmi biseyiniz uçmuyor düşmüyor sizin . çocuklar konusuna gelince annesi beni arayıp çocuğu yoluyırum sana bisey lazımı diye sorunca gönderdim ekstra kendim için yollamadım . Evet haksız olabilirim bu konuda yolamamam gerekirdi . Zaten ders oldu birdaha yollamadım bu konudaki eleştirileri kabuk ediyorum bu konuda düşünmeden hareket etim sanırım

Sana lazım olursa vereyim dedi beni de şaşırtan bu oldu ben benim kilimim deyince aa hemen yollayayım demesini beklerdim ben kalsın lazım olunca alırım dedim utandım ama onun direk sahibi bulunsa hemen yollayayım demeliydi . Diyorum ya ben sadece vicdan yapıyorum durumundan ötür

olsun tabi ama 4 tane değil.
yoksa böyle konu komşunun marketçiliğini yapıp annesinin sokaktan topladığı kilim üstünde oyun oynarlar ki şimdi en masrafsız zamanları.
Merhaba
Ben sonuna kadar katılıyorum sizlere sadece ironi yapmıştım
İhtiyaç sahipleri bir tane çocuk yapsalar yetmez mi dedim diye insan neslinin kuruması ile suçlandımda.

Kocası çalışsın alsın süpürgenin mikserin ucuzu var.
Refah seviyesindeki insanlar bile çocuk çocuk yapmıyor bunlardaki rahatlığa bak. Yiyecek içecek veririm ama elektronik eşyamı vermezdim. Duygu mastürbasyonu yaparak seni manipüle etmesine izin verme mesafeni Koru. Vicdan yapacak birşey yok.

olsun tabi ama 4 tane değil.
yoksa böyle konu komşunun marketçiliğini yapıp annesinin sokaktan topladığı kilim üstünde oyun oynarlar ki şimdi en masrafsız zamanları.
Ben kendim için markete hiç yıkamadım 2 /3 kez gitiler ondada anneleri markete gidiyorlar sana bisey lazımsa alsınlar deyince aldırdım ondada hata yaptığımı söyledim zaten düşünmeden hareket ettim ve birdaha yolamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…